Вагітна Кейт Міддлтон викликала фурор на Великдень: опубліковані ніжні фото
Вагітна герцогиня Кембриджська знову захопила британців своїм розкішним образом. 1 квітня, в день католицького Великодня, Кейт Міддлтон з'явилася на святковому богослужінні в каплиці Святого Георгія в Віндзорському палаці, де незабаром зіграють весілля принц Гаррі і Меган Маркл.
Нові фото вагітної Кейт Міддлтон були опубліковані в соцмережі, передає ONLINE.UA.
Для святкового богослужіння Кейт Міддлтон вибрала темне пальто і оригінальний капелюшок, які доповнила бежевими туфлями на високих підборах. Пальто герцогині Кембриджської було прикрашено стильною брошкою, яка підкреслила її витончений образ.
На богослужінні Кейт Міддлтон супроводжував її чоловік, принц Вільям. Він ніжно підтримував дружину, не залишаючи її ні на мить.
Також на заході була присутня королева Єлизавета II. Вона вибрала для богослужіння яскраво-рожевий наряд і капелюшок, в тон костюму.
Майбутній президент США Дональд Трамп невдоволений тим, що у день його інавгурації, 20 січня, національні прапори будуть приспущені. Що важливо розуміти, це станеться вперше в історії через триваючий траур у зв’язку зі смертю експрезидента Джиммі Картера.
Головні тези:
Приспущення національних прапорів у день інавгурації стане унікальною подією в історії США.
Дональд Трамп висловив обурення на тлі ситуації, що склалася, а також накинувся на демократів.
Що відомо про смерть Джиммі Картера
Журналісти звертають увагу на те, що американські національні прапори за розпорядженням чинного президента Джо Байдена залишаються приспущеними у зв’язку зі смертю експрезидента Джиммі Картера 29 грудня, що є традицією.
Що важливо розуміти, тривалість трауру сягає 30 днів, тож на нього припадає і дата інавгурації Трампа.
Не можна також проігнорувати той факт, що Джиммі Картер, який був президентом США у 1977-1981 роках, став рекордним довгожителем серед президентів Сполучених Штатів.
Він помер 29 грудня 2024 року у 100-річному віці.
Трамп знайшов новий привід для обурення
Майбутній очільник Білого дому Дональд Трамп у своїй соцмережі Truth Social висловив жаль у зв’язку з таким збігом обставин.
За словами останнього, усі демократи начебто "збуджені" від того, що американський прапор може бути приспущений під час його інавгурації.
Республіканець звернув увагу на те, що це буде першим випадком, коли під час вступу на посаду нового президента прапори будуть приспущені.
Як стверджує спікерка Білого дому Карін Жан-П’єр, наразі планів переглядати рішення про траур немає.
Видання Foreign Affairs звертає увагу на те, що чинний американський лідер Джо Байден використав хитру та потужну стратегію, яка називається "нарізанням салямі", щоб врятувати Україну від поразки та не допустити ескалації з боку Росії.
Головні тези:
Байден діяв обережно та уникав ескалації, адже погрози Путіна не були блефом.
Успішна стратегія принесла можливість Україні вистояти без жорстких кроків з боку Москви.
Байден досяг успіху у знищенні “червоних ліній” Путіна.
Стратегія Байдена була справді ефективною
Що важливо розуміти, згадана стратегія "нарізання салямі" полягала в тому, щоб надавати допомогу Україну помірно та зважено — таким чином "червоні лінії" Путіна підривали малими кроками.
На цьому тлі будь-яка суттєва відплата з боку Кремля ставала необґрунтованою.
Аналітики не приховують, що вказана стратегія не принесла гучних перемог, на які багато хто сподівався, однак вона дала можливість Україні вистояти і й не стикнутися з жорсткими рішеннями Москви, до прикладу, ядерним ударом.
Ні для кого не секрет, що чимало критиків досі скаржаться на те, що Байден переоцінив ризик ескалації.
Однак насправді це не так, оскільки Путін уже розглядав ядерний сценарій під час війни проти України, та його від такого рішення відмовив Китай.
Байден думав не лише про Україну
Чинний президент США ніколи не вважав всі заяви Путіна блефом, тому діяв вкрай обережно.
Він зробив все можливе, щоб відбити спроби російського диктатора перевизначити пороги ескалації, які могли б створити небезпечний прецедент для майбутнього.
Журналісти вкотре нагадують, що війна стосується не лише України чи міжнародного порядку, заснованого на правилах.
Як зазначає редакція видання, сьогодні ніхто не може заперечувати той факт, що Байден повільно, обережно й обачно досяг успіху в знищенні "червоних ліній" Путіна й врятував Україну від поразки.