ВООЗ зважилася на неочікуване рішення через коронавірус
Категорія
Світ
Дата публікації

ВООЗ зважилася на неочікуване рішення через коронавірус

ВООЗ зважилася на неочікуване рішення через коронавірус
Джерело:  online.ua

Всесвітня організація охорони здоров'я несподівано для всіх оновила стратегічний план боротьби з пандемією коронавірусу на 2020 рік. Варто зазначити, що бюджет збільшили уже до 1,7 мільярда доларів. Потребу у додатковому фінансуванні заклали у стратегічному плані боротьби з пандемією коронавірус. З такою заявою виступив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус, передає ONLINE.UA з посиланням на сайт організації.

"Відповідно до оновлених оцінок, ВООЗ потрібно 1,7 мільярда доларів для відповіді на COVID-19 на всіх трьох рівнях організації", – заявив Гебреісус.

Що важливо розуміти, до цієї оцінки входять гроші, які ВООЗ вже отримала. У результаті дефіцит фінансування у 2020 році становитиме 1,3 мільярда доларів.

"Оновлений план враховує уроки, які ми вже засвоїли, зміцнюючи роль ВООЗ у глобальній та регіональній координації, зокрема, у ланцюжку поставок", – зазначив глава ВООЗ.

У ВООЗ вкотре наголосили, що організація продовжуватиме надавати технічну підтримку урядам для здійснення заходів у галузі охорони здоров'я. Для країн, які цього потребують, надаватиме основні медичні послуги. Також зазначається, що ВООЗ працюватиме над мережами доставки та впровадження, які будуть потрібні при розробці ліків та вакцин проти коронавірусу.

Як уже згадувалося раніше, у світі станом на ранок 8 травня з початку пандемії коронавірусної хвороби зафіксували 3 мільйони 918 тисяч 678 інфікованих, з них 270 тисяч 765 пацієнтів померли, а 1 млн 344 тисячі 597 одужали.

Як повідомляв ONLINE.UA, коронавірус, над особливостями і властивостями якого ламають голову вчені з усього світу,  виявився ще більш небезпечним для людини.

Категорія
Світ
Дата публікації

Норвегія потроїла військову допомогу Україні у 2025 році

Норвегія
Джерело:  NRK

Уряд Норвегії на засіданні 4 квітня обговорив і схвалив збільшення допомоги Україні у поточному році до 85 млрд крон (7,8 млрд дол).

Головні тези:

  • Норвегія втричі збільшила військову допомогу Україні у 2025 році, підтверджуючи свою підтримку країні.
  • Уряд Норвегії схвалив пакет підтримки на загальну суму 85 млрд норвезьких крон, який допоможе Україні в зміцненні обороноздатності.
  • Ця допомога не вплине на економіку Норвегії, оскільки кошти будуть використані за кордоном.

Норвегія втричі збільшила допомогу Україні

Про це повідомив міністр фінансів Норвегії Єнс Столтенберг.

Уряд Норвегії схвалив пакет підтримки на загальну суму 50 млрд норвезьких крон додатково до попередніх 35 млрд норвезьких крон. Таким чином, загальний обсяг фінансування на підтримку України на цей рік становить 85 млрд норвезьких крон.

Ми потроюємо військову підтримку, — сказав Столтенберг.

Він зазначив, що гроші будуть використані за кордоном, відтак не чинитимуть тиску на норвезьку економіку.

У лютому Норвегія оголосила про виділення пакета допомоги на 300 млн євро для української енергетики та про відкриття прямого каналу інвестицій у промисловість держави.

На початку березня парламент Норвегії ухвалив рішення збільшити підтримку України до 85 млрд норвезьких крон (майже 8 млрд дол) у 2025 році. Прем’єр-міністр Йонас Гар Стьоре назвав це внеском у мир і стабільність у Європі.

Категорія
Політика
Дата публікації

Вірменія продовжує шлях євроінтеграції — президент підписав закон

Вірменія
Джерело:  online.ua

Президент Вірменії Ваагн Хачатурян підписав 4 квітня закон про початок процесу членства республіки в Євросоюзі.

Головні тези:

  • Президент Вірменії підписав закон про початок процесу членства країни в Євросоюзі з метою розвитку демократії та підвищення добробуту суспільства.
  • Вірменія прагне стати членом Євросоюзу, але подання заявки на членство наразі не передбачається, але країна має більш декларативний підхід до цього питання.
  • Рішення про вступ Вірменії до ЄС може бути ухвалено лише шляхом всенародного референдуму, що підкреслює демократичний підхід країни до цього питання.

Вірменія прагне бути в Євросоюзі

У передмові документа зазначено, що «Вірменія, ставлячи перед собою мету розвинути демократичні інститути, підвищити добробут суспільства, зміцнити безпеку країни, стійкість і перевагу права, оголошує про старт процесу членства в ЄС».

Як заявляв голова комісії парламенту з євроінтеграції Арман Єгоян, цей законопроєкт просто висловлює волю вірменського народу, наразі подання заявки на членство республіки в ЄС не передбачається.

На початку січня 2025 року документ про вступ Вірменії до ЄС схвалив уряд країни

Раніше премʼєр Вірменії Нікол Пашинян казав, що рішення про вступ Вірменії до ЄС можуть ухвалити тільки шляхом всенародного референдуму.

Тобто цей закон має більш декларативний характер.

Вірменія взяла курс на віддалення від Росії. Це відбувається на тлі погіршення відносин і погроз з боку РФ.

Пашинян звинуватив ОДКБ у загрозі суверенітету країни. Перед цим у Вірменії викрили спробу перевороту, підготовку до якого вели в Росії. Пашинян заявляв, що ОДКБ не виконала зобовʼязань перед Єреваном під час війни за Нагірний Карабах, внаслідок якої Азербайджан повернув собі території. Через це Пашинян повідомив про намір вийти з ОДКБ

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?