Кабінет міністрів ліквідує авіаконцерн "Антонов"
Категорія
Економіка
Дата публікації

Кабінет міністрів ліквідує авіаконцерн "Антонов"

Кабінет міністрів ліквідує авіаконцерн "Антонов"

Кабінет міністрів України ліквідує державний авіабудівний концерн «Антонов».

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на постанову Кабміну №546 від 19 липня, що була опублікована на Урядовому порталі.

Читайте також: У Путіна переманюють цінні кадри з України: соцмережі висміяли ідею

Відповідно до тексту постанови, комісію з ліквідації концерну очолить заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко, який займеться проведенням необхідних заходів, а також подачею вимог кредиторів.

До комісії увійде вісім чоловік, включаючи Бровченко, який через три місяці відзвітує про проведену роботу.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше на базі ДП «Антонов» в Гостомелі літак АН-2-100 встановив світовий рекорд у своїй категорії з підняття тяжкості.

Категорія
Політика
Дата публікації

"Справа дуже складна". У Кремлі скаржаться після переговорів зі США

Пєсков
Джерело:  online.ua

Речник Кремля Дмитро Пєсков стверджує, що контакти з командою президента США Дональда Трампа просуваються добре. Попри це, він заявив, що надто рано очікувати миттєвих результатів через рівень шкоди, яку нібито завдала адміністрація Джо Байдена.

Головні тези:

  • За словами Пєскова, багато питань пов'язані з відновленням діяльності дипломатичних представництв РФ та США.
  • 12 квітня Трамп продовжив санкції свого попередника Джо Байдена щодо Росії.

Росія не розраховує на покращення відносин зі США

За словами спікера російського диктатора Володимира Путіна, "реанімувати відносини практично з нуля — справа дуже складна”.

Пєсков також поскаржився, що для цього потрібно докласти багато зусиль, насамперед дипломатичних.

Дуже багато питань, пов'язаних із відновленням нормальної діяльності наших дипломатичних представництв. Плюс до цього ми бачимо, що триває вельми активний обмін візитами спецпредставників, який став уже майже регулярним.

Дмитро Пєсков

Дмитро Пєсков

Речник Кремля

Він також додав, що Путін та Трамп вислуховують ці повідомлення й отримують можливість судити про реальність стану справ і про реальний підхід на переговорах.

Це все допомагає, але, безумовно, чекати якихось миттєвих результатів неможливо. Занадто складні проблеми, і занадто запущені вони були, — бідкається Дмитро Пєсков.

Він також додав, що потрібно зрозуміти, наскільки серйозної шкоди було завдано двостороннім відносинам Москви та Вашингтона.

Категорія
Політика
Дата публікації

Хто може спровокувати війну між США та Китаєм — прогноз експерта

Трамп
Джерело:  online.ua

Тарифна війна, яку розпочав американський лідер Дональд Трамп, може призвести до повномасштабної війни між США та КНР. Про це попередив позаштатний науковий співробітник Defense Priorities і професор міжнародних відносин у коледжі Макалестера в Сент-Полі Ендрю Летем.

Головні тези:

  • Експерт нагадав, як економічний тиск на Японію призвів до Перл-Гарбор.
  • Повільне технологічне удушення Китаю може виявитися як ефективним, так і провокаційним.

Ризик війни між США та Китаєм цілком реальний

Як зазначив Сент-Полі Ендрю Летем, в історії людства уже були ідентичні випадки.

До прикладу, можна згадати про ситуацію 1941 року, коли Штати здійснювали потужний економічний тиск на Японію, пише 19FortyFive.

Позбавлення Америкою доступу Японії до ключових стратегічних товарів стало останнім ударом, який Токіо сприйняв не як відстрочку, а як смертний вирок своїм імперським амбіціям. Результатом став Перл-Гарбор, — нагадав експерт.

Летем звертає увагу на те, що команди Байдена і Трампа постійно посилювали тиск на Китай за допомогою торгових обмежень, експортного контролю і заборон на технології.

Що важливо розуміти, це дійсно може мати жахливі наслідки для США ти Китаю.

Це не означає, що війна є неминучою — або навіть імовірна в найближчому майбутньому — але це означає, що ми більше не перебуваємо у світі абсолютної економічної взаємозалежності та поміркованості раціонального вибору, — додав експерт.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?