У Туреччині сталася ще одна масштабна аварія з пасажирським автобусом: з'явилися фото
Категорія
Світ
Дата публікації

У Туреччині сталася ще одна масштабна аварія з пасажирським автобусом: з'явилися фото

У Туреччині сталася ще одна масштабна аварія з пасажирським автобусом: з'явилися фото
Джерело:  NTV Turk

У Туреччині сталася ще одна масштабна аварія за участю пасажирського автобуса: біля Анкари розбився автобусний лайнер із понад 40 пасажирами на борту: восьмеро осіб загинуло, 34 зазнали різноманітні травми.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на NTV.

Читайте також: Обстріл автобусів із християнами в Єгипті: кількість жертв збільшилась до 35

ДТП сталася вранці біля Анкари у містечку Калецик: автобус, що слідував за маршрутом Кастамону - Анкара злетів у кювет та перевернувся.

Повідомляється, що 11 людей, що були доставлені у лікарню перебували у критичному стані.

Згідно із попередньою версією поліції, водій заснув за кермом. Як повідомляє видання, один із пасажирів заявив, що водій погано орієнтувався на місцевості, адже він кілька разів проїжджав необхідні повороти та повертався назад. На користь цієї версії каже той факт, що автобус виїхав на маршрут вночі.

Нагадаємо, що у травні у Туреччині сталося щонайменше три ДТП з автобусом: так, 13 травня мікроавтобус перекинувся на гірській дорозі, внаслідок чого загинуло 23 особи.

21 травня в аварію потрапив автобус, що віз людей на з'їзд партії президента Туреччинни Реджепа Ердогана: травми зазнало понад 30 осіб.

Також 18 травня у ДТП потрапив мікроавтобус з туристами, в результаті чого постраждали 18 осіб; в МЗС підтвердили інформацію про постраждалих українців.

Категорія
Україна
Дата публікації

Кабмін розширив можливості для бронювання — що змінилося

Міністерство економіки України
Деталі нового рішення Кабміну

Український уряд офіційно розширив можливості бронювання військовозобов'язаних працівників для підприємств критичної інфраструктури та оборонного сектору. Нові правила націлені на забезпечення стабільної роботи ключових галузей економіки та оборони країни.

Головні тези:

  • Підтверджене бронювання буде відображатися у застосунку Резерв+. 
  • Якщо бронювання надано після оновлення статусу критично важливого підприємства, воно діятиме на період дії критичності - до 1 року.

Деталі нового рішення Кабміну

Відповідно до рішення уряду, квоту бронювання для підприємств, що забезпечують водопостачання, водовідведення, управління відходами та обслуговують критичну інфраструктуру, збільшено з 50% до 75%.

Окрім того, було скасовано вимоги до енергетичних компаній, які постраждали від війни, насамперед щодо середньомісячної зарплати не менше 20 тис. грн та відсутності податкової заборгованості.

До переліку підприємств, що можуть бронювати працівників, додали Агенцію оборонних закупівель (АОЗ) та Державного оператора тилу (ДОТ).

Подати заяву на бронювання працівників можна виключно через портал "Дія", — зазначають у Міністерстві економіки.

Що важливо розуміти, бронювання відображатиметься у застосунку "Резерв+" і діятиме до одного року.

Як уже згадувалося раніше, з 1 квітня продовжити бронювання своїх фахівців зможуть лише компанії, які вже оновили статус критичності відповідно до нових вимог.

Категорія
Політика
Дата публікації

У Литві назвали крайній термін вступу України в ЄС

Україна незабаром може приєднатися до ЄС
Джерело:  РБК Україна

На переконання шефа литовської дипломатії Кястутіса Будріса, Україна може стати повноцінним членом Європейського Союзу найближчими роками, але не пізніше 2030.

Головні тези:

  • Кястутіс Будріс закликав владу ЄС ухвалювати важливі рішення щодо України своєчасно.
  • Литва активно підтримує Україну в процесі приєднання до ЄС через проект Ukraine2EU.

Україна незабаром може приєднатися до ЄС

На переконання литовського дипломата, вступ до 2030 року — "це крайній термін".

Ми маємо встановити цей крайній термін і відраховувати дедлайни для всіх інших важливих рішень, які треба буде ухвалити.

Кястутіс Будріс

Кястутіс Будріс

Глава МЗС Литви

Попри це, шеф литовської дипломатії, плекає надію на те, що Україна може доєднатися до європейської родини набагато швидше.

Ми віримо, що ви зможете зробити це до 2030 року. Ось чому ми так віддані цьому, тому що ви надихаєте нас своєю відданістю та мотивацією, — підкреслив Будріс.

Очільник МЗС Литви також звернув увагу на те, що його країна інвестує найкращі знання та досвід зі свого власного процесу приєднання до ЄС, щоб допомогти Україні.

Саме тому вона є серед ініціаторів проєкту Ukraine2EU, який 1 квітня офіційно запустили в Україні.

Ukraine2EU фінансується спільно ЄС, Данією та Литвою, а нещодавно до них приєдналася Швеція.

Головна мета цієї програми — підтримувати українські інституції в управлінні процесом вступу до ЄС та впровадженні необхідних реформ.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?