У "Дії" запустили рекрутинг до Армії дронів. Як це працює
Категорія
Україна
Дата публікації

У "Дії" запустили рекрутинг до Армії дронів. Як це працює

У "Дії" запустили рекрутинг до Армії дронів. Як це працює
Джерело:  online.ua

Українці зможуть приєднатися до підрозділів операторів безпілотників через додаток "Дія". У застосунку можна самостійно вибрати напрямок, пов'язаний із БпЛА, від оператора дронів до інженера.

Головні тези:

  • Українці можуть приєднатися до підрозділів операторів безпілотників через додаток “Дія”.
  • Процес подачі заяви через “Дію” є максимально зручним і швидким, без потреби відвідувати військово-лікарську комісію.
  • В Армії дронів сотні ударних рот укомплектовані та навчені операторами, які знищують ворожу техніку.
  • Рекрутинг через додаток “Дія” дозволяє швидко залучати нових бійців та забронювати необхідних спеціалістів.
  • Щоб вступити до Армії дронів через “Дію”, потрібно оновити додаток та вибрати розділи “Сервіси” та “Вступити в Армію дронів”.

Як працює рекрутинг до Армії дронів у “Дії”

Як зазначається, процес подачі заяви через "Дію" став максимально зручним і швидким. Більше немає потреби особисто відвідувати ТЦК або проходити військово-лікарську комісію.

Після подачі заяви в "Дії" військовозобов'язаний проходить співбесіду та підписує контракт.

Базова військова підготовка буде проходити за спеціальністю, яку вибере резервіст.

Очільник Мінцифри Михайло Федоров зазначив, що користувачі можуть за фільтрами обирати бригаду або підрозділ, у який бажають потрапити, та подавати одну чи кілька заявок.

В рамках Армії дронів ми сформували та укомплектували сотні ударних рот і навчили тисячі операторів, які щотижня знищують сотні одиниць ворожої техніки. Щоб збільшити кількість кваліфікованих операторів, Міноборони почало сертифікувати приватні школи для навчання операторів БпЛА, а рекрутинг через "Дію" — це логічний крок для тих, хто вже вирішив, ким хоче стати у цій війні, — зазначив Михайло Федоров.

Як вступити до Армії дронів

Щоб подати заяву через "Дію", потрібно оновити додаток, потім вибрати розділи "Сервіси" та "Вступити в Армію дронів", після чого обрати бажаний напрямок.

Як зазначають у Мінцифри, рекрутинг через "Дію" дозволяє підрозділам не лише швидко залучати нових бійців, а й "забронювати" необхідних спеціалістів.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Індія готова відмовитися від російської нафти після погроз Трампа

танкер
Джерело:  Bloomberg

Як вдалося дізнатися інформаційній агенції Bloomberg, державні індійські нафтопереробні компанії Bharat Petroleum Corp. і Hindustan Petroleum Corp почали поспіхом шукати альтернативних постачальників нафти замість країни-агресорки Росії.

Головні тези:

  • Потенційні вторинні санкції проти країн, що купують російську нафту, можуть суттєво підкосити економіку Росії.
  • Російські поставки стали важливим джерелом імпорту нафти для Індії, проте ситуація може різко змінитися уже незабаром.

Трампу вдалося налякати Індію

Згідно з даними журналістів, Індія поквапом шукає альтернативні джерела нафти в регіонах Близького Сходу, Північного моря та Середземномор'я.

Влада країни ухвалила таке рішення після гучних погроз американського лідера Дональда Трампа у бік країни-агресорки Росії.

Як відомо, очільник Білого дому нещодавно офіційно підтвердив, що готовий запровадити потужні вторинні санкцій проти країн, що купують російську нафту, якщо Москва не погодиться на перемир'я в Україні.

Після слів президента США ф'ючерси на нафту зросли, зокрема американський сорт West Texas Intermediate подорожчав на 3,1%.

Що важливо розуміти, Індія до 2022 року майже не купувала російську нафту, але після початку війни стала другим за величиною імпортером після Китаю.

Минулого року російські поставки забезпечили майже 40% її імпорту, переважно нафтою Urals із західних портів.

Дешеві російські ресурси дозволили Індії скоротити закупівлі з Близького Сходу та Африки.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?