Раду викрили в лестощах Яценюку перед його відставкою
Категорія
Політика
Дата публікації

Раду викрили в лестощах Яценюку перед його відставкою

Раду викрили в лестощах Яценюку перед його відставкою
Джерело:  online.ua

Скасування  постанови про визнання роботи екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка незадовільною, яку винесли 16 лютого 2016 року, не підійме його рейтинг.


Про це спеціально для ONLINE.UA розповів політичний експерт Євген Магда.


Разом з прийняттям відставки Яценюка з посади прем'єр-міністра 14 квітня 2016 року в Верховній Раді України скасували постанову про визнання його роботи незадовільною, яку винесли 16 лютого.


На думку Євгена Магди, це не матиме істотного впливу на позиції колишнього глави уряду в рейтингу.


""Реабілітація" уряду Яценюка через скасування постанови про визнання його роботи незадовільною, насправді, більше тішить самолюбство Арсенія Петровича, ніж допомагає в справі відновлення його рейтингових позицій", - вважає експерт.


Також він вважає, що  Яценюку буде непросто реалізувати свої нові завдання, про які він висловився перед відставкою: "З сьогоднішнього дня бачу свої завдання ширше, ніж повноваження глави уряду".


"На загальному інформаційному тлі це парламентське рішення навряд чи буде помітним, і "продати" його співгромадянам буде непросто. Яценюку треба буде докласти чимало зусиль, щоб ефективно реалізувати завдання, які "ширше" прем'єрських повноважень", - розповів Євген Магда.


"Запорукою його спокою є збереження на ключових позиціях у Кабміні Арсена Авакова (МВС) і Павла Петренка (Мін'юст). Заодно зазначу, що свої позиції зберегли представники президентської квоти Павло Клімкін (МЗС) і Степан Полторак (Міністерство оборони)", - додав політичний експерт.


Повний текст статті  читайте на ONLINE.UA: "Дивіться, хто прийшов: що потрібно знати про Кабмін Гройсмана".

Категорія
Україна
Дата публікації

Між ЗСУ та армією РФ відбулося понад 140 боєзіткнень від початку доби

Генштаб ЗСУ
ЗСУ

Російські загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників. Загалом від початку доби відбулося 143 бойових зіткнення.

Головні тези:

  • З початку доби між ЗСУ та армією РФ відбулося понад 140 бойових зіткнень.
  • Українські захисники стримують і дезорганізовують плани ворога, завдаючи значних втрат у живій силі та техніці.
  • Російські загарбники накладають обстріли на населені пункти різних областей, що призводить до значних руйнувань та жертв серед цивільного населення.

Актуальна ситуація на фронті 29 березня

Оперативна інформація станом на 16.00 29.03.2025 щодо російського вторгнення надана Генеральним штабом ЗСУ.

  • Українські воїни сьогодні зупинили одну атаку в районі Вовчанська на Харківському напрямку.

  • На Куп’янському напрямку ворог здійснив три штурмові дії, в напрямку Піщаного та неподалік Загризового.

  • На Лиманському напрямку загарбницька армія атакувала 13 разів поблизу Надії, Ямполівки, Колодязів, Торського, в напрямках Нового та Новомихайлівки. Дотепер тривають три бойові зіткнення.

  • На Сіверському напрямку Сили оборони відбили дві атаки поблизу Івано-Дар’ївки та Переїзного, ще одне бойове зіткнення триває досі.

  • На Краматорському напрямку українські захисники зупинили десять спроб окупантів просунутися вперед у напрямках Майського, Олександро-Шультиного, Предтечиного, Білої Гори, поблизу Часового Яру, Ступочок та Курдюмівки. Три бойові зіткнення тривають досі.

  • На Торецькому напрямку противник 12 разів атакував неподалік Кримського, Торецька та в напрямку Диліївки.

  • На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 58 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Пантелеймонівка, Олександропіль, Водяне Друге, Єлизаветівка, Лисівка, Котлине, Удачне, Новосергіївка, Успенівка, Новоолександрівка, Срібне, Андріївка, а також у напрямку Котлярівки. Сили оборони стримують натиск противника та зупинили 45 атак, 13 бойових зіткнень досі тривають.

  • Сьогодні на Новопавлівському напрямку ворог 12 разів атакував поблизу Костянтинополя, Скудного та в напрямку Розливу. Шість бойових зіткнень продовжуються досі.

  • На Гуляйпільському напрямку противник здійснив дев’ять атак поблизу Привільного, Новосілки та в напрямку Новополя. Крім того, ворог завдавав авіаційних ударів по Гуляйполю.

  • На Оріхівському напрямку ворог двічі атакував позиції наших оборонців поблизу населених пунктів Кам’янське та Лобкове, наразі одне бойове зіткнення ще триває.

  • На Придніпровському напрямку ворог проводив дві наступальні дії в напрямках Садового та Придніпрянського, успіху не мав.

  • У Курській області українські оборонці відбили 17 атак росіян, ще два бойові зіткнення тривають досі. Противник від початку доби завдав чотирьох авіаційних ударів, загалом скинув по позиціях наших військ та населених пунктах п’ять керованих авіаційних бомб та здійснив 155 артилерійських обстрілів, зокрема п’ять — із реактивних систем залпового вогню.

Категорія
Технології
Дата публікації

Україна спроможна виготовляти 5 млн дронів на рік — що відомо

дрони
Джерело:  online.ua

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні з’явились понад 150 виробників FPV-дронів. Майже половина озброєння на фронті — українського виробництва.

Головні тези:

  • Україна має понад 150 виробників FPV-дронів, що дозволяє країні бути лідером у виробництві цих пристроїв.
  • За даними радника президента, 85% усіх вогневих уражень на фронті у результаті діяльності дронів, що підкреслює важливість цих технологій у сучасних війнах.
  • Українські виробники в змозі виробляти до 4000 FPV-дронів на добу, що свідчить про високий потенціал країни у цій галузі.

Україна здатна виробляти 5 млн дронів на рік

Про це повідомив радник президента України зі стратегічних питань Олександр Камишін у розмові із Сергієм Жаданом "Сценарій параду на Червоній площі" на Радіо Хартія.

У нас фактично перша світова дронова війна, — зазначив Камишін.

За його словами, 85% від усіх вогневих уражень на фронті є наслідком роботи дронів.

Камишін також підтвердив, що за роки вторгнення Україні вдалося обігнати Росію за темпами виробництва безпілотників.

За його словами, один з вітчизняних виробників здатен продукувати по 4000 FPV-дронів на добу.

У країні понад 150 виробників (FPV-дронів), — додав Камишін.

Він також зауважив, що потенційно Україна спроможна виготовляти 5 млн FPV-дронів на рік.

Наближаємося, що половина того, чим ми воюємо на фронті — вироблене в Україні.

Олександр Камишін

Олександр Камишін

Радник президента України зі стратегічних питань

За його словами, торік через брак фінансування українські виробники виробили понад 2 мільйонів одиниць дронів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?