Лукашенко заявив про замах на нього і подякував Путіну за порятунок
Категорія
Політика
Дата публікації

Лукашенко заявив про замах на нього і подякував Путіну за порятунок

Лукашенко заявив про замах на нього і подякував Путіну за порятунок
Джерело:  online.ua

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що на нього готували замах нібито спецслужби США. Каже, що попросив президента Росії Володимира Путіна про допомогу і ФСБ РФ затримала "організаторів".

Джерело: БЕЛТА

У російській ФСБ підтвердили слова Лукашенка. Наголошують, що затримали адвоката Юрія Зенковича і політолога Олександра Федути, які нібито планували "державний переворот" в Білорусі та фізичну ліквідацію Лукашенко.

Коментуючи затримання громадян Білорусі в Москві, Лукашенко стверджує, що Зенкович і Федута хотіли приїхати до Мінська і зайнятися організацією замаху на нього та його дітей.

"У планах було захоплення дитини однієї, другої, як вийде. Їх збиралися тримати в погребі, який вже навіть приготували в Гомельській області", - заявив Лукашенко.

Він переконаний, що за замахом на нього нібито стоять спецслужби США. У ФСБ РФ підтверджують слова Лукашенка. Кажуть, що нібито Федута і Зенкович планували військовий переворот в Білорусі "за відпрацьованим сценарієм" кольорових революцій "з залученням місцевих і українських націоналістів" на 9 травня 2021 року, а також фізичне усунення Лукашенко. Замість нього на посаду президента нібито повинен був прийти "Комітет національного примирення".

Як зазначає Лукашенко, після викриття плану про замах на нього він особисто направив прохання керівництву Росії та безпосередньо ФСБ посприяти в організації затримання в Москві відповідних осіб.

"І ми їх там взяли. Виїхала наша група захоплення - 11-12 осіб", - розповів Лукашенко, підкресливши, що вдячний Путіну за допомогу.

Лукашенко після спроби замаху готує жорстку відповідь

Говорячи про замах, Лукашенко анонсував свою "найжорстокішу" відповідь. Він стверджує, що вже прийняв "найважливіше" рішення за весь термін свого президентства.

"Найближчим часом, я прийняв рішення, ми його зараз формалізуємо, я озвучу. Це буде одне з принципових моїх рішень за чверть століття президентства. Це буде дуже серйозно. Тому навіть якщо мене не буде, по-народному кажучи, "тільки через мій труп", у них нічого не вийде. Я прийняв рішення. Зараз мені треба його формалізувати. Це буде швидше за все декрет президента", - заявив він.

Він також емоційно пригрозив усім, хто встане на його шляху.

"Не дай бог вони торкнуться до моїх дітей, які взагалі не причетні до цього! Не дай бог, не тільки до моїх, але і ваших! Розумієте, я терпів, все чекав, червоні лінії малював для себе, відсував. А зараз ми їх будемо мочити так, що їм мало не здасться. Тому що це вже через край. Далі ніхто це терпіти не буде ", - підсумував Лукашенко.

Читайте також:

Категорія
Технології
Дата публікації

Що небезпечно розповідати ChatGPT — пояснення експертів

Що небезпечно розповідати ChatGPT — пояснення експертів
Джерело:  Forbes

Попри те, що чатом ChatGPT користуються дедалі більше людей, він може стати причиною серйозних проблем, якщо отримає від користувачів конфіденційну інформацію. Що саме ніколи не можна розповідати ШІ — попереджують фахівці видання Forbes.

Головні тези:

  • Важливо уникати розголошення логінів, паролів, фінансових та банківських даних у чат-боті.
  • Більшість АІ-сервісів можуть передавати ваші дані в правоохоронні органи.

Логіни та паролі

У таких питаннях ChatGPT довіряти точно не варто, адже уже були зафіксовані випадки, коли особиста інформація одного користувача несподівано спливала у відповідях іншим користувачам.

Фінансові та банківські дані

Як зазначають фахівці у сфері штучного інтелекту, у жодному разі не можна ділитися з чат-ботом номерами карток, CVC, номерами рахунків або документів.

Що важливо розуміти, у ChatGPT немає шифрування, двофакторного захисту або гарантії видалення даних після обробки.

Конфіденційні документи

Нещодавно на весь світ гриміла історія про те, як працівники компанії Samsung завантажили в ChatGPT конфіденційні матеріали.

Після неї кожному стало зрозуміло, що робочі звіти, клієнтські бази, комерційні пропозиції і, особливо, внутрішні документи компаній не повинні опинятися у розпорядженні чат-боту.

Медична інформація

Не можна ігнорувати той факт, що у ШІ немає медичної освіти, тому його висновкам точно не варто довіряти.

Окрім того, вказано, що для бізнесу, що працює з медичними даними, це може закінчитися штрафами за порушення законів про конфіденційність.

Незаконні та неетичні запити

Більшість чат-ботів звертають увагу на запитання, які вказують на готовність людини здійснити аморальний вчинок чи злочин.

Згодом чат-бот може передавати дані в правоохоронні органи.

До прикладу, у Британії та ЄС заборонено використовувати ChatGPT для отримання інформації про створення DeepFake відео зі справжніми людьми.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?