Стало відомо, що згоріло в колишньому офісі екс-губернатора Донецької області Сергія Тарути в окупованому бойовиками ДНР Донецьку.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Facebook журналіста Дениса Казанського.
"Кілька днів тому в Донецьку згорів багатостраждальний колишній офіс компанії «ІСД», який зазвичай всі називали просто «офіс Тарути» (колишній губернатор Донецької області). Пожежа з самого початку здалася дивною. Офіс ІСД - явно не те місце, де може закоротити стара проводка. До того ж там була протипожежна система. Не загоряються самі по собі такі місця", - написав він.
За словами журналіста, в старому офісі Тарути з 2014 року бойовики ДНР зберігали документацію про діяльність своїх польових командирів і їх кураторів.
"І ось на підтвердження моїх припущень завісу таємниці відкрили самі сепаратисти. У будівлі з 2014 року розташовувалися структури "розвідки ДНР", які накопичували всіляку аналітику і документи по діяльності різних польових командирів і їх кураторів. Ось цей архів і став жертвою "випадкової" пожежі", - зазначив він.
Раніше повідомлялося, що мирні жителі окупованого Стаханова Луганської області ледь не розстріляли з протитанкового гранатомета п'яних бойовиків так званої ЛНР, які в'їхали на легковику у приватний будинок і зруйнували його.
- Категорія
- Економіка
- Дата публікації
Індія готова відмовитися від російської нафти після погроз Трампа

Як вдалося дізнатися інформаційній агенції Bloomberg, державні індійські нафтопереробні компанії Bharat Petroleum Corp. і Hindustan Petroleum Corp почали поспіхом шукати альтернативних постачальників нафти замість країни-агресорки Росії.
Головні тези:
- Потенційні вторинні санкції проти країн, що купують російську нафту, можуть суттєво підкосити економіку Росії.
- Російські поставки стали важливим джерелом імпорту нафти для Індії, проте ситуація може різко змінитися уже незабаром.
Трампу вдалося налякати Індію
Згідно з даними журналістів, Індія поквапом шукає альтернативні джерела нафти в регіонах Близького Сходу, Північного моря та Середземномор'я.
Влада країни ухвалила таке рішення після гучних погроз американського лідера Дональда Трампа у бік країни-агресорки Росії.
Як відомо, очільник Білого дому нещодавно офіційно підтвердив, що готовий запровадити потужні вторинні санкцій проти країн, що купують російську нафту, якщо Москва не погодиться на перемир'я в Україні.
Після слів президента США ф'ючерси на нафту зросли, зокрема американський сорт West Texas Intermediate подорожчав на 3,1%.
Що важливо розуміти, Індія до 2022 року майже не купувала російську нафту, але після початку війни стала другим за величиною імпортером після Китаю.
Минулого року російські поставки забезпечили майже 40% її імпорту, переважно нафтою Urals із західних портів.
Дешеві російські ресурси дозволили Індії скоротити закупівлі з Близького Сходу та Африки.
За словами російського диктатора Володимира Путіна, він чекає в гості голову Китаю Сі Цзіньпіна на урочистості з нагоди 9 травня у Москві.
Головні тези:
- Путін має намір обговорити з китайським лідером стан двосторонніх відносин та співпрацю на міжнародних майданчиках.
- Диктатор продовжує називати Сі своїм “хорошим другом”.
Сі буде головним гостем Путіна 9 травня
Про своє запрошення нелегітимний глава Кремля заявив під час зустрічі з міністром закордонних справ КНР Ван Ї.
Путін попросив китайського дипломата передати “дружній привіт” главі Китаю, якого він називає свої “хорошим другом”.
За словами диктатора, Сі чекатимуть у Москві з нагоди 80-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Ми разом відзначимо цей ювілей і перемогу над нацистською Німеччиною, і перемогу над мілітаристською Японією.

Володимир Путін
Російський диктатор
На цьому тлі Путін почав запевняти, що підготує "хорошу і насичену" програму.
Сподіваюся, що це буде не тільки пов'язано з участю в урочистих заходах, але це буде ще й окремий візит голови КНР. Він буде у нас основним гостем, — додав нелегітимний глава Кремля.
Російський диктатор зазначив, що має намір детально обговорити із Сі стан двосторонніх відносин і взаємодію на міжнародних майданчиках, зокрема ООН, ШОС і БРІКС.