Якщо будуть вбивати твою маму або дитину: похрен, паціфіст ти чи ні! - український музикант
Категорія
Україна
Дата публікації

Якщо будуть вбивати твою маму або дитину: похрен, паціфіст ти чи ні! - український музикант

Якщо будуть вбивати твою маму або дитину: похрен, паціфіст ти чи ні! - український музикант
Джерело:  online.ua

Лідер київського гурту "Вій" Дмитро Добрий-Вечір поділився своїм ставленням до війни на Донбасі і місцевих жителів, які закликали президента РФ Володимира Путіна ввести війська.
Про це він розповів в інтерв'ю ONLINE.UA.
"Я все життя вважав себе пацифістом, хоча був в армії, служив на прикордонній заставі, кордон з Румунією. Це була гарна, правильна служба, без дідівщини, ти кожен день з автоматом, займаєшся справою - і мені це подобалося. Але, коли повернувся на громадянку, все, що викликало асоціації з насильством, війною - все це стало для мене дико. Але якщо будуть вбивати твою маму або твою дитину - похрен, пацифіст ти чи ні!", - сказав музикант.
Він зазначив, що Росія готувалася до вторгнення на Донбас не один рік
"Путін ввів війська через те, що вони (проросійсько налаштовані жителі Донбасу - ONLINE.UA) кричали: "Путін, врятуй!". Так, видно, що Росія готувалася до вторгнення не один рік. Але всі, хто кричали, в цьому винні точно так само, як Путін, Захарченко та бойовики. Пенсія у них була маленька? Зрозуміло, що чимось треба харчуватися, але до чого тут пенсія? Для мене це так несуттєво - коли твою Батьківщину терзають. Рівень життя знизився? Але це не привід викликати сюди війська ворога", - вважає лідер гурту "Вій".
Читайте  повний текст інтерв'ю Дмитра Добрий-Вечір ONLINE.UA: Є люди, які винні в війні не менше Путіна

Категорія
Технології
Дата публікації

"Це лякає". ChatGPT назвав вбивцею невинну людину

ChatGPT може вигадувати фейки про людей
Джерело:  online.ua

Норвежець Арве Ялмар Холмен б'є на сполох через вигадки чат-бота ChatGPT від OpenAI. Як виявилося, віртуальний помічник знає багато фактів з його біографії, однак викривлює їх, а також розповідає те, чого ніколи не було.

Головні тези:

  • Віртуальний помічник ChatGPT не завжди надає достовірні дані своїм користувачам.
  • Спроби норвежця видалити фейкові дані про себе з чат-бота були невдалими, тому він звернувся до експертів.

ChatGPT може вигадувати фейки про людей

Арве Ялмар Холмен офіційно підтвердив, що вже подав скаргу захисниками цифрових прав з Noyb.

За словами норвежця, він захотів перевірити, яку інформацію розповість ChatGPT за його іменем — і був шокований.

Чат-бот почав стверджувати, що Голмена було засуджено до 21 року в’язниці як "злочинця, який убив двох своїх дітей і намагався вбити свого третього сина".

Що важливо розуміти, серед наклепів були й правдиві факти про чоловіка. До прикладу, віртуальний помічник вірно вказав кількість і стать дітей Голмена, а також локацію, у якій той живе.

Головна проблема полягає в тому, що чоловік не мав можливості видалити фейкові дані про себе ж.

Саме тому норвежець вважає, що OpenAI порушила вимоги щодо точності даних Загального регламенту захисту даних ЄС.

Найбільше мене лякає той факт, що хтось міг прочитати цей матеріал і повірити, що він правдивий, — зізнався Голмен.

Категорія
Україна
Дата публікації

Викрадення Росією українських дітей. США ухвалили фінальне рішення

діти
Джерело:  Reuters

Державний департамент США офіційно підтвердив, що надасть короткострокове фінансування ініціативи з документування даних про викрадених Росією українських дітей. Після цього ініціативу планують остаточно заблокувати.

Головні тези:

  • Рішення про закриття програми “Обсерваторія конфлікту в Україні” ухвалено в межах політики президента США Дональда Трампа.
  • Online.UA створило документальну стрічку “Понівечене дитинство”, яка розкриває проблему викрадень українських дітей.

США поступово скорочують допомогу Україні

Про рішення влади повідомив речник американського дипломатичного відомства.

Що важливо розуміти, йдеться про ініціативу під керівництвом Лабораторії гуманітарних досліджень Єльського університету, що допомогла відстежити тисячі українських дітей, яких викрала країна-агресорка Росія.

Згідно з останніми даними, фінансування вирішили надати на короткий період, поки виконавці програми "Обсерваторія конфліктів" забезпечують належну передачу критично важливих даних про дітей відповідним органам влади.

Спікер дипломатичного відомства звертає увагу на те, що це "частина стандартної процедури закриття програм, що припиняють свою діяльність".

Варто зазначити, що закриття програми під назвою "Обсерваторія конфлікту в Україні" було ухвалене після того, як Трамп розпорядився провести широку перевірку, щоб запобігти тому, що, за його словами, є марним витрачанням коштів американських платників податків.

Щоб краще розібратися у темі викрадення Росією українських дітей — дивіться документальну стрічку “Понівечене дитинство”, яку створило українське незалежне медіа та відеопродакшн Online.UA:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?