На Луганщині медики відмовляються лікувати сотні поранених "вагнерівців" — зведення Генштабу
Категорія
Україна
Дата публікації

На Луганщині медики відмовляються лікувати сотні поранених "вагнерівців" — зведення Генштабу

На Луганщині медики відмовляються лікувати сотні поранених "вагнерівців" — зведення Генштабу
Джерело:  online.ua

Як вдалося дізнатися українським військовим, у місцеву лікарню селища Ювілейне, що на Луганщині, нещодавно привезли близько 300 найманців ПВК "Вагнера", проте медики відмовилися надавати їм допомогу.

Джерело: зведення Генерального штабу ЗСУ

У Луганській області медики не хочуть лікувати поранених вагнерівців

У 15-ту міську багатопрофільну лікарню Ювілейного Луганської області доправлено до 300 найманців так званої ПВК "Вагнер". Через те, що більшість з них є носіями таких захворювань як ВІЛ/СНІД, сифіліс, туберкульоз та пневмонія, лікарі відмовляються надавати їм медичну допомогу, - розповідють українські військові.

Не можна також не згадати про те, що американські аналітики дійшли висновку, що солдати регулярної армії РФ почали замінювати виснажені сили найманців з ПВК "Вагнер", щоби посилити наступ на Бахмут.

Сили ПВК "Вагнер" в районі Бахмута не досягли значних успіхів після захоплення Соледара. Підрозділи російської армії наразі беруть участь у боях за Бахмут з метою активізації російського наступу. Кадри бойових дій, опубліковані 20 січня, вказують на те, що російські повітряно-десантні війська діють навколо Бахмута, оскільки на них видно російську БМД-4М – нішеву механізовану техніку, яка використовується виключно десантниками, - розповідають представники ISW.

Що відбувається на фронті 28-29 січня

28 січня армія РФ завдала 1 ракетного і 32 авіаційних удари та здійснили понад 65 обстрілів з РСЗВ. Найбільше постраждала цивільна інфраструктура Донецької та Херсонської областей. Окрім того, загарбники вбили та поранили кількох місцевих мешканців цих регіонів.

Російські загарбники не полишають спроб наступати на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках. На Куп’янському, Лиманському, Запорізькому та Херсонському – намагаються втримати оборону.

Бійцям ЗСУ вдалося відбити атаки росіян в районах населених пунктів Діброва і Білогорівка Луганської області; Ямполівка, Верхньокам’янське, Роздолівка, Сіль, Благодатне, Парасковіївка, Бахмут, Іванівське, Кліщіївка, Новомихайлівка, Водяне, Мар’їнка, Побєда і Вугледар у Донецькій області.

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Наслідки війни. Росія завдала збитків довкіллю України на суму майже 85 млрд євро

довкілля
Джерело:  online.ua

Збитки довкіллю внаслідок російської агресії в Україні сягнули майже 85 млрд євро. Під окупацією або в зоні бойових дій перебувають 850 тис га лісів.

Головні тези:

  • Російська агресія в Україні завдала значних збитків довкіллю на суму майже 85 млрд євро.
  • Окупація та бойові дії залишили під загрозою 850 тис га лісів та порушили екосистему країни.
  • Збільшення викидів вуглецю, забруднення боєприпасами та заміновані території - лише частина наслідків війни для довкілля.

Росія завдала збитків довкіллю України на 85 млрд євро

Про це повідомила міністерка захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук.

За її даними, станом на зараз зафіксовано понад 8 тис кейсів шкоди довкіллю внаслідок бойових дій. У повітря потрапило більш ніж 230 млн тонн вуглецю. Залишається замінованою та забрудненою боєприпасами чверть території України.

Очільниця відомства наголосила, що наслідки російської збройної агресії стосуються не тільки України, а й усього континенту.

За її словами, новим викликом для України та партнерів стало влучання російського дрона в ЧАЕС.

Гринчук закликала інші країни надавати матеріальну, технічну та експертну підтримку у сфері захисту довкілля, зокрема запускати нові проєкти.

Сьогодні ні в кого немає сумніву, що Україна бореться не тільки за свій суверенітет, але й за свободу й демократію у всьому світі. Європейський Союз — один із наших ключових партнерів у боротьбі з російською збройною агресією. Наші партнерства мають довгострокові цілі та орієнтири на сталий розвиток.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Індія не пустила у порт танкер з російською сирою нафтою

Танкер
Джерело:  Bloomberg

Індійська влада відмовила у вході до місцевого порту танкера, що перевозив російську сиру нафту для державної компанії Indian Oil Corp. через відсутність належної документації про його морехідну якість.

Головні тези:

  • Індійська влада відмовила у вході до місцевого порту танкера з російською сирою нафтою через відсутність належної документації про його морехідну якість.
  • Танкер Andaman Skies, який перевозив 767 тисяч барелів нафти, мав розвантажитися у порту Вадінара, проте був заборонений у вході через вік судна та відсутність необхідних сертифікатів.
  • Індійські правила вимагають, що танкери старше 20 років мають сертифікат морехідної якості від міжнародних асоціацій, що спричинило конфлікт у цьому випадку.

Індія заборонила приймати танкер з російською нафтою

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на людей, обізнаних із цим питанням.

За даними аналітиків з компанії Kpler, під прапором Гондурасу танкер Andaman Skies, який був збудований у 2004 році, завантажив 767 тисяч барелів нафти в порту в російському Мурманську ще 24 лютого і повинен був розвантажитися 30 березня у порту Вадінара.

Співрозмовники вказують на те, що індійські правила вимагають, щоб танкери віком понад 20 років мали сертифікат морехідної якості, виданий членом Міжнародної асоціації класифікаційних товариств або організацією, уповноваженою місцевим регулятором.

Судно було сертифіковане місцевою консультаційною компанією Dakar Class, що не визнається індійською владою.

Наразі танкер перебуває в Аравійському морі між Оманом та Індією у все ще повністю завантаженому стані і, схоже, припинив свій рух.

За словами джерел, судну дозволили зайти в індійський порт минулого року, оскільки на той час воно не прослужило 20 років.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?