Анджеліна Джолі приїхала до Львова допомагати українцям під час війни
Категорія
Культура
Дата публікації

Анджеліна Джолі приїхала до Львова допомагати українцям під час війни

Анджеліна Джолі приїхала до Львова допомагати українцям під час війни
Джерело:  online.ua

Всесвітньо відома голлівудська акторка та пані посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі неочікувано для всіх завітала до України. 

Джерело: Фейсбук-сторінка Майї Підгородецької

Анджеліна Джолі приїхала до України - відео

Зірку помітили журналісти в одній із кав'ярень Львова 30 квітня. Наразі відомо, що акторка, яка ще у 2014-му році молилася за єдність нашої держави, приїхала з гуманітарною місією як пані посол доброї волі ООН. Жодних коментарів з цього приводу Джолі поки не давала.

Нічого особливого. Просто Львів. Просто зайшла випити кави. Просто Анжеліна Джолі.
Просто Україну підтримує весь світ, - прокоментувала відео журнлаістка, яка першою помітила зірку світового масштабу у Львові.

Як Анджеліна Джолі відреагувала на вторгнення РФ в Україну

Голлівудська акторка було однією з перших зірок, які відреагували на початок повномасштабної війни РФ проти України. Зірка зізналася, що молиться за усіх українців, які стали на захист своєї Батьківщини.

Разом з моїми колегами я зосереджена на тому, щоб зробити все можливе для захисту біженців та їхніх прав у цьому регіоні. Ми вже бачили повідомлення про жертв та людей, які починають залишати свої будинки у пошуках безпеки. Наразі ніхто не знає, що станеться, але значення цього моменту для народу України та для міжнародного верховенства права неможливо переоцінити, - написала Джолі 25 лютого.

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Адміністрація Байдена лютувала й панікувала через потоплення крейсера "Москва"

Байден
Джерело:  The New York Times

14 квітня 2022 року українські військові неочікувано для всіх потопили ракетний крейсер "Москва" - флагман російського флоту. Лише зараз стало відомо, що ця подія насправді шокувала та налякала команду експрезидента США Джо Байдена.

Головні тези:

  • Знищення флагмана російського флоту призвело до напружених відносин між Україною та США.
  • Білий дім не знав, як Росія відреагує на таке публічне приниження .

Байден боявся реакції Путіна

Як вдалося дізнатися журналістам, у середині квітня 2022 року американські та українські військово-морські офіцери проводили рутинну розвідку.

Саме тоді на екранах своїх радарів вони помітили щось несподіване.

Тоді американці сказали: "О, це "Москва", а українці одразу відповіли: "Боже мій. Дуже дякую. До побачення".

Фактично Україна знищила російський флагман, не порадившись зі своїми американськими союзниками.

Американці були розлючені, бо українці не попередили про це; здивовані, що Україна мала ракети, здатні досягти корабля; і панікували, бо адміністрація Байдена не мала наміру дозволити українцям атакувати такий потужний символ російської могутності.

Потоплення крейсера “Москва”

Варто зазначити, що у перші роки війни відносини між Україною та США також ускладнювали напружені стосунки між тодішнім головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним і його американським колегою, генералом Марком А. Міллі, головою Об’єднаного комітету начальників штабів США.

Категорія
Події
Дата публікації

Найсильніший землетрус століття. У М’янмі загинули понад 2 тис людей

Мʼянма
Джерело:  CNN

31 березня стало відомо про щонайменше 2 056 жертв потужного землетрусу у М'янмі. Ще понад 3 900 людей поранені, а 270 досі вважаються зниклими безвісти.

Головні тези:

  • Найсильніший землетрус в М'янмі призвів до загибелі понад 2 тис людей та поранення майже 4 тис осіб.
  • Багато країн висловлюють підтримку та направляють допомогу до постраждалої країни, яка оголосила тижневу національну жалобу.
  • Інфраструктура М'янми, пошкоджена під час військових дій, стала об'єктом ще більших руйнувань через землетрус, ускладнюючи рятувальні роботи.

У М’янмі через землетрус загинуло понад 2 тис людей

Землетрус, який сколихнув Мʼянму 28 березня, був одним з найсильніших землетрусів у країні за століття.

Багато країн — зокрема США, Індія, Японія, Південна Корея, Таїланд і Сінгапур — відправляють до країни свою допомогу: рятувальників для ліквідації наслідків лиха, гуманітарну та фінансову допомогу.

Ізольоване військове керівництво Мʼянми пішло на рідкісний крок, звернувшись по міжнародну допомогу. Під час попередніх великих стихійних лих вони часто уникали таких пропозицій.

У Мʼянмі оголосили тижневу національну жалобу через руйнівний землетрус. Національний прапор Мʼянми приспустять від 31 березня до 6 квітня.

Мʼянма після землетрусу

Перед рятувальниками стоїть надзвичайно складне завдання. Адже інфраструктура в Мʼянмі, значно пошкоджена бойовими діями під час громадянської війни, зазнала ще більших руйнувань через землетрус.

Ситуація ускладнюється й тим, що зона, яку зачепив землетрус, охоплює райони, де з 2021 року, відколи до влади прийшла військова хунта, тривають інтенсивні бої. У цих регіонах окремо діють різні адміністрації — військовий уряд і повстанські угруповання.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?