Палаючий газопровід під Санкт-Петербургом є частиною Північного потоку
Категорія
Світ
Дата публікації

Палаючий газопровід під Санкт-Петербургом є частиною Північного потоку

Палаючий газопровід під Санкт-Петербургом є частиною Північного потоку
Джерело:  online.ua

Ввечері 19 листопада стався потужний вибух газопроводу під Санкт-Петербругом. За словами експертів з Defense Express, це не просто газопровід, а частина "Північного потоку". Враховуючи це, вибух може мати значно більші наслідки, ніж просто проблеми з постачанням газу.

Джерело: сайт Defense Express

Під Санкт-Петербургом палає одна з частин Північного потоку

У мережі активно ширяться відео, на яких видно стовп полум'я у десятки метрів над російським газопроводом.

Однак МНС РФ запевняє людей, що це лише "розгерметизація з подальшим загорянням".

За словами предствників місцевої влади, вибух стався саме на магістральному газопроводі, а це означає, що він є частиною головної газової магістралі, яка далі йде до "Північного потоку" та гілки до Фінляндії, про що свідчать план-схеми "Газпрому".

Фото - скриншот

Окрім того, наголошується, що цю інформацію вже підтверджують російські ЗМІ.

Вивід з ладу цього об'єкта може призвести до повної зупинки й "Північного потоку-1", одна гілка з якого ще нібито працювала, а також викликати проблеми з постачанням газу до Фінляндії. Окрім того, через аварію ТЕЦ у Санкт-Петербурзі вже перейшли на мазут, який є резервним паливом. Водночас після цього важко не повірити у карму, бо під час останньої ракетної атаки, РФ атакувала саме газову інфраструктуру, - наголошують експерти Defense Express.

Читайте також:

Категорія
Світ
Дата публікації

КНДР значно посилила військову допомогу Росії — що відомо

Ин
Джерело:  AP News

За даними Південної Кореї, у січні та лютому КНДР направила до Росії ще близько 3 тис солдатів. Північна Корея також відправляє більше ракет, артилерійського обладнання та боєприпасів, щоб допомогти Росії. 

Головні тези:

  • КНДР направила до Росії близько 11 тис солдатів, різноманітну військову техніку та боєприпаси.
  • Північна Корея взяла активну участь у війні проти України, надсилаючи великі сили в битву в Курській області.
  • Північнокорейський диктатор Кім Чен Ін виразив підтримку війні Росії проти України під час зустрічі з російським військовим чиновником.

КНДР збільшила постачання зброї Росії

Кім Чен Ин посилює військову допомогу Росії, відправляючи солдатів, ракети та артилерію. Північнокорейські війська зазнають важких втрат, але Кремль вимагає ще більше.

Військова техніка, відправлена Північною Кореєю в Росію, включає "значну кількість" балістичних ракет малої дальності, 170-міліметрові самохідні гаубиці і близько 220 одиниць 240-міліметрових реактивних систем залпового вогню.

Північна Корея направила близько 11 тис військових для участі у війні проти України, що стало її першою участю у великомасштабному конфлікті після Корейської війни 1950-1953 років.

За оцінками Об'єднаного комітету начальників штабів Сеула, близько 4 тис з них були вбиті або поранені.

Раніше Національна розвідувальна служба Південної Кореї пов'язувала високі втрати Північної Кореї з труднощами військ в адаптації до безпілотників та інших елементів сучасної війни. Північнокорейські війська ще більше ущемлені грубою тактикою їхніх російських командирів, які відправляли їх у штурми без підтримки вогнем.

Проте представники українських військових і розвідувальних служб підрахували, що північнокорейці набувають важливого бойового досвіду і відіграють ключову роль у стратегії Росії для війни проти України, кидаючи великі сили в битву в Курській області.

Південнокорейський військовий звіт з'явився після того, як північнокорейський диктатор Кім Чен Ин висловив свою непохитну підтримку війні Росії проти України під час зустрічі з російським військовим чиновником Сергієм Шойгу минулого тижня в Пхеньяні.

Державні медіа повідомили, що Кім і Шойгу підтвердили свою прихильність дотриманню великого договору про взаємну оборону, підписаного минулого року.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?