Time опублікував рейтинг найкращих музичних альбомів 2021 року
Категорія
Культура
Дата публікації

Time опублікував рейтинг найкращих музичних альбомів 2021 року

Time опублікував рейтинг найкращих музичних альбомів 2021 року
Джерело:  online.ua

Найкращі альбоми, випущені цього року, досліджували і поринали в такі теми, як горе, одержимість, порятунок, сім’я, лють та ізоляція; іноді вони досліджували саму суть дослідження. Коли жива музика почала обережно повертатися на сцену, деякі артисти відобразили свій рік з допомогою мінімалістичних тенденцій і обмежившись від масових заходів, як-от Міранда Ламберт. Інші, як Каньє Вест, поповнювали стадіони та створювали роботу з епічним розмахом. 

Джерело: Time

Першу сходинку займає медитативний Promises від Floating Points і Фероу Сандерса. Слухати Promises – це як їхати крізь постійно мінливий прибережний ландшафт, коли з серпанку виходять стрімкі скелі, текучі річки та хвилясті поля фіолетового та червоного кольору. Так описують цю музику на сторінках видання. Для джазмена Сандерса це був перший реліз за більш як десятиліття. Floating Points відповідав за електронні вкраплення й оркестрові партії, які виконує Лондонський симфонічний оркестр.

Організований навколо одного повторюваного ефірного рифу, навряд чи спільний дует Сандерса (81-річний фрі-джазовий саксофоніст з Арканса) і Floating Points (35-річний британський електронний продюсер) створює топографію мрій і хаосу. Це приголомшливий зв’язок джазу, класики та ембіенту.

Vince Staples американского репера Вінса Стейплза займає другу сходинку. Настроєві мелодії, темрява та похмурі реалії вулиці... Такими словами можна охарактеризувати цей альбом, якщо спробувати. Повністю спродюсований його другом Кенні Бітсом, цей 10-трековий лонгплей пропонує найінтимніший погляд на те, хто такий незбагненний Стейплз — як чоловік, і як виконавець.

Також лідерські позиції зайняли дебютний мікстейп to hell with it британської попспівачки PinkPantheress, третій студійний альбом рок-групи Wolf Alice – Blue Weekend, а також Still Over It r&b-виконавиці Самер Волкер, присвячений темі болісного розставання. Donda Каньє Веста опинилася на 7 місці в рейтингу. До альбому ввійшли фіти з топ-виконавцями: від Jay-Z до Меріліна Менсона.

10 НАЙКРАЩИХ АЛЬБОМІВ 2021:

  •  Promises, Фероу Сандерс, Floating Points & The London Symphony Orchestra

  •  Vince Staples, Вінс Стрейплз

  •  to hell with it, PinkPantheress

  •  Blue Weekend, Wolf Alice

  •  Still Over It, Самер Волкер

  •  The Marfa Tapes, Міранда Ламберт, Джек Інгрем і Джон Рендал

  •  Donda, Каньє Вест

  •  The Hands of Time, Weedie Braimah

  •  Navy’s Reprise, Navy Blue

  •  Heaux Tales, Язмін Саліван

Читайте також:

  • TAYANNA та Джамала вразили яскравим кліпом на пісню "Моя Земля".

  • Джамала розкрила секрет стрімкого схуднення після вагітності.

  • Джамала після семи років окупації вперше побачила рідний Крим.

Категорія
Світ
Дата публікації

Росія припустилася фатальної помилки щодо Китаю — ворент-офіцер

Росія недооцінила Китай та його плани
Джерело:  online.ua

 Ворент-офіцер американського спецназу Стів Балестрієрі нагадав про те, що 10 років тому Китай придбав у Росії 24 винищувачі Су-35. Лише згодом Москва усвідомила, що для КНР не проблема скопіювати чийсь винахід та використовувати його у власних цілях. 

Головні тези:

  • Пекін використовував винищувачі Су-35 як проміжній варіант до готовності свого власного літака J-20.
  • Існує припущення, що Китай купив Су-35 для утримання його на ринку від потенційних конкурентів, таких як Індія.

Росія недооцінила Китай та його плани

Що важливо розуміти, ще 35 років тому Пекін почав закуповувати винищувач дальнього радіуса дії Су-27.

Росія була шокована та обурена, коли Китай представив літак власного виробництва J-11, який нагадував Су-27 — літак, на виробництво якого КНР не мала ліцензії.

Російські ЗМІ виступили проти продажу через побоювання, що китайці скопіюють літак і продаватимуть його як свій власний. Саме так і сталося, — наголосив Балестрієрі.

Ворент-офіцер звертає увагу на те, що вперше цей винищувач був залучений до бойових дій ще 10 років тому в Сирії.

Минуло не так багато часу і Росія погодилася продати Китаю 20 Су-25 за 2 млрд доларів.

Фото: wikipedia.org

Експерт озвучив припущення, що Пекін, цілком можливо, використовував цей винищувач як проміжний варіант, поки їхній літак J-20 не буде повністю готовий.

Одна з інтригуючих теорій полягала в тому, що Китай купив Су-35, щоб утримати його на ринку від таких супротивників, як Індія, яка купує російську і європейську зброю і техніку. Я сумніваюся, що це причина, але це сильна думка, — додав Балестрієрі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?