ЗСУ нанесли удар по базі ПВК Вагнер в окупованій Попасній
Категорія
Україна
Дата публікації

ЗСУ нанесли удар по базі ПВК Вагнер в окупованій Попасній

ЗСУ нанесли удар по базі ПВК Вагнер в окупованій Попасній
Джерело:  online.ua

Російські пропагандистські канали в Телеграмі повідомляють, що ЗСУ вдарили по штабу "ПВК Вагнера" в окупованій Попасній Луганській області. Перед цим фото штабу опублікував російський воєнкор.

Джерело: російський відділ  Радіо Свобода

ЗСУ вдарили по штабу "ПВК Вагнера"

Російські канали опублікували фото руйнувань.

У п’ятиповерхівку, де була штаб-квартира вагнерівців, прилетіла ракета, за припущеннями, вона була випущена з установки HIMARS.

8 серпня про відвідини цього "штабу" написав російський журналіст Сергій Середа.

Він опублікував пост у телеграмі, написав: "Приїхав на Попасну, заїхав до штабу "ЧІК Вагнер". Зустріли як рідного. Розповіли кілька кумедних історій".

На одній із викладених ним фотографій видно Євгена Пригожина, якого вважають власником "ЧВК Вагнера" (сам він це заперечує).

Ці фотографії викликали обурення багатьох проросійських коментаторів, оскільки на одній із них видно табличку з адресою найближчого бомбосховища – Миронівська вулиця, 12.

Фото: t.me/radiosvoboda/26428

Інформація про удар по Попасній поки що не підтверджена незалежними джерелами.

Повідомляється, що після інформації про удар по Попасній воєнкор Сергій Середа видалив своє повідомлення про відвідування "штабу", але в мережі залишилися його численні копії.

Читайте також:

Категорія
Політика
Дата публікації

Кандидат Трампа у прокурори Вашингтона роками "підспівував" російській пропаганді

Мартін
Джерело:  The Washington Post

Кандидат президента США Дональда Трампа у прокурори Вашингтона Ед Мартін за останні 9 років понад 150 разів зʼявлявся в етерах пропагандистських каналів Росії RT і Sputnik

Головні тези:

  • Кандидат у прокурори Вашингтона Ед Мартін брав участь у російській пропаганді на каналах RT і Sputnik протягом 9 років.
  • Співпраця з пропагандистськими медіа РФ та нерозголошення цієї інформації викликають сумніви щодо його судження та прозорості.
  • Експерти стверджують, що у керівника прокуратури Вашингтона повинна бути уважність щодо ризиків, пов'язаних з російським впливом та іншими іноземними операціями впливу.

Мартін “підспівував” російській пропаганді

Наразі Мартін виконує обовʼязки прокурора США в окрузі Колумбія і Трамп номінував його на цю посаду на постійній основі.

За підрахунками WP, Мартін понад 150 разів виступав в етерах пропагандистських RT і Sputnik, якими керує Кремль, у період з серпня 2016 року по квітень 2024. Також наголошується: Мартін зʼявлявся на RT і Sputnik протягом 9 років частіше, ніж на будь-якій іншій кабельній мережі.

Американський посадовець говорив в етерах пропагандистських медіа РФ на різні теми, зокрема, на початку 2022 року Мартін в ефірі RT заявив, що "не існує жодних доказів" зосередження російських військ біля українських кордонів.

Водночас ймовірний прокурор Вашингтона спочатку не розкривав сенату інформацію про участь у російських етерах.

Колишні чиновники національної безпеки США та аналітики заявили, що виступи Мартіна на RT та Sputnik, а також його нерозголошення їх викликають питання про його судження та відвертість. Прокуратура США у Вашингтоні є найбільшою в країні та має широку юрисдикцію для переслідування важливих правопорушень національної безпеки, заявили колишні чиновники. Його лідер повинен бути уважним до загроз і ризиків, пов'язаних з Росією та іншими операціями впливу з-за кордону.

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Науковці дослідили вплив швидкої ходьби на здоров'я серця — нові дані

ходьба
Джерело:  The Guardian

Ходьба зі швидкістю не менше шести кілометрів на годину може знизити ризик виникнення проблем, пов’язаних із серцевим ритмом на 43%.

Головні тези:

  • Швидка ходьба зі швидкістю не менше 6 км/год може знизити ризик порушень серцевого ритму на 43% згідно з новим дослідженням.
  • Дослідження проведене на понад 420 тисяч жителів Великої Британії показало, що ходьба у швидкому темпі пов'язана зі зниженням ризику виникнення аритмії серця на 27%.
  • Метаболічні та запальні фактори грають важливу роль у зв'язку між швидкістю ходьби та порушеннями серцевого ритму.

Як швидка ходьба впливає на виникнення аритмії серця

Результати дослідження опублікували у науковому журналі BMJ Journals.

Вчені проаналізували медичні дані понад 420 тисяч жителів Великої Британії, які надали інформацію про швидкість своєї ходьби.

Частина з них (майже 82 тисячі) повідомили детально про час, який вони витрачають на ходьбу в різному темпі:

  • повільному (менш як 4,8 км/год);

  • стабільному/середньому (4,8-6,4 км/год);

  • швидкому (понад 6,4 км/год).

Серед усіх учасників 6,5% мали повільний темп ходьби, 53% — середній і 41% — швидкий.

Спостереження за цими людьми в середньому протягом 13 років показало, що у понад 36 тисяч учасників (9%) розвинулася та чи інша форма порушення серцевого ритму.

Ходьбу в швидкому та середньому темпах, на відміну від повільної, пов'язують зі зниженням ризику порушення серцевого ритму на 27%.

Загалом близько 36% зв'язку між темпом ходьби та всіма порушеннями серцевого ритму було зумовлено метаболічними та запальними факторами.

Дослідники врахували той факт, що про швидший темп ходьби частіше повідомляли чоловіки, які проживали в бідних районах і вели більш здоровий спосіб життя.

Вчені наголошують, що дослідження було спостережливим, а це означає, що не можна зробити однозначних висновків про те, чи є ходьба у швидкому темпі безпосередньою причиною зниження ризику порушень серцевого ритму.

Це перше дослідження, яке вивчає зв’язки між швидкістю ходьби та аритмією, і надає докази того, що метаболічні та запальні фактори можуть відігравати певну роль: швидша ходьба знижувала ризик ожиріння та запалення, що, своєю чергою, зменшувало ризик аритмії.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?