Смертельний коронавірус: Китай повідомив про жахливу проблему
Категорія
Світ
Дата публікації

Смертельний коронавірус: Китай повідомив про жахливу проблему

Смертельний коронавірус: Китай повідомив про жахливу проблему
Джерело:  online.ua

Влада Китаю озвучила нові невтішні новини. За їхніми словами, в країні наближається до двох тисяч кількість медичних працівників, які заразилися новим коронавірусом СОVID-19. На жаль, шість з них померли. З такою сумною заявою в ході пресконференції виступив заступник голови Державного комітету з питань гігієни та охорони здоров'я КНР Цзен Ісинь. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на ВВС.

"Станом на 24:00 (18:00 за Києвом) 11 лютого було діагностовано 1716 випадків захворювання серед медичних працівників, шість з них трагічно померли", - сказав він.

Окрім того, Цзен Ісинь звернув увагу на те, що кількість хворих серед медперсоналу зростає.

Згідно з останніми даними, коронавірус СОVID-19 вже забрав життя 1483 осіб. Загальна кількість заражених становить майже 52 тисячі осіб. З лікарень було виписано 690 пацієнтів. Також раніше повідомлялося, що на наступному тижні з китайського міста Ухань евакуюють громадян України.

Варто зазначити, що очільники міністерств охорони здоров’я країн ЄС 13 лютого збиралися у Брюсселі на термінову нараду через загрозу коронавірусу. Окрім того, на зустріч також були присутні два єврокомісари, які відповідають за соціальну політику, охорону здоров’я та захист споживачів. ЄС має намір розробити спільний план протидії поширенню інфекції.

Як повідомляв ONLINE.UA, Укрпошта вирішила тимчасово обмежити відправлення посилок до Китаю  на тлі спалаху нового коронавірусу, але це не пов’язано із рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Категорія
Світ
Дата публікації

Очільник Пентагону Гегсет запрошує своїх родичів на закриті зустрічі з іноземними військовими

Гегсет
Джерело:  The Wall Street Journal

Міністр оборони США Піт Гегсет брав свою дружину, колишню продюсерку Fox News Дженніфер Гегсет, та рідного брата Філіпа на кілька зустрічей з іноземними військовими колегами, де обговорювалася конфіденційна інформація.

Головні тези:

  • Піт Гегсет запрошував свою дружину та брата на зустрічі з іноземними колегами в Пентагоні, порушуючи протокол та викликаючи обурення співробітників.
  • Присутність родичів на конфіденційних зустрічах у штаб-квартирі НАТО та в Пентагоні порушила принципи безпеки та викликала негативну реакцію учасників.
  • Питання щодо допуску Дженніфер Гегсет до секретної інформації, яка обговорювалася на зустрічах, залишаються відкритими, що створює загрозу для безпеки та довіри.

Гегсет приводить родичів на зустрічі, де обговорюється конфіденційна інформація

Відомо, що Дженніфер Гегсет була присутня на лютневій зустрічі міністрів оборони у штаб-квартирі НАТО, під час якої також засідала Контактна група з питань оборони України.

Дружину глави Міноборони США також помітили на зустрічі 6 березня в Пентагоні з міністром оборони Великої Британії Джоном Гілі та главою Генштабу Британії адміралом Тоні Радакіном.

За словами співрозмовників WSJ, деякі іноземні учасники зустрічей не знали, хто така Дженніфер Гегсет; інші були здивовані її присутністю, але не висловили відкритих заперечень.

Хоча Гегсет має повноваження надати стороннім певний рівень допуску до секретної інформації, яка обговорюється на зустрічах з іноземними колегами, незрозуміло, чи зробив він його для дружини.

Джерела видання в Пентагоні підтвердили, що Дженніфер Гегсет не є співробітницею Міністерства оборони США. А речник Пентагону Шон Парнелл відповів WSJ, що "мені цілком зрозуміло, що ваша історія буде сповнена неточностей і не буде написана добросовісно".

Молодший брат Гегсета Філіп, який продюсує консервативні подкасти й нещодавно став працювати в Міністерстві внутрішньої безпеки США, також супроводжує очільника Пентагону в деяких зустрічах.

Обоє разом їздили до Гуантанамо в лютому, а нині перебувають у турне азійськими союзниками США.

Повідомлення WSJ зʼявилось на тлі підвищеної уваги до ролі Піта Гегсета в чаті в месенджері Signal, де поширювались оперативні дані про військову операцію США в Ємені — і куди був помилково доданий журналіст The Atlantic.

Категорія
Світ
Дата публікації

Чи може НАТО перемогти Росію без допомоги США — аналіз експертів

Наразі НАТО набагато сильніший, ніж Росія

У разі виходу США з Альянсу, країни НАТО все ще матимуть потужний військовий потенціал, який зможе їх захистити під час можливої війни з Росією. Одну з головних ролей може відіграти Туреччина та її рішення у цьому контексті.

Головні тези:

  • Європейські країни НАТО мають значну перевагу у кількості військової техніки та живої сили порівняно з Росією.
  • Можлива відмова Туреччини від участі у війні на боці Альянсу може значно скоротити можливості європейських країн.

Наразі НАТО набагато сильніший, ніж Росія

Що важливо розуміти, армії країн-членів НАТО сягають понад 2 мільйони військових, а в країни-агресорки РФ наразі вдвічі менша кількість особового складу.

Що стосується танків, то в Альянсу їх близько 6700, а Путін може задіяти лише 2900.

На озброєнні європейців перебуває понад 2 300 винищувачів, тоді як у Росії їх трохи менше 1 400. Особливо велика кількісна різниця в артилерії: європейські країни НАТО мають у своєму розпорядженні понад 15 400 гармат, тоді як РФ — 6090.

З заявою з цього приводу виступив австрійський військовий експерт Густав Грессель.

Він попередив про те, що у Росії може бути більше солдатів, ніж наразі відомо.

За словами фахівці, у разі війни між НАТО і Росією Туреччина може відмовитися від участі і військової допомоги через близькість до Москви.

У цьому випадку ресурси європейців значно скоротяться, оскільки Туреччина надає майже чверть солдатів, понад третину бойових танків і майже 18% артилерії.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?