Що відбувається в організмі людини після банки Coca-Cola?
Категорія
Цікаве
Дата публікації

Що відбувається в організмі людини після банки Coca-Cola?

Що відбувається в організмі людини після банки Coca-Cola?

Щодня по всьому світу продається більш 1,6 млрд банок Coca-Cola. Всі знають, що цей напій, - далеко не найкорисніший для здоров'я людини, але мало хто повністю розуміє, наскільки. Далі детально описано все, що відбувається в організмі людини після кожної випитої банки Coca-Cola, передає  ONLINE.UA  з посиланням на  Фактрум.

Через 10 хвилин організм починає засвоювати всі 10 ложок цукру, які Ви випили (добова доза). Виробляються гормони задоволення.

Через 20 хвилин в крові різко падає рівень цукру, через що Ваша печінка починає переробляти зайвий цукор в жир.

Через 40 хвилин починає засвоюватися кофеїн, підвищується тиск і розширюються зіниці. Зайвий цукор виводиться в кров, а рецептори втоми в мозку блокуються.

Через 45 хвилин центри задоволення все ще задіяні. У цьому плані Coca-Cola схожа з героїном.

Через годину фосфорна кислота потрапляє в кишечник, пов'язуючи цинк, кальцій і магній, що прискорює метаболізм, але погіршує стан кісток і зубів.

Через більше години часу Ви, швидше за все, вже хочете в туалет.

Через ще більший проміжок часу Ви, швидше за все, знову хочете чогось солодкого. А, якщо не з'їжте, то станете втомленим і дратівливим.

Раніше  публікувалася  стаття, в якій колишній співробітник компанії розповідав про маркетинг Coca-Cola.

Категорія
Україна
Дата публікації

Війна РФ проти України. Лиманський напрямок став найгарячішим на фронті

Генштаб ЗСУ
ЗСУ

Агресор надалі не відмовляється від своїх планів щодо окупації території України, продовжує тиснути на позиції наших підрозділів. Загалом від початку доби відбулося 81 бойове зіткнення.

Головні тези:

  • Ворожі сили продовжують атакувати на Лиманському напрямку, здійснивши 28 нападів на населені пункти та локації протягом одного дня.
  • Ситуація на фронті загострилась: українські війська успішно відбивають спроби просунутися ворога біля Кам’янки, Вовчанська та інших районів.
  • На інших напрямках також спостерігаються інтенсивні зіткнення та спроби ворога покращити своє положення через атаки та авіаційні удари.

Актуальна ситуація на фронті 4 квітня

Оперативна інформація станом на 16:00 04.04.2025 щодо російського вторгнення надана Генеральним штабом ЗСУ.

  • На Харківському напрямку ворог двічі намагався просунутися в районах Вовчанська та у бік Кам’янки.

  • Сили оборони успішно зупинили дві спроби противника просунутись уперед на Куп’янському напрямку поблизу Загризового.

  • На Лиманському напрямку ворог 28 разів атакував у бік населених пунктів Новомихайлівка, Катеринівка, Греківка, Ольгівка, Новосергіївка, Нове та поблизу Надії. Наразі тривають бої у 14 локаціях.

  • На Сіверському напрямку з початку доби відбулося два боєзіткнення поблизу Білогорівки та в напрямку Верхньокам’янського, наразі триває одне боєзіткнення.

  • На Торецькому напрямку противник атакував у районах Кримського, Дачного, Торецька, Леонідівки та в напрямку Диліївки, здійснивши 13 спроб покращити своє положення. Три боєзіткнення наразі тривають.

  • На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 13 спроб витіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Андріївка, Суха Балка, Єлизаветівка. Сили оборони стримують натиск противника та відбили десять ворожих атак. Ворог завдав авіаційних ударів керованими бомбами по районах Покровська та Сухого Яру.

  • Сьогодні на Новопавлівському напрямку ворожі підрозділи п’ять разів атакували позиції наших військ поблизу Костянтинополя та Розливу, а також завдали авіаційних ударів по району Багатиря. Чотири атаки тривають досі.

  • Сьогодні ворог один раз атакував позиції наших захисників у районі Новосілки на Гуляйпільському напрямку. Водночас завдавав авіаударів по Новополю, Гуляйполю та Новодарівці.

  • На Оріхівському напрямку відбулося чотири боєзіткнення. Ворог намагається просунутись поблизу Малих Щербаків та Степового, два бої ще тривають.

  • У Курській області українські оборонці відбили сім атак загарбників. Також противник завдав трьох авіаційних ударів, скинувши при цьому п’ять керованих бомб, і здійснив 211 артилерійських обстрілів. Наразі бої тривають у двох локаціях.

Категорія
Світ
Дата публікації

Канада готова стати світовим лідером замість США — Карні

Карні
Джерело:  The New York Times

США десятиліттями домінували у світовій економіці. Канада готова зараз взяти на себе цю роль.

Головні тези:

  • Канада зараз має намір стати глобальним економічним лідером на заміну Сполученим Штатам.
  • Прем’єр-міністр Карні збирається створити “коаліцію країн-однодумців”, яка буде шукати альтернативу політиці ЗША.
  • Канада відреагувала на мита ЗША заходом у формі 25% мита на автомобілі, імпортовані зі США.

Канада може стати лідером замість США — Карні

Про це заявив прем’єр-міністр Канади Марк Карні.

Карні заявив, що спробує зібрати "коаліцію країн-однодумців", які шукатимуть альтернативу Сполученим Штатам Америки.

Якщо Сполучені Штати більше не хочуть бути лідером, Канада це зробить.

Марк Карні

Марк Карні

Прем’єр-міністр Канади

Пізніше прем'єр Канади додав, що період домінування Штатів у світовій економіці підійшов до кінця.

80-річний період, коли Сполучені Штати взяли на себе роль глобального економічного лідера, коли вони створювали альянси, засновані на довірі та взаємній повазі та відстоювали вільний і відкритий обмін товарами та послугами, закінчився. Хоча це трагедія, це також нова реальність.

​Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп запровадив нові мита на імпорт товарів з усіх країн світу, які почали діяти з 2 квітня 2025 року. Ці мита коливаються від 10% до 50%, залежно від країни-імпортера.

Водночас у відповідь на мита США, Канада запровадила 25% мито на автомобілі, імпортовані зі США.

Тим часом Британія оприлюднила список з 8 тис американських товарів, які можуть потрапити під митні тарифи у відповідь на політику президента США Дональда Трампа. Примітно, що перелік включає різноманітні товари від бінокля та бурбонського віскі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?