Митрополит Епіфаній офіційно став предстоятелем ПЦУ: яскраві фото з інтронізації
Категорія
Україна
Дата публікації

Митрополит Епіфаній офіційно став предстоятелем ПЦУ: яскраві фото з інтронізації

Митрополит Епіфаній офіційно став предстоятелем ПЦУ: яскраві фото з інтронізації
Джерело:  online.ua

3 лютого в Києві відбулася урочиста інтронізація митрополита Київського і всієї України Епіфанія, який тепер офіційно став предстоятелем ПЦУ. Інтронізація Епіфанія проходила в Софії Київській в присутності президента України Петра Порошенка, українських міністри і представників делегації Вселенського патріархату.

ONLINE.UA зібрав яскраві фото з інтронізації Епіфанія, які були опубліковані в соцмережах.

На урочистому богослужінні, під час якого було зведено на престол главу ПЦУ, Епіфанія одягли в одяг предстоятеля. Спеціальна мантія для нього була зшита в Михайлівському монастирі, а трон для глави ПЦУ виготовили з дуба, який обшили оксамитом.

Слід зазначити, що інтронізація Епіфанія відбулася в його день народження - 3 лютого голові ПЦУ виповнилося 40 років. Український глава Петро Порошенко привітав митрополита Київського і всієї України з історичною подією.

"З Вами, Ваше Блаженство, пов'язані надії багатьох людей. Я щиро вітаю Вас із зведенням на київський престол. Дуже важливо, що сьогодні є привід для ще одного привітання. Вітаю Вас, Ваше Блаженство, з сорокаріччям. Бажаю Вам сил, мудрості, розуміння і підтримки", - сказав Порошенко.

Раніше ONLINE.UA публікував онлайн-трансляцію інтронізації Епіфанія, який сьогодні офіційно став предстоятелем ПЦУ.

Категорія
Економіка
Дата публікації

500% мита і не тільки. У США розробили новий план помсти Росії

Росії загрожують ще більші санкції
Джерело:  online.ua

Американські сенатори представили двопартійний законопроєкт щодо введення санкцій проти країни-агресорки Росії на випадок, якщо диктатор Володимир Путін зірве мирні зусилля президента США Дональда Трампа щодо завершення війни проти України.

Головні тези:

  • Серед запропонованих санкцій - 500% мита на імпортні товари з країн, які співпрацюють з Росією у сфері нафти, газу та урану.
  • Американські політики вважають, що Росія - агресор, а війну слід припинити негайно.

Росії загрожують ще більші санкції

Журналісти звертають увагу на те, що над новим санкційним планом працювала половина Сенату США на чолі з республіканцем Ліндсі Гремом та демократом Річардом Блюменталем.

За словами сенаторів, ці обмеження будуть введені в дію, якщо мирні переговори проваляться або угода буде досягнута, але Росія її порушить.

Згідно з останніми даними, насамперед йдеться про 500-відсоткові мита на імпортні товари з країн, які купують російську нафту, газ, уран та інші продукти РФ.

У Сенаті США домінує думка, що Росія є агресором, і що ця жахлива війна і агресія Путіна повинні припинитися зараз і стримуватися в майбутньому, — наголосили автори нового плану.

За словами сенаторів, санкції проти країни-агресорки РФ передбачатимуть введення тарифів щодо країн, які купують російську нафту, газ, уран та інші продукти.

Вони є жорсткими не просто так, — зазначили американські політики.

До слова, нещодавно американський лідер Дональд Трамп уперше висловив роздратування через затягування диктатором Путіним переговорів щодо припинення вогню.

Категорія
Політика
Дата публікації

Введення миротворців в Україну. В чому полягає головна проблема

Лише два союзника готові повноцінно підтримати Україну
Джерело:  The New York Times

27 березня у Парижі відбулася зустріч "коаліції охочих", під час якої активно обговорювалося введення іноземних військ в Україну для стримування російської агресії. Станом на сьогодні лише Франція та Британія підтримують ідею розгортання в Україні "сил заспокоєння".

Головні тези:

  • Введення іноземних військ в Україну обговорюється на міжнародному рівні для стримування російської агресії.
  • Головна проблема полягає у відсутності одностайності серед європейських країн.

Лише два союзника готові повноцінно підтримати Україну

Лідери Франції та Британії Еммануель Макрон та Кір Стармер заявили, що готові ввести "сили заспокоєння" на українську землю після завершення війни.

За словами самого Макрона, контури цих сил все ще уточнюються, і деталей про те, хто і що готовий робити, все ще мало.

Як вдалося дізнатися журналістам, "це посилило відчуття туманності навколо дипломатичних зусиль, спрямованих на припинення бойових дій".

Ми повинні прискорити переговори, щоб домогтися припинення вогню, ми повинні прискорити нашу здатність фінансувати і постачати зброю, а також підготувати плани для української армії і сил заспокоєння.

Емманюель Макрон

Емманюель Макрон

Президент Франції

Що важливо розуміти, Італія хоче відправити війська, якщо вони будуть частиною місії ООН, а Польща — взагалі відкинула таку можливість.

Головна проблема полягає в тому, серед європейських лідерів немає "одностайності" щодо введення сил в Україну.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?