В Укренерго назвали терміни скасування аварійних відключень
Категорія
Україна
Дата публікації

В Укренерго назвали терміни скасування аварійних відключень

Укренерго
Джерело:  Укренерго

В НЕК Укренерго назвали терміни скасування аварійних відключень світла у низці українських областей. 

Головні тези:

  • Укренерго назвало терміни скасування аварійних відключень світла в українських областях.
  • Причина аварійних відключень - потреба заміни пошкодженого обладнання через обстріли з боку злочинної армії РФ.
  • Європейський інвестиційний банк виділив 86 млн євро для будівництва антидронового захисту на підстанціях Укренерго.
  • Захист ключового обладнання на підстанціях стає критично важливим у зв'язку з російськими атаками на енергосистему.
  • Спорудження захисту триває, що забезпечить стійкість української енергосистеми та зменшить ризик вимушених відключень для споживачів.

Коли в Україні скасують аварійні графіки відключень світла

Сьогодні, 23 грудня, починаючи з 14:10, у кількох областях України вимушено були застосовані аварійні відключення, — зазначають в Укренерго.

У відомстві підкреслили, що причиною тимчасового запровадження аварійних відключень є необхідність заміни пошкодженого обладнання внаслідок обстрілів з боку злочинної армії РФ.

В "Укренерго" зауважили, що як тільки роботи будуть завершені — обмеження для побутових споживачів буде скасовано.

Орієнтовний час завершення робіт — до 17:00.

Що відомо про захист енергетичних об’єктів від атак окупаційної

В “Укренерго” заявили про отримання 86 млн євро від Європейського інвестиційного банку, які будуть спрямовані на будівництво антидронового захисту на ключових підстанціях системи передачі електроенергії.

Ми дуже вдячні партнерам за продовження підтримки. В умовах російських атак на енергосистему, захист ключового обладнання наших підстанцій — критично необхідний. Ефективність вже реалізованих проектів була доведена, зокрема, під час останніх масованих ракетно-дронових ударів у листопаді-грудні. Роботи зі спорудження захисту тривають. Чим більше підстанцій нам вдасться захистити — тим стійкішою буде українська енергосистема, тим меншим буде ризик вимушених знеструмлень для споживачів, — зазначають в “Укренерго”.

Категорія
Світ
Дата публікації

Росія збільшила виробництво балістичних ракет — допомагає КНДР

ракета
Джерело:  Еспресо

Військовий експерт Defence Express Іван Киричевський зазначив, що північнокорейська оборонна промисловість функціонує як філія російської.

Головні тези:

  • Росія збільшила виробництво балістичних ракет “Іскандер” за участю Північної Кореї.
  • Співпраця оборонних промисловостей Росії та КНДР веде до зростання підсилень на світовому військовому ринку.
  • Американський ВПК відстає у виготовленні перехоплювальних ракет для “Іскандерів”, порівняно з російськими виробниками.

Військова промисловість КНДР стала філією російського ВПК

Наразі Росія виробляє більше балістичних ракет "Іскандер" на рік, ніж американський ВПК встигає виготовити перехоплювальних ракет для цих "Іскандерів". Умовно кажучи, росіяни виготовляють 750 ракет, а американці - 650.

Також є неприємний нюанс: США залежать від Китаю у постачанні рідкісноземельних металів для цих ракет. Тому питання, скільки ракет американська оборонка зможе виготовити цього року.

За словами військового експерта, наразі немає відкритих даних щодо північнокорейських ракет, але вже є підтвердження, що північнокорейська оборонна промисловість працює як філіал російської.

Тобто Північна Корея виготовляє свої ракети за матеріалами, технологіями та кресленнями, які отримує від Росії. Чому в офіційних звітах підписують "Іскандер - KN-23"? Тому що це один і той самий виріб, виготовлений в різних куточках світу. У Росії це ближче до Уралу, у Північній Кореї - на півострові. Тобто це одна і та сама ракета, на жаль.

До слова, Президент Володимир Зеленський повідомив, що за попередньою інформацією Росія застосувала північнокорейську балістичну ракету під час атаки на Київ 24 квітня.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?