Що буде з РФ після поразки у битві за Бахмут — прогноз генерала Козея
Категорія
Політика
Дата публікації

Що буде з РФ після поразки у битві за Бахмут — прогноз генерала Козея

Що буде з РФ після поразки у битві за Бахмут — прогноз генерала Козея
Джерело:  online.ua

На переконання польського генерала Станіслава Козея, у разі контрольованого відступу ЗСУ з Бахмуту з Україною нічого поганого не станеться, однак для армії РФ поразка у боях за місто стане катастрофою.

Джерело:  Polsat

Козей підтримує рішення ЗСУ щодо подальшої оборони Бахмута

Як стверджує Станіслав Козєй, він довіряє рішенням команди українського лідера Володимира Зеленського та головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Генерал звертає увагу на те, що важливість битви за Бахмут потрібно сприймати по-різному з точки зору українських воїнів та російських окупантів.

Українці ставляться до Бахмута як до місця, де вони можуть завдати росіянам величезних втрат. І поки вони можуть завдавати цих втрат, поки росіяни хвилями атакують Бахмут, а українці захищаються і можуть розстрілювати ці наступаючі російські хвилі, то з військової точки зору є сенс захищати цей Бахмут... Україна не дивиться на Бахмут так політично, пропагандистськи і навіть стратегічно, тому що це місце не має якогось величезного стратегічного значення, в тому сенсі, що (якщо) вони втратять Бахмут, - пояснює Станіслав Козей.

Що для росіян означатиме поразка у Бахмуті

На переконання польського генерала, команда Володимира Путіна розглядає Бахмут більше з політично-пропагандистської точки зору.

Для Росії це певний символ, який тривалий час піариться. Якщо росіянам не вдасться його захопити, для них це буде катастрофа, поразка. З іншого боку, якщо вони його захоплять, то зможуть похвалитися, що ось ми завоювали важливе місце, ми перемагаємо, - зазначає Козей.

Він також звертає увагу на те, що у Бахмуті армія Російської Федерації зазнає масштабних втрат, набагато більших, ніж ЗСУ.

Це бої в місті, урбанізованій місцевості, яка завжди більш сприятлива для того, хто обороняється. Той, хто обороняється, завжди може сховатися в цих будівлях, може використовувати інфраструктуру, маючи, можна сказати, таку "природну броню" в цьому місті, - пояснює Козей.

Читайте також:

Категорія
Світ
Дата публікації

Коли Росія може атакувати НАТО — прогноз німецької розвідки

Росія все-таки може розпочати війну проти НАТО
Джерело:  Bild

Федеральна розвідувальна служби Німеччини (BND) і Бундесверу дійшла висновку, що російський диктатор Володимир Путін сприймає відносини із Заходом як системний конфлікт і готується до великої війни з НАТО.

Головні тези:

  • Росія може розпочати ще одну велику війну до 2030 року.
  • Наразі у зоні ризику знаходяться саме країн Балтії, що стане серйозним викликом для НАТО.

Росія все-таки може розпочати війну проти НАТО

У новому звіті німецьких розвідників йдеться про те, що путінський режим налаштований використовувати силу для досягнення своїх цілей.

Окрім того, вказано, що вже до кінця 2030 Путін може бути повністю готовий до "широкомасштабної конвенційної війни".

Як стверджує литовська спецслужба VSD, країна-агресорка наразі немає стільки сил та ресурсів, щоб влаштувати напад на весь альянс.

Попри це, Росія може "перевірити НАТО" шляхом проведення обмеженої військової операції проти однієї або кількох країн-членів, щоб з'ясувати, наскільки серйозно блок готовий захищати усіх своїх членів.

Німецькі розвідники закликають міжнародну спільноту не ігнорувати той факт, що російські військово-повітряні сили і флот залишаються боєздатними.

Якщо війна РФ проти України завершиться, то вони можуть бути швидко перекинуті до кордонів із країнами Балтії.

Категорія
Політика
Дата публікації

Угорці отримують від влади брехливу інформацію щодо вступу України до ЄС

Угорщина

Угорський уряд разом із бюлетенями для "опитування" угорців про членство України в ЄС поширив свої контраргументи, які ґрунтуються на маніпуляції та відвертій брехні.

Головні тези:

  • Угорський уряд використовує брехливі аргументи та маніпуляції, щоб заподіяти негативне уявлення про вступ України до ЄС угорцям.
  • Контраргументи, поширювані Будапештом, не мають під собою наукової підтримки та є відвертою неправдою.
  • Ухвалення європейських норм є необхідністю для вступу України до ЄС, тому ствердження про загрозу від української мафії є необґрунтованим.

У Орбана маніпулюють питанням вступу України до ЄС

Речник угорського уряду Золтан Ковач 29 березня анонсував, що угорцям почали розсилати бюлетені для "опитування" разом із інформаційним листком, де викладені сім "ризиків" вступу України в ЄС з позиції Будапешта.

Перший ризик полягає в тому, що в разі членства України Угорщина нібито втратить фінансування ЄС, "а всі гроші підуть в Україну" (чому "всі", не пояснюється).

Крім того, Брюссель закликає до величезних спільних запозичень, що зазначає, що ми всі разом станемо боржниками через вступ України, — йдеться у відео угорського уряду (де так само не пояснюють, про які запозичення йдеться і як вони повʼязані з Україною).

Інші "ризики", на думку Угорщини, повʼязані з тим, що Україна — величезний виробник сільськогосподарської продукції, тож після вступу "всі фонди ЄС підуть українським фермерам", а європейський ринок буде "відкритий для низькоякісних, генетично модифікованих українських товарів".

При цьому уряд Угорщини ігнорує той факт, що вступ у Євросоюз вимагає від України ухвалення всіх європейських норм, зокрема й у сфері сільського господарства, тому ця заява є відвертою неправдою.

Також речник угорського уряду бездоказово стверджує, що Україна ще "до війни" була "центром наркотрафіку і організованої злочинності у Східній Європі", тому "вступ у ЄС відкриє для української мафії вʼїзд до Європи, а отже, й Угорщини".

Інші аргументи Будапешта полягають у тому, що після вступу України в ЄС українці як дешева робоча сила "загрожуватимуть робочим місцям і пенсіям" у Євросоюзі.

Також українці загрожуватимуть громадському здоровʼю, бо "в Україні відсутня обов'язкова вакцинація" (насправді обовʼязкова вакцинація в Україні є), а ще "поспішний вступ України до ЄС" поставить під загрозу виплату так званої 13-ої пенсії урядом Орбана.

Такі опитування насправді не мають юридичної сили, а в них фактично бере участь незначна (до 30%) частка угорських виборців. Водночас уряд Орбана часто посилається на результати таких опитувань як на доказ, що його політика має підтримку громадян.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?