Ані Лорак вперше назвала причину своїх виступів в Росії
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Ані Лорак вперше назвала причину своїх виступів в Росії

Ані Лорак вперше назвала причину своїх виступів в Росії
Джерело:  online.ua

Українська співачка Ані Лорак, яка живе та працює в Росії, вперше за 7 років дала інтерв'ю в Україні. Скандальна артистка почала стверджувати, що виступає в країні-агресорі, оскільки вважає себе "пташкою", яка дарує людям музику без кордонів.

Джерело: ЖВЛ

Лорак прокоментувала життя та гастролі в РФ

За словами співачки, вона живе в Україні, від'їжджає, приїжджає, але не дає концертів. Ані Лорак вирішила пояснити, як ставиться до того, що чимало українців вважають її зрадницею, оскільки після початку війни на Донбасі вона переїхала в Росію і багато разів була присутня на музичних преміях у країні-агресорі.

"Мені вистачає любові, тому я можу дарувати лише любов. Я дерево любові, можу нести лише любов. Не знаю, що ще можна написати, щоб образити мене. Мені нема чого боятися. Я пташка, яка дарує людям музику без кордонів. А пташка завжди хотіла літати так, щоб було багато місця. І в Україні мені було дуже тісно. Я зрозуміла, що тут вже всього досягла, коли привезла срібло з Євробачення. Захотіла у світ. Тому почала розширяти територію гастролей. Бо пташка потребує більше місця, щоб літати. А крила в мене зростали", - заявила Лорак.

За словами співачки, вона 7 років не давала концертів в Україні, оскільки підозрювала політичну замову.

"Тому, коли замовники, наскільки я розумію, трішки відійшли, з'явилася можливість виступати", - стверджує скандальна артистка.

Лорак, мовляв, здогадується, хто намагався завадити їй, однак не хоче називати прізвищ.

"Можу тільки здогадуватися, що десь в куточку стоїть заздрість. Не хлопчика, бо їм я подобаюся. Інтуїтивно мені здається, що дівчинки, яка каже: "Я хочу так само". Хтось постійно хоче щось написати про Ані Лорак. Певно, є якісь інтереси".

Окрім того, співачка додала, що хоче повернутися на українську сцену у 2022 році, а відмовлятися від концертів в Росії – не збирається.

Читайте також:

Категорія
Світ
Дата публікації

Очільник Пентагону Гегсет запрошує своїх родичів на закриті зустрічі з іноземними військовими

Гегсет
Джерело:  The Wall Street Journal

Міністр оборони США Піт Гегсет брав свою дружину, колишню продюсерку Fox News Дженніфер Гегсет, та рідного брата Філіпа на кілька зустрічей з іноземними військовими колегами, де обговорювалася конфіденційна інформація.

Головні тези:

  • Піт Гегсет запрошував свою дружину та брата на зустрічі з іноземними колегами в Пентагоні, порушуючи протокол та викликаючи обурення співробітників.
  • Присутність родичів на конфіденційних зустрічах у штаб-квартирі НАТО та в Пентагоні порушила принципи безпеки та викликала негативну реакцію учасників.
  • Питання щодо допуску Дженніфер Гегсет до секретної інформації, яка обговорювалася на зустрічах, залишаються відкритими, що створює загрозу для безпеки та довіри.

Гегсет приводить родичів на зустрічі, де обговорюється конфіденційна інформація

Відомо, що Дженніфер Гегсет була присутня на лютневій зустрічі міністрів оборони у штаб-квартирі НАТО, під час якої також засідала Контактна група з питань оборони України.

Дружину глави Міноборони США також помітили на зустрічі 6 березня в Пентагоні з міністром оборони Великої Британії Джоном Гілі та главою Генштабу Британії адміралом Тоні Радакіном.

За словами співрозмовників WSJ, деякі іноземні учасники зустрічей не знали, хто така Дженніфер Гегсет; інші були здивовані її присутністю, але не висловили відкритих заперечень.

Хоча Гегсет має повноваження надати стороннім певний рівень допуску до секретної інформації, яка обговорюється на зустрічах з іноземними колегами, незрозуміло, чи зробив він його для дружини.

Джерела видання в Пентагоні підтвердили, що Дженніфер Гегсет не є співробітницею Міністерства оборони США. А речник Пентагону Шон Парнелл відповів WSJ, що "мені цілком зрозуміло, що ваша історія буде сповнена неточностей і не буде написана добросовісно".

Молодший брат Гегсета Філіп, який продюсує консервативні подкасти й нещодавно став працювати в Міністерстві внутрішньої безпеки США, також супроводжує очільника Пентагону в деяких зустрічах.

Обоє разом їздили до Гуантанамо в лютому, а нині перебувають у турне азійськими союзниками США.

Повідомлення WSJ зʼявилось на тлі підвищеної уваги до ролі Піта Гегсета в чаті в месенджері Signal, де поширювались оперативні дані про військову операцію США в Ємені — і куди був помилково доданий журналіст The Atlantic.

Категорія
Технології
Дата публікації

Україна спроможна виготовляти 5 млн дронів на рік — що відомо

дрони
Джерело:  online.ua

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні з’явились понад 150 виробників FPV-дронів. Майже половина озброєння на фронті — українського виробництва.

Головні тези:

  • Україна має понад 150 виробників FPV-дронів, що дозволяє країні бути лідером у виробництві цих пристроїв.
  • За даними радника президента, 85% усіх вогневих уражень на фронті у результаті діяльності дронів, що підкреслює важливість цих технологій у сучасних війнах.
  • Українські виробники в змозі виробляти до 4000 FPV-дронів на добу, що свідчить про високий потенціал країни у цій галузі.

Україна здатна виробляти 5 млн дронів на рік

Про це повідомив радник президента України зі стратегічних питань Олександр Камишін у розмові із Сергієм Жаданом "Сценарій параду на Червоній площі" на Радіо Хартія.

У нас фактично перша світова дронова війна, — зазначив Камишін.

За його словами, 85% від усіх вогневих уражень на фронті є наслідком роботи дронів.

Камишін також підтвердив, що за роки вторгнення Україні вдалося обігнати Росію за темпами виробництва безпілотників.

За його словами, один з вітчизняних виробників здатен продукувати по 4000 FPV-дронів на добу.

У країні понад 150 виробників (FPV-дронів), — додав Камишін.

Він також зауважив, що потенційно Україна спроможна виготовляти 5 млн FPV-дронів на рік.

Наближаємося, що половина того, чим ми воюємо на фронті — вироблене в Україні.

Олександр Камишін

Олександр Камишін

Радник президента України зі стратегічних питань

За його словами, торік через брак фінансування українські виробники виробили понад 2 мільйонів одиниць дронів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?