Michelin назвав борщ "емблематичною стравою Росії" — реакція соцмереж
Категорія
Світ
Дата публікації

Michelin назвав борщ "емблематичною стравою Росії" — реакція соцмереж

Michelin назвав борщ "емблематичною стравою Росії" — реакція соцмереж
Джерело:  online.ua

Ресторанний путівник Michelin офіційно повідомив, що розпочинає оцінювати ресторани Москви, де готують "емблематичні перші страви країни — борщ та рассольнік". Варто зазначити, що така неочікувана заява спровокувала миттєву реакцію в соціальних мережах: більшість людей не розуміють, коли борщ встиг стати традиційною стравою російської кухні, а також зізнаються, що тепер мають сумніви у професійності та компетентності інспекторів Michelin, інформує ONLINE.UA.

У пресслужбі компанії стверджують, що їхні інспектори "були вражені різноманіттям кулінарної спадщини Росії та відданістю її кухарів автентичній кухні, створеній на місцевих продуктах". За словами експертів, російські шеф-кухарі намагаються підкреслити якість місцевих продуктів, таких як камчатський краб із Владивостоку, бородинський хліб чи палтус із Мурманська.

"На російській кулінарній сцені, з її багатою історією і світськими традиціями, в останні 30 років виникають нові тенденції, які втілюють талановиті шефкухарі, які віддані тому, щоб акцентувати увагу на якості місцевих продуктів … Вони також радо використовують овочі й ароматні трави, які надають живих унікальних ароматів таким емблематичним для цієї країни першим стравам, як борщ чи рассольнік", — заявили представники Michelin.

Заява експертів Michelin про борщ не залишилася непоміченою: її вже активно коментують користувачі мережі із різних куточків планети.

"Вони забрали у нас Донбас, Крим, а тепер ще хочуть вкрасти борщ?! Ні, це вже занадто; Я, звичайно, все розумію, але цього я не розумію... відколи це борщ - "емблематична перша старава РФ"? Хто таке вигадав?; Навіть я, людина, яка все своє життя живе в РФ, знаю, що борщ - це традиційна українська страва. Навіть мені смішно таке читати; таке враження, що в Michelin працюють не надто компетентні люди, або ж пресслужба щось переплутала; коли українцям чекати офіційних вибачень?; вони зазіхнули на святе: я не про борщ, а про культуру та традиції цілого народу. Нас просто принизили", — коментують новину користувачі соцмереж.

Не можна також не згадати про те, що ще в 2019 році Міністерство закордонних справ Росії стверджувало, що борщ є "символом традиційної кухні" їхньої країни.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше Міністерство культури та інформаційної політики України заявило, що 22 грудня проведе міністерський борщ-батл.

Категорія
Політика
Дата публікації

Росія витратила 200 млн євро на підкуп виборців Молдови — що відомо

Молдова
Джерело:  Reuters

Прем'єр-міністр Молдови Дорін Речан заявив 2 квітня, що російські агенти витратили близько 200 млн євро на спроби купити голоси на президентських виборах і референдумі щодо ЄС минулого року.

Головні тези:

  • Росія витратила 200 млн євро на підкуп виборців Молдови для дестабілізації ситуації у країні.
  • Проросійський олігарх Ілан Шор, який перебуває під управлінням санкційної мережі "Євразія", керував зусиллями з підкупу виборців.
  • Молдовський прем'єр-міністр Дорін Речан засудив дії російських агентів та назвав їх спробами втручання у внутрішні справи країни.

Росія витратила 200 млн євро на підкуп виборців Молдови

Ці коментарі з'явилися того ж дня, коли Британія ввела санкції проти проросійської неурядової організації "Євразія", назвавши її відповідальною за спроби фальсифікації референдуму в Молдові та дестабілізації демократії в країні.

Агенти Кремля розпочали масову кампанію з підкупу виборців, витративши близько 200 млн євро — майже 1% ВВП Молдови — з метою дестабілізації нашої країни.

Дорін Речан

Дорін Речан

Прем'єр-міністр Молдови

Молдовські правоохоронні органи заявили, що зусиллями з підкупу виборців керував проросійський олігарх-утікач Ілан Шор і його прихильники.

Міністерство закордонних справ Великої Британії заявило, що підсанкційна мережа "Євразія" перебуває під управлінням Шора.

Нагадаємо, Санду переобралась на другий термін із перевагою у понад 10 відсоткових пунктів над висуванцем проросійської Партії соціалістів Александром Стояногло.

Вона перемогла в основному завдяки потужній підтримці діаспори. Підрахунок голосів всередині Молдови підтвердив, що без урахування закордонних виборців переміг би Стояногло.

Категорія
Україна
Дата публікації

Україна отримуватиме боєприпаси від Чехії до вересня 2025 року

снаряди

Чеська ініціатива щодо боєприпасів, створена для співфінансування державами-союзницями закупівель для України на зовнішніх ринках, має достатньо ресурсів для забезпечення щомісячного постачання в Україну боєприпасів до вересня 2025 року.

Головні тези:

  • Чеська ініціатива передбачає постачання боєприпасів в Україну до вересня 2025 року на щомісячній основі.
  • Завдяки внескам Канади, Норвегії, Нідерландів та Данії Україна отримує необхідні ресурси для оборони.
  • Постачання боєприпасів з Чехії допоможуть знизити ефективність російської артилерії на 500%.

Чехія надаватиме боєприпаси Україні: коли саме

Про це заявив міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський на полях саміту міністрів закордонних справ НАТО у Брюсселі 3 квітня.

Чеська ініціатива має достатньо ресурсів, щоб надавати Україні боєприпаси до вересня на щомісячній основі, сказав міністр закордонних справ.

Перш за все, що стосується чеської ініціативи — важливо те, що ми змогли забезпечити фінансування, і тепер ця ініціатива має достатньо ресурсів, щоб щомісяця надавати Україні боєприпаси до вересня.

Він наголосив, що це стало можливим завдяки внескам Канади, Норвегії, Нідерландів і Данії.

Ця ініціатива знизила ефективність російської артилерії на 500%. Ми зменшили співвідношення (кількості снарядів в збройних сил України та Росії — ред.) — з 1 до 10 до 1 до 2, і це дуже важливо.

Також Ян Ліпавський розповів, що у 2024 році чеська промисловість поставила в Україну 1,5 мільйона боєприпасів. Причому "півмільйона з них — великокаліберні боєприпаси калібру 155 мм та 152 мм".

Ми повинні доставити цей матеріал в Україну, щоб вона могла захиститися від імперської загарбницької війни Путіна.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?