В УЄФА уточнили рішення щодо санкцій проти клубів Суперліги
Категорія
Спорт
Дата публікації

В УЄФА уточнили рішення щодо санкцій проти клубів Суперліги

В УЄФА уточнили рішення щодо санкцій проти клубів Суперліги
Джерело:  online.ua

Керівництво УЄФА не передбачає введення санкцій проти клубів, які заснували Суперлігу, якомога скоріше, оскільки асоціація хоче дати командам час одуматися.

Джерело: ESPN

За даними джерел журналістів видання, клуби-засновники наразі беруть участь в обох найпрестижніших турнірах УЄФА — Лізі чемпіонів та Лізі Європи.

Президент асоціації Александер Чеферін виступив з пропозицією до цих команд та надав їм певний час для зміни позиції. Наразі в Лізі чемпіонів грають іспанський “Реал”, а також англійські “Челсі” та “Манчестер Сіті”, які пробилися до півфіналу.

Дивізіоном нижче у Лізі Європи у півфіналі боротимуться інші два співзасновники Суперліги — англійські “Манчестер Юнайтед” та “Арсенал”.

“УЄФА не розглядає питання про виключення клубів зі своїх турнірів на цьому тижні, матчі наступного тижня відбудуться”, - резюмували інформатори видання.

Суперліга Європи

Про створення нового, незалежного від УЄФА, клубного турніру на континенті його ініціатори оголосили в ніч на понеділок, 19 квітня. Його постійними учасниками стануть 12 клубів-засновників з трьох країн:

  • “Арсенал”, Челсі”, “Манчестер Сіті”, “Манчестер Юнайтед”, “Ліверпуль”, “Тоттенхем” (Англія);

  • “Атлетіко”, “Реал”, “Барселона” (Іспанія);

  • “Мілан”, “Інтер”, “Ювентус” (Італія).

На це жорстко відреагували з боку керівництва УЄФА, вболівальників згаданих команд, окремих національних ліг. Причиною для створення нового чемпіонату його засновники назвали стагнацію клубних єврокубків під егідою асоціації.

“УЄФА представив формат, який є справжнім абсурдом. Вони кажуть, що зміни набудуть чинності з 2024 року. Тоді футболу і настане кінець. Є клуби, які втратили сотні мільйонів євро”, - зауважив її президент Флорентіно Перес, який згадав втрати від пандемії коронавірусу.

Передбачається, що до 12 клубів приєднаються ще трійка на постійній основі, а інші 5 будуть запрошеними. Таким чином турнір складатиметься з двох груп по 10 учасників кожна.

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Розвідка США дізналася про кількість китайців у складі армії РФ

солдат Китаю
Джерело:  Reuters

Згідно з даними американських розвідників, на які посилаються журналісти, близько 200 громадян Китаю воюють на боці Росії проти України. Також вказано, що вони є найманцями та не мають прямого зв’язку з владою КНР.

Головні тези:

  • Наразі китайці не мають помітного впливу на військові операції Росії.
  • Зеленський звертає увагу на те, що Путін намагається затягнути тривалість війни.

Роль китайських солдатів у армії РФ

Інформаційна агенція Reuters поспілкувалася з американськими посадовцями, які мають доступ до даних розвідки США, а також з колишнім представником західної розвідки.

За словами останнього, близько 200 китайських найманців воюють за Росію і не мають жодного зв’язку з китайським урядом.

Окрім того, стверджується, китайські військові офіцери з дозволу Пекіна перебувають поблизу лінії фронту Росії, щоб "вивчати уроки та тактику з війни".

Як стверджують інсайдери ЗМІ, китайські бійці, найімовірніше, погано підготовку та не мають помітного впливу на військові операції армії РФ.

Український лідер Володимир Зеленський нещодавно повідомив, що "щонайменше кілька сотень громадян Китаю воюють у складі російських окупаційних сил".

За словами глави держави, диктатор Путін робить все можливе, щоб затягнути війну навіть за рахунок життів китайців.

Путіну було недостатньо солдатів із Північної Кореї. Тепер він намагається компенсувати втрати, залучаючи ще одну націю — китайців. Як довго він може продовжувати це робити? Ми маємо працювати разом, щоб такі питання були не про вибір Москви, а про наш спільний тиск на Москву, бо це єдиний шлях, як це може спрацювати.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?