24 листопада графіки відключень електроенергії діятимуть лише 4 години
Категорія
Економіка
Дата публікації

24 листопада графіки відключень електроенергії діятимуть лише 4 години

Енергосистема
Джерело:  Укренерго

Укренерго оприлюднило графіки відключень електроенергії по країні на 24 листопада. Обмеження застосовуватимуть лише в одну чергу.

Головні тези:

  • 24 листопада електроенергію будуть вимикати лише на 4 години за графіком.
  • Відключення електропостачання пов'язані з пошкодженням енергооб'єктів внаслідок ракетно-дронової атаки російських військ 17 листопада.
  • Потреба обмежити споживання електроенергії виникла через негативний вплив атаки на енергетичну інфраструктуру України.
  • Укренерго здійснює аварійно-відновлювальні роботи для повернення електропостачання в робочий стан.
  • Жителі України закликані дотримуватися графіку відключення електроенергії та не використовувати одночасно багато потужних приладів.

24 листопада світло вимикатимуть на 4 години

Графіки погодинних відключень електроенергії 24 листопада діятимуть з 14:00 до 18:00, відключатимуть одну чергу споживачів.

Про це Укренерго повідомило у Фейсбуці.

Наголошується, що потреба обмежити споживання електроенергії зумовлена пошкодженням енергообʼєктів унаслідок масованої ракетно-дронової атаки, яку російські війська здійснили 17 листопада.

В Укренерго підкреслили, що аварійно-відновлювальні роботи тривають, енергетики роблять усе можливе, щоб повернути пошкоджене обладнання в роботу.

Увага! Протягом доби — обсяг застосування обмежень може бути змінений. Актуальну інформацію дізнавайтесь на сайті чи офіційних сторінках вашого обленерго.

Не вмикайте кілька потужних приладів одночасно, коли світло з’являється за графіком, — закликали в компанії.

Зеленський відреагував на масштабну атаку РФ на Україну

Як зазначив президент України Володимир Зеленський, за ніч і ранок 17 листопада російські окупанти застосували дрони різних типів, зокрема "Шахеди", крилаті, балістичні та аеробалістичні ракети "Циркони", "Іскандери" та "Кинджали".

Загалом близько 120 ракет і 90 дронів. Наші сили ППО знищили більше 140 повітряних цілей. Ціллю ворога була наша енергетична інфраструктура по всій Україні. На жаль, є пошкодження обʼєктів від влучань та падіння уламків.

Володимир Зеленський додав, що зараз є знеструмлені райони, всі необхідні сили залучені для ліквідації наслідків атаки.

Президент також подякував протиповітряній обороні — зенітним військам, пілотам F-16, "сушок" та МіГів, мобільним вогневим групам, РЕБ.

Категорія
Україна
Дата публікації

Кабмін розширив можливості для бронювання — що змінилося

Міністерство економіки України
Деталі нового рішення Кабміну

Український уряд офіційно розширив можливості бронювання військовозобов'язаних працівників для підприємств критичної інфраструктури та оборонного сектору. Нові правила націлені на забезпечення стабільної роботи ключових галузей економіки та оборони країни.

Головні тези:

  • Підтверджене бронювання буде відображатися у застосунку Резерв+. 
  • Якщо бронювання надано після оновлення статусу критично важливого підприємства, воно діятиме на період дії критичності - до 1 року.

Деталі нового рішення Кабміну

Відповідно до рішення уряду, квоту бронювання для підприємств, що забезпечують водопостачання, водовідведення, управління відходами та обслуговують критичну інфраструктуру, збільшено з 50% до 75%.

Окрім того, було скасовано вимоги до енергетичних компаній, які постраждали від війни, насамперед щодо середньомісячної зарплати не менше 20 тис. грн та відсутності податкової заборгованості.

До переліку підприємств, що можуть бронювати працівників, додали Агенцію оборонних закупівель (АОЗ) та Державного оператора тилу (ДОТ).

Подати заяву на бронювання працівників можна виключно через портал "Дія", — зазначають у Міністерстві економіки.

Що важливо розуміти, бронювання відображатиметься у застосунку "Резерв+" і діятиме до одного року.

Як уже згадувалося раніше, з 1 квітня продовжити бронювання своїх фахівців зможуть лише компанії, які вже оновили статус критичності відповідно до нових вимог.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?