Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що 15 березня окупанти намагалися піти на штурм Харкова, проте зазнали поразки.
Сьогодні російські окупанти зазнали ганебної поразки під Харковом. По обіді окупанти намагалися піти штурмом на Харків із П’ятихаток. Збройні сили України завдали значних втрат противнику. Ворога відкинули за межі його попередніх позицій, - повідомив Синєгубов.
За його словами, у першій половині дня запекло билися з окупантами і в Руських Тишках. Зіткнення тривало більше години. Наші українські бійці Збройних Сил так само змусили противника відступити на попередні позиції.
Він додав, що втрати ворога ще підраховують.
Нагадаємо, що за минулу добу, Харків потрапив під обстріли 65 разів.
За словами Синєгубова продовжувалися обстріли з повітря.
За добу окупанти випускали 2 ракети по центральній частині Харкова. Обстрілювали із реактивної системи залпового вогню «Смерч» район парка Горького, Сумського ринку, перехрестя Сумської та Динамівської. Під обстріл потрапила машина волонтерів організації Help Army. Від тяжкого поранення загинув 26-річний хлопець, поранена жінка. Кількість постраждалих встановлюється, - написав начальник ОВА.
У світі стало більше мільярдерів, ніж будь-коли раніше. При цьому серед найбагатших людей домінують керівники технологічних компаній.
Головні тези:
Серед найбагатших людей світу домінують керівники технологічних компаній, такі як Ілон Маск, Марк Цукерберг і Джефф Безос.
У рейтингу також помітні нові гравці, як от глава Alphabet Сундар Пічаї та фармацевт Вікрам Пунія.
Статки відомих мільярдерів зростають завдяки успіхам їхніх компаній, наприклад SpaceX, Meta та Amazon.
У світі нарахували 3028 мільярдерів
За даними журналу Forbes, Ілон Маск відвоював перше місце у французького титана у сфері розкоші Бернара Арно. Чисті статки радника Трампа зросли на 75% і оцінюються в 342 млрд доларів. Його багатство зросло завдяки SpaceX і його компанії з виробництва штучного інтелекту xAI, а також зростанню акцій Tesla, попри нещодавнє падіння.
Друге місце посідає засновник Meta Марк Цукерберг зі статками 216 млрд доларів.
За ним слідує засновник Amazon Джефф Безос зі статками в 215 млрд доларів, а на четвертому місці опинився Ларрі Еллісон, співзасновник компанії Oracle, що займається комп'ютерними технологіями, зі статками в 192 млрд доларів.
Арно і його сім'я зі статками 178 млрд доларів посіли п'яте місце. Вони очолюють компанію LVMH, що володіє такими брендами, як Louis Vuitton і Moet Hennessy.
Далі йде інвестор Воррен Баффет зі статками у 154 млрд доларів. Засновники Google Ларрі Пейдж зі статками 144 млрд доларів і Сергій Брін, чиї статки оцінюють у 138 млрд доларів, посідають сьоме і восьме місця.
Іспанець Амансіо Ортега, засновник модного бренду Inditex, якому належать Zara і Bershka, зі статками 124 мільярди доларів посів дев'яте місце в рейтингу. При цьому десятим є колишній глава Microsoft Стів Балмер зі статками 118 млрд доларів.
Серед новачків помічений Сундар Пічаї, головний виконавчий директор материнської компанії Google Alphabet. Його чиста вартість зросла до 1,1 млрд доларів завдяки зростанню вартості його акцій Google.
Іншою помітною персоною в довшому списку мільярдерів став президент Дональд Трамп, чиї статки подвоїлися й оцінюються в 5,1 млрд доларів, оскільки його компанія Truth Social стала публічно зареєстрованою компанією, і він продав свій криптовалютний токен.
У рейтингу опинилися 15 російських олігархів, серед яких помітили власницю групи "Алькор і Ко" Тетяну Володіну. Компанія управляє мережами парфюмерно-косметичних магазинів "ЛʼЕтуаль" і "Подружка". Статки Володіної оцінюють у 1,1 мільярда доларів.
Найбагатшим "новачком" є власник фармацевтичної компанії "Фармасинтез" Вікрам Пунія, статки якого оцінили у 2,1 мільярда доларів.
Водночас найбагатшим серед російських мільярдерів у 2025 році став співвласник "Лукойлу" Вагіт Алекперов, чиї статки оцінили у 28,7 мільярда доларів.
Генеральний директор OpenAI Сем Альтман офіційно оголосив, що новий генератор зображень ChatGPT на базі моделі міркувань GPT-4o став доступним користувачам без підписки. Фактично це означає, що ним можна користуватися безкоштовно.
Головні тези:
Популярність новинки призвела до обмеження в генерації до 3 зображень на день.
Компанія також успішно завершила новий раунд фінансування та залучила 40 мільярдів доларів.
Що відомо про генератор зображень в ChatGPT
Як зізнався сам генеральний директор OpenAI, саме ця модель здобула просто шалену популярність у мережі.
Дуже багато шанувальників творчості штучного інтелекту почали активно генерувати свої світлини у стилі аніме студії Ghibli.
Сем Альтман звертає увагу на те, що безплатна версія має обмеження — йдеться про 3 генерації на день.
Функція здобула велику популярність, до якої OpenAI не була готова, тому розгортання генератора для безплатних користувачів було призупинене.
chatgpt image gen now rolled out to all free users!