Карантин у Києві - влада столиці ухвалила неочікуване рішення
Категорія
Україна
Дата публікації

Карантин у Києві - влада столиці ухвалила неочікуване рішення

Карантин у Києві - влада столиці ухвалила неочікуване рішення
Джерело:  online.ua

У Києві влада зважилася на рішення, кого безперечно очікували тисячі мешканців столиці. Заклади громадського харчування отримали змогу приймати відвідувачів всередині приміщень. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації від 22 червня.

У документі з 93-го пункту говориться про перелік вимог до закладів, там також містяться й ті, що пов'язані з їх роботою всередині.

Утім, попри певні послаблення та дозволи, заклади поки що не можуть організовувати бенкети (оскільки заборонені заходи понад 10 осіб), відкривати дитячі кімнати, готувати їжу на відкритих кухнях, а також відновлювати роботу буфетів самообслуговування.

Згідно з документом, відвідувачі можуть потрапити у залу лише у супроводі персоналу. Туди не пустять людей, які мають підвищену температуру тіла чи ознаки ГРВІ.

Кожен заклад повинен встановити у приміщенні антисептики, рідке мило й паперові рушники для клієнтів. Також персонал повинне робити регулярне вологе прибирання на кухні чи літніх майданчиках.

Збирання використаних рукавичок та масок має бути роздільним. Цими засобами повинні користуватися усі представники закладу. Водночас маски повинні масти гості на вході та під час пересування приміщенням.

Нагадаємо, з середини березня по всій Україні, зокрема й у Києві, був чинним жорсткий карантин. Лише у травні його почали послабляти, але закладав дозволяли працювати у режимі літніх майданчиків.

Як повідомляв ONLINE.UA, коронавірус COVID-19 в Україні вийшов на так звану другу хвилю. Тим часом через поточні показники наша держава потрапила у "червону зону" через показники захворюваності.

За оприлюдненими даними, країни так званої "червоної зони" не можуть відновлювати міжнародне авіасполучення до повноцінного значення.

Категорія
Світ
Дата публікації

Cайт Московського метро показує об'яву Укрзалізниці після масштабної кібератаки

кібератака
Джерело:  online.ua

У роботі сайту метро держави-агресорки РФ Москви стався збій: на головній сторінці сайту наразі розміщено повідомлення від "Укрзалізниці".

Головні тези:

  • Сайт Московського метро постраждав від кібератаки, що призвело до збоїв у роботі та появи об'яви від Укрзалізниці.
  • Укрзалізниця стала об'єктом хакерської атаки, яка призвела до перебоїв у роботі онлайн-сервісів залізниці.
  • Відновлення роботи системи онлайн-продажу квитків на поїзди Укрзалізниці викликало збої в її роботі через підвищене навантаження.

На сайті Московського метро з’явилася об’ява Укрзалізниці

При спробі зайти на сайт московського метро з'являється повідомлення "Укрзалізниці":

Роботу застосунку та сайту з продажу квитків відновлено, але ще можливі перебої в їх роботі. Наразі стабілізуємо системи.

Як відомо, нещодавно УЗ стала об’єктом таргетованої хакерської атаки.

Раніше вранці 31 березня департамент транспорту російської столиці повідомив про можливі проблеми в роботі програми "Метро Москви" "через технічні роботи".

23 березня на "Укрзалізницю" вчинили масштабну кібератаку, через що не працювали майже усі онлайн-послуги залізниці.

Зранку 27 березня систему онлайн-продажів "Укрзалізниці" відновили у резервному форматі для придбання нових квитків на поїзди та їх повернення.

Через підвищене навантаження на систему онлайн-продажу після відновлення роботи виникли збої в роботі застосунку та сайту продажу квитків "Укрзалізниці".

Категорія
Україна
Дата публікації

Коригували удари Росії по Києву. СБУ затримала трьох агентів ГРУ

СБУ
СБУ

СБУ затримала трьох агентів РФ, двоє з них є колишніми та діючими працівниками в оборонних підприємствах. Вилучено техніку та квадрокоптер для шпигунства.

Головні тези:

  • СБУ затримала трьох агентів ГРУ, які коригували ворожі удари по Києву.
  • Агенти шпигували для Росії по ключових об'єктах столиці, включно з оборонними заводами та складами з озброєнням.
  • У зловмисників вилучено техніку для шпигунства.

Працівники оборонних підприємств шпигували для РФ, їх затримано

Служба безпеки України затримала ще трьох агентів російської воєнної розвідки (ГРУ), які коригували ворожі удари по Києву. Операція контррозвідки відбулася в рамках комплексних заходів, у результаті яких було затримано трьох осіб, один з яких є громадянином РФ.

За даними розслідування, основним завданням зловмисників було коригування повітряних ударів російських військ по ключових об'єктах столиці України, зокрема оборонних заводах і складах з озброєнням та боєприпасами Сил оборони.

Агенти діяли окремо, але підпорядковувалися одному куратору — співробітнику ГРУ, особу якого вже встановила СБУ.

Затриманий агент ГРУ

Один із затриманих російських агентів, який перебував в Україні в "режимі очікування", був активований російською воєнною розвідкою після початку повномасштабного вторгнення.

Для виконання завдання він облаштував спостережний пункт на даху київської багатоповерхівки. Для отримання доступу до цього майданчика агент скористався зв'язками з представником місцевого ОСББ, який мав ключі від технічних приміщень будинку.

Інші двоє фігурантів — це колишні і діючі працівники оборонних підприємств України.

Один із них збирав інформацію про наслідки ворожих обстрілів, кількість працівників на заводах, а також місця розташування ремонтних баз. Другий випитував у своїх колишніх колег можливі локації для потенційних цілей.

Листування агента з куратором

Під час обшуків у фігурантів були вилучені комп'ютери, мобільні телефони та документи з агентурними звітами. Також було знайдено квадрокоптер, який один із агентів планував використати для шпигування за оборонними об'єктами.

Затриманим пред'явлено підозри за кількома статтями Кримінального кодексу України, зокрема за державну зраду та передачу інформації про місцезнаходження підрозділів ЗСУ.

Двоє зловмисників наразі перебувають під вартою без можливості внесення застави, а стосовно третього суд розглядає клопотання про обрання запобіжного заходу.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?