Фахівці розкрили секрет, коли найвигідніше купувати iPhone
Категорія
Технології
Дата публікації

Фахівці розкрили секрет, коли найвигідніше купувати iPhone

Фахівці розкрили секрет, коли найвигідніше купувати iPhone
Джерело:  online.ua

Уже 13 жовтня відбудеться довгоочікувана презентація нової лінійки iPhone 12. Ні для кого не секрет, що зразу ж після анонсу нових пристроїв компанія Apple знижує вартість старих моделей. Проте, що важливо розуміти, це стосується офіційного магазину корпорації — до нашої країни ці знижки дійдуть пізніше. Експерти звертають увагу на те, що ціни на старіші моделі iPhone починають знижуватися після офіційного старту продажів нових моделей в країні. Наголошується, що протягом декількох місяців їхня вартість вирівнюється, і навесні відбувається ще одне зниження вартості, але воно вже не таке суттєве. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на ixbt.com.

За словами фахівців, купувати новий iPhone буде найбільш вигідно в лютому або березні. Вони наголошують, що ціна вже суттєво знизиться, порівняно зі стартом продажів. Проте залишиться ще пів року, коли презентують нове покоління, тобто ваша новинка стане вже "застарілою".

"Це доводить і статистика. Так, з початку 2019 року більшість моделей, анонсованих у 2018 році, показували стабільне зниження вартості. Найсильніше знизилась вартість лінійки Xs. Ці смартфони подешевшали за 2019 рік більш ніж на 30%, особливо модель з 64 ГБ. Що стосується лінійки iPhone 11, то їхні ціни почали падати через два місяці після старту продажів. Найсильніше подешевшав iPhone 11 Pro 512 ГБ", — розповідають експерти.

Як уже згадувалося раніше, нову лінійку iPhone 12 представлять 13 жовтня о 20:00 за київським часом. Компанія вже оприлюднила свій анонс зі слоганом Hi, Speed (гра слів, буквально "Привіт, швидкість", співзвучно з high speed — висока швидкість). А відомий інсайдер Макс Вайнбах вже навіть встиг перерахувати низку характеристик серії iPhone 12. Останній нещодавно розказав своїм підписникам про автономність, модулі камери та особливості роботи сканера Face ID майбутніх новинок.

Як повідомляв ONLINE.UA, соціальна мережа Facebook раніше заявила про обмеження доступу до контенту про заперечення Голокосту в рамках програми по боротьбі з ненависницькими висловлюваннями.

Категорія
Світ
Дата публікації

Чи може НАТО перемогти Росію без допомоги США — аналіз експертів

Наразі НАТО набагато сильніший, ніж Росія

У разі виходу США з Альянсу, країни НАТО все ще матимуть потужний військовий потенціал, який зможе їх захистити під час можливої війни з Росією. Одну з головних ролей може відіграти Туреччина та її рішення у цьому контексті.

Головні тези:

  • Європейські країни НАТО мають значну перевагу у кількості військової техніки та живої сили порівняно з Росією.
  • Можлива відмова Туреччини від участі у війні на боці Альянсу може значно скоротити можливості європейських країн.

Наразі НАТО набагато сильніший, ніж Росія

Що важливо розуміти, армії країн-членів НАТО сягають понад 2 мільйони військових, а в країни-агресорки РФ наразі вдвічі менша кількість особового складу.

Що стосується танків, то в Альянсу їх близько 6700, а Путін може задіяти лише 2900.

На озброєнні європейців перебуває понад 2 300 винищувачів, тоді як у Росії їх трохи менше 1 400. Особливо велика кількісна різниця в артилерії: європейські країни НАТО мають у своєму розпорядженні понад 15 400 гармат, тоді як РФ — 6090.

З заявою з цього приводу виступив австрійський військовий експерт Густав Грессель.

Він попередив про те, що у Росії може бути більше солдатів, ніж наразі відомо.

За словами фахівці, у разі війни між НАТО і Росією Туреччина може відмовитися від участі і військової допомоги через близькість до Москви.

У цьому випадку ресурси європейців значно скоротяться, оскільки Туреччина надає майже чверть солдатів, понад третину бойових танків і майже 18% артилерії.

Категорія
Політика
Дата публікації

Сварка Зеленського і Трампа змінила правила гри в Європі

Європа зрозуміла, що залишилася без захисту США
Джерело:  CNN

Гучний конфлікт у Білому домі призвів до того, що європейські лідери врешті-решт усвідомили, що повинні покладатися лише на себе. Старший науковий співробітник Європейської ради з міжнародних відносин Петро Бурас звертає увагу на те, що зараз у Брюсселя на порядку денному політика, яка була б немислима лише кілька тижнів тому.

Головні тези:

  • Майбутній канцлер ФРН Фрідріх Мерц налаштований рішуче, щоб змінити політику країни.
  • Президент Франції Емманюель Макрон активно пропагує європейську стратегічну автономію від США.

Європа зрозуміла, що залишилася без захисту США

За словами експерта, кардинальні зміни відбулися в Німеччині, де майбутній канцлер Фрідріх Мерц виграв голосування в парламенті за скасування "боргового гальма" Німеччини — механізму обмеження державних запозичень.

Це змінює правила гри в Європі, тому що Німеччина була відсталою — особливо серед великих країн — коли справа стосувалася оборони, — наголосив Петро Бурас.

Саме пробудження Німеччини вказує на те, що Європа стикнулася з поворотним моментом у своїй історії.

Ні для кого не секрет, що французький лідер Еммануель Макрон наразі активно розглядає можливість поширення захисту свого ядерного арсеналу на європейських союзників.

Глава республіки давно закликав до європейської "стратегічної автономії" від США, а сварка Володимира Зеленського та Дональда Трампа підштовхнула Макрона до серйозних рішень.

Навіть відомі своїм нейтралітетом країни переглядають свої позиції. Так, уряд Ірландії висунув законопроєкт, що дає змогу розгортати війська без схвалення ООН, оминаючи можливе російське (або американське) вето.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?