У Раді попередили про нову хвилю великої приватизації
Категорія
Економіка
Дата публікації

У Раді попередили про нову хвилю великої приватизації

У Раді попередили про нову хвилю великої приватизації
Джерело:  online.ua

Народні депутати Верховної Ради незабаром передбачають скасувати заборону на організацію аукціонів, на яких продають об’єкти великої приватизації. Такі заходи були вжиті через введення карантину на тлі епідемії коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на засідання парламенту у четвер, 4 лютого.

За офіційними даними, розробниками законопроєкту №4543 стали представники Кабінету міністрів. За ухвалення документа як основу раніше проголосували 284 нардепи.

Згідно з пояснювальною запискою, український уряд наголошує на потребі державного бюджету в нових надходженнях. Це необхідно для боротьби проти епідемії коронавірусу.

“Бюджет України вимагає ресурсів для боротьби з пандемією, утримання економічної стабільності України... З метою наповнення державного бюджету коштами від продажу об'єктів великої приватизації доцільно зняти законодавчі обмеження на прийняття будь-яких заходів щодо приватизації об'єктів великої приватизації, у тому числі проведення аукціонів”, - зауважили розробники.

Нагадаємо, карантин в Україні триває з середини березня 2020 року. Перші два місяці він був чинним як локдаун, що передбачав навіть блокування транспорту, а після його тримають у вигляді адаптивного режиму. Він інколи посилювався, це були так званий карантин вихідного дня та менш суворий за весняний локдаун у січні-2021.

Як повідомляв ONLINE.UA, очільник Мінфіну Сергій Марченко звертає увагу українців на те, що за 2 роки в нашій країні запровадять накопичувальну пенсійну систему. Як стверджує міністр, вона означає більше, ніж просто другий рівень. Зокрема чимало людей переконані, що йдеться про підняття пенсійного віку, однак це не так.

Категорія
Україна
Дата публікації

Між ЗСУ та армією РФ відбулося понад 70 бойових зіткнень від початку доби

Генштаб ЗСУ
ЗСУ

Загалом від початку доби 7 квітня відбулося 77 бойових зіткнень.

Головні тези:

  • Підсумкова інформація про 77 бойових зіткнень між ЗСУ та російською армією.
  • Детальний звіт про активність ворожих сил на різних напрямках та успішну оборону українських захисників.
  • Огляд втручань ворожих авіаударів та артилерійських обстрілів по позиціях ЗСУ та цивільних населених пунктах.

Актуальна ситуація на фронті 7 квітня

Оперативна інформація станом на 16:00 07.04.2025 щодо російського вторгнення надана Генеральним штабом ЗСУ.

  • На Куп’янському напрямку ворог сьогодні один раз штурмував позиції наших захисників неподалік Загризового.

  • На Лиманському напрямку загарбницька армія атакувала 13 разів — поблизу Надії та в бік Новоплатонівки, Новомихайлівки, Греківки, Рідкодуба та Нового. Шість боєзіткнень досі тривають.

  • На Краматорському напрямку українські захисники наразі відбивають одну спробу окупантів просунутися вперед у районі Курдюмівки. Два боєзіткнення поблизу Часового Яру наші оборонці успішно зупинили.

  • На Торецькому напрямку противник вісім разів атакував неподалік Дачного, Щербинівки та Торецька. Одне боєзіткнення триває досі.

  • На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 30 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Калинове, Олександропіль, Тарасівка, Єлизаветівка, Удачне, Успенівка, Преображенка, Андріївка, а також у напрямках Котлярівки й Сергіївки. Сили оборони стримують натиск противника та відбили 25 атак, п’ять боєзіткнень — досі тривають.

  • Сьогодні на Новопавлівському напрямку наші воїни відбили п’ять ворожих атак поблизу Костянтинополя та Скудного. Одне боєзіткнення триває досі.

  • На Гуляйпільському напрямку загарбники завдали авіаударів по Воскресенці, Зеленому Полю, Новополю, Малинівці та Гуляйполю.

  • Наші війська зупинили три ворожі штурми на Оріхівському напрямку поблизу населеного пункту Малі Щербаки.

  • На Харківському, Сіверському та Придніпровському напрямках ворог наступальних дій не проводив.

  • У Курській області українські оборонці відбили шість атак росіян, ще три зіткнення досі тривають. Противник від початку доби завдав трьох авіаційних ударів, загалом скинув по позиціях наших військ та населених пунктах три керовані авіаційні бомби та здійснив 162 артилерійські обстріли.

Категорія
Політика
Дата публікації

"Поступитися територіями". Конгресвумен Спартц зробила скандальну заяву щодо України та Росії

Спартц
Джерело:  The Telegraph

Конгресвумен CША українського походження, республіканка Вікторія Спартц заявила, що українці мають поступитися територіями і вимагати відставки президента Володимира Зеленського.

Головні тези:

  • Конгресвумен українського походження Вікторія Спартц робить скандальні заяви стосовно української політики.
  • Спартц переконана, що українці можуть поступитися Росії окупованими територіями для досягнення тривалого миру.
  • Заяви конгресвумен викликають обурення та суперечки в громадськості та політичних колах через її критику українського лідера.

Спартц не розуміє, чому Україна хоче повернути окуповані Росією території

У розмові з The Telegraph перед виступом у ратуші Спартц сказала:

Я просто не розумію, як вони (Україна — ред.) можуть вимагати збереження територій (окупованих РФ — ред.). Якби вони вигравали війну, це була б зовсім інша справа.

Спартц наполягає, що нинішній ситуації "легких рішень не буває", а війну треба вигравати швидко, бо інакше те, що триває довго "не дуже добре закінчується для демократій".

The Telegraph пише, що Спартц з презирством ставиться до колишнього президента США Джо Байдена і його "можна порівняти лише з презирством, з яким вона ставиться до президента України".

Після його сумнозвісної сварки з Трампом в Овальному кабінеті пані Спартц звинуватила пана Зеленського в тому, що він зробив "ведмежу послугу українському народу" і "образив американського президента".

Вона закликала український народ проголосувати проти свого лідера, який веде війну, заради досягнення тривалого миру.

У них будуть вибори, і якщо вони його оберуть, вони втратять решту країни.

До слова, Спартц — перша і єдина народжена в Україні конгресвумен, раніше підтримувала надання допомоги Києву. Але згодом вона змінила свою позицію та проголосувала проти передачі Україні допомоги в розмірі 61 млрд дол.

Спартц стверджувала, що її лояльність передусім спрямована на Америку, і заявляла, що хоче, аби політика щодо кордону США та Мексики була включена до пакета допомоги.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?