Російські війська обстріляли Донеччину. Три людини загинули, є поранені
Категорія
Україна
Дата публікації

Російські війська обстріляли Донеччину. Три людини загинули, є поранені

Вадим Філашкін / Донецька ОВА
Донеччина

Російські війська вдень 13 квітня обстріляли центр Донецької області. Загинуло щонайменше три людини.

Війська РФ обстріляли 4 села на Донеччині

Начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін повідомив, що росіяни атакували Очеретине, Новоселидівку, Нетайлове та Красногорівку.

  • На Очеретине росіяни скинули КАБ-500, поціливши у 5-поверхівку. Відомо про 1 поранену.

    Під завалами можуть перебувати люди, однак пошукова операція наразі неможлива через безпекову ситуацію.

  • У Нетайловому загинуло двоє людей.

  • У Курахівській громаді загинула жителька Новоселидівки.

  • У Мар'їнській громаді 1 людина отримала поранення у Красногорівці.

Ці страшні удари — черговий доказ жорстокості і підступності ворога. Росіяни прагнуть зрівняти Донеччину з землею. Залишатися тут — небезпечно! Евакуюйтесь своєчасно! — закликав Філашкін.

Ситуація на Донеччині станом на 13 квітня

За даними ОВА, за минулу добу у Красногорівці 1 людина загинула і 1 поранена.

Пошкоджено 2-поверхівку в Гострому, обстріляна Вовченка та Сергіївка.

У Костянтинівці поранено 5 людей.

У Нью-Йорку 1 людина загинула і 2 поранені, пошкоджено 3 будинки. У Сіверську пошкоджено будинок.

Всього за добу росіяни 13 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 154 людини, у тому числі 23 дитини.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Британія вперше запровадила санкції проти двох нафтових гігантів РФ

Уряд Великої Британії
Сургутнефтегаз

Британія 10 січня вперше ввела санкції проти російських компаній "Газпром нефть" і "Сургутнефтегаз". Обмеження вдарять по доходах Росії від продажу нафти.

Головні тези:

  • Вперше в історії Британія ввела санкції проти російських нафтових компаній, що відбудеться впливає на доходи Росії від продажу нафти.
  • Обмеження проти Газпром нефть та Сургутнефтегаз сприятимуть виснаженню російського військового бюджету та допоможуть врятувати життя українців.
  • Боротьба з російськими нафтовими компаніями має за мету запобігти загрозі для колективної безпеки і сприяти міцному миру в Україні.
  • Санкції США проти нафтової галузі РФ відіграють важливу роль у рішучій боротьбі проти основного джерела доходів для Росії.
  • Ці радикальні заходи проти двох нафтових гігантів РФ мають стратегічне значення для стабільності в регіоні та безпеки українського народу.

Британія ввела санкції проти компаній "Газпром нефть" і "Сургутнефтегаз"

В уряді Британії звернули увагу, що щодня "Газпром нефть" і "Сургутнефтегаз" видобувають понад 1 мільйон барелів нафти, що становить приблизно 23 млрд дол на рік. Це більше, ніж ВВП Ямайки.

Прибуток цих двох компаній поповнює військовий гаманець Путіна (російського диктатора Володимира Путіна — ред.) і сприяє веденню війни.

Там додали, що кожен удар, який Британія завдає по нафтових доходах Росії, — це ще один крок до справедливого і міцного миру в Україні.

Доходи від продажу нафти — це джерело життєвої сили для військової економіки Путіна. Ми не стоятимемо осторонь і не дозволятимемо нафтовим доходам ставити під загрозу життя українців, так само як і не дозволимо Росії продовжувати поповнювати свою казну, продовжуючи загрожувати нашій колективній безпеці.

Девід Леммі

Девід Леммі

Міністр закордонних справ Британії

Він додав, що боротьба з російськими нафтовими компаніями призведе до виснаження російського військового бюджету і допоможе врятувати життя українців.

Санкції США проти нафтової галузі РФ

Раніше Міністерство фінансів США оголосило про санкції проти російських компаній "Газпром нефть" і "Сургутнефтегаз".

Таким чином, усе майно підсанкційних осіб, яке перебуває у США або під контролем осіб зі США, заблоковано.

Міністр фінансів США Джанет Єллен підкреслила, що такі обмеження є радикальними заходами проти основного джерела доходів для РФ.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?