Google висміяв Microsoft і Apple у новому рекламному ролику
Категорія
Технології
Дата публікації

Google висміяв Microsoft і Apple у новому рекламному ролику

Google висміяв Microsoft і Apple у новому рекламному ролику
Джерело:  online.ua

Компанія Google опублікувала рекламний ролик Chromebook, в якому показала переваги свого нового продукту на тлі недоліків своїх основних конкурентів, передає ONLINE.UA з посиланням на AFP.

Google висміяв своїх колег з Windows, Linux і macOS, зробивши акцент на слабких місцях операційних систем цих корпорацій. 
"На відео видно найчастіші помилки, баги й інші спливаючі вікна і мінуси ОС компаній-конкурентів.  У ролику Google показує "синій екран смерті", а потім додатки для нового планшета Chromebook - Lightroom CC, Google Docs, Hangouts, Netflix, Spotify, Slack і т.д.  Також компанія прорекламувала сенсорний екран новинки", - сказано в повідомленні.

 Конкуренти Google, які згадуються у відео, поки ще не коментували цей рекламний ролик.

Нагадаємо, раніше документи користувачів сервісу Google Docs, що містять приватну інформацію, опинилися у пошуковій видачі "Яндекса".

Як повідомляв ONLINE.UA,  в компанії «Яндекс» заявили, що ситуація, при якій зміст документів з Google Docs став показуватися в результатах пошукової видачі, не пов’язана з особливостями роботи пошукової системи.

Категорія
Світ
Дата публікації

Росія збільшила виробництво балістичних ракет — допомагає КНДР

ракета
Джерело:  Еспресо

Військовий експерт Defence Express Іван Киричевський зазначив, що північнокорейська оборонна промисловість функціонує як філія російської.

Головні тези:

  • Росія збільшила виробництво балістичних ракет “Іскандер” за участю Північної Кореї.
  • Співпраця оборонних промисловостей Росії та КНДР веде до зростання підсилень на світовому військовому ринку.
  • Американський ВПК відстає у виготовленні перехоплювальних ракет для “Іскандерів”, порівняно з російськими виробниками.

Військова промисловість КНДР стала філією російського ВПК

Наразі Росія виробляє більше балістичних ракет "Іскандер" на рік, ніж американський ВПК встигає виготовити перехоплювальних ракет для цих "Іскандерів". Умовно кажучи, росіяни виготовляють 750 ракет, а американці - 650.

Також є неприємний нюанс: США залежать від Китаю у постачанні рідкісноземельних металів для цих ракет. Тому питання, скільки ракет американська оборонка зможе виготовити цього року.

За словами військового експерта, наразі немає відкритих даних щодо північнокорейських ракет, але вже є підтвердження, що північнокорейська оборонна промисловість працює як філіал російської.

Тобто Північна Корея виготовляє свої ракети за матеріалами, технологіями та кресленнями, які отримує від Росії. Чому в офіційних звітах підписують "Іскандер - KN-23"? Тому що це один і той самий виріб, виготовлений в різних куточках світу. У Росії це ближче до Уралу, у Північній Кореї - на півострові. Тобто це одна і та сама ракета, на жаль.

До слова, Президент Володимир Зеленський повідомив, що за попередньою інформацією Росія застосувала північнокорейську балістичну ракету під час атаки на Київ 24 квітня.

Категорія
Політика
Дата публікації

"Мирний план" Трампа щодо України спровокував розкол у НАТО

Трамп
Джерело:  CNN

Як вдалося дізнатися CNN, союзники США стурбовані "мирним планом" Дональда Трампа щодо завершення війни Росії проти України. Багатьох партнерів Вашингтона шокував той факт, що Білий дім добивається від Києва територіальних поступок на користь Москви.

Головні тези:

  • План Білого дому передбачає великі жертви з боку України.
  • Такий підхід не влаштовує багатьох членів НАТО.

Що не так з “мирним планом” Трампа

За словами інсайдерів, план Білого дому, який нещодавно представили в Парижі, передбачає значні жертви з боку України, зокрема визнання Криму російською територією, а також передачу чималих територій Росії.

Попри це, сам Дональд Трамп стверджує, що Путін пообіцяв йому не захоплювати всю Україну - очільник Білого дому вважає це “досить великою поступкою”.

Чимало дипломатів країн НАТО не приховують, що стурбовані так званим “мирним планом” Трампа.

На переконання останніх, це посилає "небезпечний сигнал" російському диктатору Володимиру Путіну, а також іншим автократам, зокрема главі Китаю Сі Цзіньпіну, про те, що незаконні загарбання можуть бути винагороджені".

Йдеться про фундаментальні принципи міжнародного права. Йдеться про наше власне існування і послаблення будь-яких гарантій, які моя чи інші країни мають для нашої незалежності, - заявив один з дипломатів, який говорив на умовах анонімності.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?