Ледве тримався на ногах: в поліції розкрили подробиці затримання п'яного брата Зайцевої за кермом
Категорія
Події
Дата публікації

Ледве тримався на ногах: в поліції розкрили подробиці затримання п'яного брата Зайцевої за кермом

Ледве тримався на ногах: в поліції розкрили подробиці затримання п'яного брата Зайцевої за кермом
Джерело:  057.ua

Брат фігурантки резонансної аварії в Харкові Олени Зайцевої ледве тримався на ногах від сп'яніння в момент затримання патрульними. На Василя Зайцева складено протокол, який направлено до суду.

Про це повідомили в патрульній поліції Харкова, передає ONLINE.UA з посиланням на місцеве видання 057.

Відзначається, що Василь Зайцев був помічений патрульними в той момент, коли припаркував свій автомобіль на тротуарі, не залишивши місця для проходу пішоходів. Також правоохоронці підтвердили, що брат Зайцевої відмовився проходити тести на сп'яніння в присутності двох свідків, що передбачено законом.

При цьому патрульні зафіксували, що у брата Зайцевої була нечітка мова, нестійка хода і виражений запах алкоголю з рота. Тепер справа Василя Зайцева щодо порушення ПДР буде розглядатися в суді.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що в Харкові зловили брата Олени Зайцевої за водіння авто в нетверезому стані.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Відродження Північних потоків. Лавров закликав США тиснути на Європу

Лавров
Джерело:  online.ua

Скандальний російський дипломат Сергій Лавров офіційно підтвердив, що Москва та Вашингтон проводять перемовини щодо "Північних потоків". На цьому тлі глава МЗС РФ хотів би побачити тиск США на європейських лідерів.

Головні тези:

  • За словами Лаврова, наразі є розбіжності між країнами у цьому питанні.
  • Окрім того, він вкотре публічно принизив впливових політиків Європи.

США та РФ все-таки обговорюють Північні потоки

За словами поплічника Путіна, поки між Москвою та Вашингтоном є розбіжності.

Попри це, мовляв, зберігається інтерес до відновлення “нормальної енергозабезпеченості Європи”.

Хіба це інтерес тільки США і Росії? Йде розмова про "Північні потоки". Напевно, буде цікаво, якщо американці використають свій вплив на Європу і змусять її не відмовлятися від російського газу. Але це вже якийсь сюрреалізм.

Сергій Лавров

Сергій Лавров

Глава МЗС РФ

На цьому тлі скандальний російський дипломат почав стверджувати, що "Європа і бізнес зараз платять за енергоносії в кілька разів більше, ніж американський бізнес".

При цьому люди на кшталт Роберта Габека, [президентки Європейської комісії] Урсули фон дер Ляєн, [глави Міністерства оборони Німеччини] Бориса Пісторіуса, вони всі кажуть, що нізащо не дозволять відновити "Північні потоки". Це або хворі люди, або самогубці, – цинічно збрехав поплічник Путіна.

Категорія
Світ
Дата публікації

Румунія посилює свій флот на Чорному морі — про що йдеться

Румунія
Джерело:  Reuters

28 березня Верховна рада оборони Румунії схвалила план збільшення кількості малих військових кораблів у складі свого флоту для зміцнення позицій в Чорному морі і на східному фланзі НАТО.

Головні тези:

  • Румунія збирається посилити свій флот на Чорному морі шляхом закупівлі нових військових кораблів.
  • Плани включають збільшення витрат на оборону до 2,5% від ВВП у 2024 році.
  • Проблеми з угодою з французькою компанією Naval Group призвели до пошуку альтернативних рішень щодо модернізації флоту.

Румунія придбає у Франції малі військові кораблі

У виданні нагадали, що Румунія, яка має найдовший сухопутний кордон з Україною, у 2023 році скасувала угоду з французькою компанією Naval Group.

Naval Group мала контракт на будівництво чотирьох військово-морських корветів класу Gowind для Румунії, а також на модернізацію двох фрегатів за 1,2 млрд євро.

Проте угода була затримана спочатку через юридичні проблеми, а потім через те, що вона не змогла досягти порозуміння зі своїм молодшим партнером щодо зростання витрат.

Члени Ради проаналізували і схвалили оснащення ВМС Румунії новим військовим кораблем, легким корветом, здатним виконувати в найкоротші терміни безліч місій, - йдеться в заяві Ради оборони, в якій вона доручила міністерству оборони Румунії розпочати процес закупівлі.

Військово-морські сили Румунії залишаються найменш модернізованими серед усіх видів збройних сил країни. Румунія планує збільшити витрати на оборону до 2,5% від ВВП у 2024 році, порівняно з нинішніми 2,2%.

Минулого місяця тимчасовий президент Румунії Іліє Болоян заявив, що оборонні витрати Румунії можуть досягти 3% ВВП поетапно протягом одного-двох років.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?