Відзначається, що в 1997 році запустили датчик моря SeaWiFS, який 13 років спостерігав з висоти в 700 км за змінами на поверхні планети і збирав дані про клімат і наземні маси. Такі дані допомагають у складанні прогнозів на майбутнє і моніторити здоров'я лісів, рибного промислу і сільськогосподарських культур.
На представленому ролику видно, як з кожним роком лід все більше відступає, що ясно свідчить про глобальне потепління:
Російська Федерація завжди б'є лише по військових об'єктах, так було і під час обстрілу Кривого Рогу. Таку цинічну заяву зробив речник Кремля Дмитро Пєсков.
Головні тези:
Російський режим знову виявив свою цинічність, відхрестившись від смертоносного удару по мирному населенню Кривого Рогу.
Питання про перемир'я та зупинення військових дій залишаються відкритими, поки Росія систематично порушує угоди.
Необхідно підтримувати тиск на Росію та забезпечувати міжнародну підтримку для досягнення миру та стабільності в регіоні.
Пєсков зробив цинічну заяву щодо удару РФ по Кривому Рогу
Під час спілкування з журналістами у Пєскова запитали про те, чи могла російська розвідка помилитись з даними під час ракетного удару по Кривому Рогу. Адже вже відомо, що там загинули 20 людей, 9 з яких — діти.
На що Пєсков порадив вірити лише заявам російського Міноборони, адже Росія нібито не б'є по українських цивільних об'єктах.
Тут я пропоную орієнтуватися цілком і повністю на заяву нашого міністерства оборони. Наші військові б'ють виключно по військових або навколовоєнних цілях. Жодних ударів по соціальних об'єктах не завдавалося.
Варто зауважити, що відразу після масованого обстрілу Кривого Рогу 4 квітня росіяни вигадали своє виправдання вбивству українських дітей. Тоді вони заявили, що били ракетою у фугасному спорядженні по нараді українських військових у ресторані поблизу.
Також у Пєскова запитали про те, чи підтримує Росія та її нелегітимний президент Володимир Путін перемир'я з Україною. Речник Кремля відповів, що Путін підтримує цю ідею, але "для цього потрібно вирішити низку питань, а поки вони висять у повітрі".
Варто зауважити, що раніше в Кремлі заявляли, що енергетичне перемир'я з Україною нібито діє з 18 березня. Потім з’явилася інформація, що за посередництва США Україна і Росія погодилися на припинення ударів по енергетичній і портовій інфраструктурі. "Перемир'я" набуло чинності 25 березня.
Однак попри такі заяви росіяни вже декілька разів порушували його.
Відома на весь світ українська кліпмейкерка Таня Муїньо, яка зняла кліп на хіт американської зірки Леді Гаги "Disease", отримала престижну нагороду. Українку визнали найкращою на міжнародній премії Hollywood Music Video Awards 2025. Вона здобула перемогу у номінації "Режисер року".
Головні тези:
Таня Муїньо отримала нагороду за найкращий режисерський кліп на пісню Леді Гаги 'Disease' на Hollywood Music Video Awards 2025.
Кліп для Леді Гаги став проривом в кар'єрі української режисерки, де вона продемонструвала свій нестандартний підхід та використання візуальних ефектів.
Робота над кліпом дала можливість Тані Муїньо відтворити складні емоції та внутрішні переживання Леді Гаги через образи та сюжет.
Муїньо здобула перемогу у номінації "Режисер року" на Hollywood Music Video Awards 2025
Про визнання роботи Муїньо на міжнародному рівні повідомила вона сама у своєму Instagram.
В мережі режисерка опублікувала кадр, на якому вона тримає нову скляну статуетку у формі котушки з плівкою з гравіюванням: Hollywood Music Video Awards — Director of the Year 2025.
Hollywood Music Video Awards
Робота над музичним відео для Леді Гага стала справжнім проривом в кар'єрі Муїньо. В ньому вона відобразила свій нестандартний підхід до створення кліпів та вразила глядачів візуальними ефектами, емоційною глибиною. Наразі ролик зібрав вже 36 мільйонів переглядів, а сама пісня стала справжнім хітом.
Раніше режисерка ділилася враженнями від роботи з американською співачкою. Вона зазначала, що співпраця з Леді Гагою та знімання цього кліпу були дуже важливими для неї.
Робота над цим проєктом була для мене важливим етапом у кар'єрі, тому що я прагнула передати складні емоції та внутрішні переживання співачки через візуальні образи.