Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко поділилася особистою драмою
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко поділилася особистою драмою

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко поділилася особистою драмою
Джерело:  online.ua

Відома українська акторка Наталка Денисенко зважилася на доволі відверте зізнання, яке приголомшило її фанатів. За словами зірки серіалу "Кріпосна", в дитинстві її ледь не зґвалтував маніяк. Їй вдалося втекти від нього, однак жінка тоді навіть не змогла розповісти батькам про пережите.

Джерело: "Екзамен"

Денисенко ледь не зґвалтували, коли їй було 8 років

Під час інтерв'ю Маші Єфросиніній Наталка Денисенко розказала, що могла стати жертвою педофіла, коли їй було лише 8 років. Акторка згадала про день, коли сама гуляла на дитячому майданчику й помітила поряд підозрілого "великого рудого мужика".

Тоді вона хотіла покликати надвір подругу, однак дівчинка була зайнята. Коли Денисенко спускалася назад, у під'їзді на неї накинувся той самий маніяк.

"Він мене схопив, затиснув рот і почав тертися. Я, звичайно ж, відчувала, що у нього там щось. Я розуміла, що це таке, але зі мною батьки не говорили на цю тему – радянське виховання, сексу немає", - розказала акторка.

Наталка Денисенко зізналася, що чоловік почав тягти її наверх, однак вона вирвала руку та била по дзвінкам. Той злякався і відпустив дівчинку. Дівчинка повернулася додому дуже наляканою та трусилася, однак так і не пояснила мамі, що насправді сталося.

"Я прийшла додому, і все, що я могла сказати мамі: "Мене налякав дядько", – зазначає жінка.

Зараз зірка серіалу "Кріпосна" дуже багато уваги приділяє сексуальному вихованню сина Андрія. Малюку лише 3 роки, однак він знає, що ніхто не повинен чіпати його тіло.

Як глядачі коментують інтерв'ю Наталки Денисенко:

  • Дуже класне інтерв'ю вийшло, героїня цікава і приємно слухати;

  • Після таких зізнань починаєш розуміти, що так багато ми не знаємо про своїх дітей - і це жахливо;

  • Дякую за інтерв'ю! Особлива подяка Маші за вибір українських зірок. Ну і Наталка нереально атмосферно приємна в розмові. Слухаєш і відпочиваєш;

  • Талановита акторка! Я дуже рада, що вона відверто може розповісти про свій досвід. Для всіх нас - це урок.

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Україна отримуватиме боєприпаси від Чехії до вересня 2025 року

снаряди

Чеська ініціатива щодо боєприпасів, створена для співфінансування державами-союзницями закупівель для України на зовнішніх ринках, має достатньо ресурсів для забезпечення щомісячного постачання в Україну боєприпасів до вересня 2025 року.

Головні тези:

  • Чеська ініціатива передбачає постачання боєприпасів в Україну до вересня 2025 року на щомісячній основі.
  • Завдяки внескам Канади, Норвегії, Нідерландів та Данії Україна отримує необхідні ресурси для оборони.
  • Постачання боєприпасів з Чехії допоможуть знизити ефективність російської артилерії на 500%.

Чехія надаватиме боєприпаси Україні: коли саме

Про це заявив міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський на полях саміту міністрів закордонних справ НАТО у Брюсселі 3 квітня.

Чеська ініціатива має достатньо ресурсів, щоб надавати Україні боєприпаси до вересня на щомісячній основі, сказав міністр закордонних справ.

Перш за все, що стосується чеської ініціативи — важливо те, що ми змогли забезпечити фінансування, і тепер ця ініціатива має достатньо ресурсів, щоб щомісяця надавати Україні боєприпаси до вересня.

Він наголосив, що це стало можливим завдяки внескам Канади, Норвегії, Нідерландів і Данії.

Ця ініціатива знизила ефективність російської артилерії на 500%. Ми зменшили співвідношення (кількості снарядів в збройних сил України та Росії — ред.) — з 1 до 10 до 1 до 2, і це дуже важливо.

Також Ян Ліпавський розповів, що у 2024 році чеська промисловість поставила в Україну 1,5 мільйона боєприпасів. Причому "півмільйона з них — великокаліберні боєприпаси калібру 155 мм та 152 мм".

Ми повинні доставити цей матеріал в Україну, щоб вона могла захиститися від імперської загарбницької війни Путіна.

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Критична маса. Космічне сміття на орбіті Землі загрожує супутникам

Земля
Джерело:  DW

За підрахунками науковців, на орбіті Землі розташовано понад 130 мільйонів уламків космічного сміття, які становить критичну загрозу для пристроїв, що працюють у космосі.

Головні тези:

  • Понад 130 мільйонів уламків космічного сміття на орбіті Землі становлять критичну загрозу для супутників та пристроїв у космосі.
  • Зіткнення супутників з космічним сміттям може призвести до руйнування та порушення роботи важливих служб, таких як GPS та моніторинг стихійних лих.
  • Збільшення комерційних космічних запусків спричиняє зростання кількості космічного сміття на орбіті Землі.

Космічне сміття на орбіті Землі загрожує супутникам

У Європейському космічному агентстві (ESA) опублікували щорічний звіт щодо стану космічного довкілля.

В ESA підрахували, що щороку один супутник зазнає руйнування через зіткнення з космічним сміттям. Фахівці організації попереджають, що такі випадки можуть серйозно порушити роботу життєво важливих служб, як-от GPS і моніторингу стихійних лих.

Хоча щодня щонайменше три неушкоджені супутники або корпуси ракет повертаються в атмосферу Землі, фахівці заявляють про збільшення кількості сміття навколо планети. Наявна ситуація погіршується, зокрема через збільшення комерційних космічних запусків.

Ми залежимо від супутників як джерела інформації для нашого повсякденного життя: від навігації до телекомунікацій і послуг, до спостереження за Землею, зокрема у сфері безпеки та оборони, — сказав генеральний директор ESA Йозеф Ашбахер.

Через засилля космічного сміття супутники на орбіті Землі вимушені здійснювати регулярні маневри, аби уникнути зіткнень з уламками. На ці кроки доводиться йти навіть за найменшої загрози, адже дрібні шматочки сміття з діаметром у міліметр можуть серйозно пошкодити пристрої навколо нашої планети.

При цьому уламок розміром один сантиметр має силу, яку можна порівняти з енергією ручної гранати, пояснив провідний інженер відділу чистого космосу ESA Тіаго Соарес.

Наразі на орбіті Землі перебуває щонайменше мільйон великих уламків, кожне зіткнення з якими може призвести до феномена ланцюгової реакції — ефекту Кесслера.

Під час щорічної конференції щодо космічного сміття ESA закликало до швидких дій, аби очистити простір космосу навколо Землі, де кількість уламків "швидко зростає".

Деякі з орбіт стають переповненими дедалі більшою кількістю смертоносних, швидко рухомих уламків колишніх супутників і ракет, які загрожують нашому майбутньому в космосі.

У ESA прогнозують, що кількість зіткнень космічних пристроїв зі сміттям може збільшитися в майбутньому.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?