Ролик цього процесу оприлюднила компанія на своїй сторінці у соцмережі.
В свою чергу, Осадча опублікувала у своєму Instagram світлину, де позує на тлі афіші мультфільму разом з ведучим Павлом Костіциним, який також взяв участь в озвучуванні стрічки. Ведуча озвучила в мультику агента Люсі, а її колега подарував свій голос відразу двом персонажам – Гру і Дрю.
"Скоро в кінотеатрах!!! Моїм голосом знову заговорить агент Люсі в мультфільмі "Нікчемний Я 3". А у Паши Костіцина одразу дві ролі, Ґру і Дрю", - підписала фото ведуча.
На переконання генерального секретаря Альянсу Марка Рютте, "стійкий мир" для України настане лише тоді, коли країна-агресорка Росія не зможе здійснити нове вторгнення.
Головні тези:
Члени НАТО надають підтримку Україні шляхом постачання допомоги та інвестування у виробництво зброї для українського ОПК.
За перші три місяці 2025 року члени НАТО передали військової допомоги Україні на суму понад 20 млрд доларів.
Рютте озвучив своє бачення
Журналісти поцікавилися у генсека НАТО, що особисто для нього означає поняття "стійкий мир для України".
Найкоротша відповідь на ваше запитання — це (такий мир, щоб) Путін більше ніколи не намагався спробувати захопити жодного квадратного кілометра української території. Коли він буде знати, що є заходи стримування, оборони, які забезпечують, що на Україну вже не можна напасти.
Марк Рютте
Генсек НАТО
За його словами, станом на сьогодні зусилля більшості членів Альянсу націлені на те, щоб забезпечити Україну усім необхідним для продовження боротьби.
Насамперед йдеться про прямі постачання допомоги, "чеську ініціативу" з закупівлі боєприпасів для України по всьому світу та інвестиції союзників у виробництво зброї українським ОПК.
На цьому тлі Марк Рютте вказав на переговори, що тривають у форматі "коаліції рішучих" під лідерством Франції та Британії.
Що важливо розуміти, протягом перших трьох місяців поточного року члени НАТО передали ЗСУ військової допомоги на загальну суму понад 20 млрд доларів.
Регулятори Європейського Союзу готують великі штрафні санкції проти платформи X Ілона Маска за порушення закону про боротьбу з незаконним контентом і дезінформацією.
Головні тези:
ЄС готує штрафні санкції проти соцмережі Ілона Маска за порушення закону про боротьбу з незаконним контентом і дезінформацією.
Прийняття санкцій може посилити напруженість між ЄС та США через покарання такого високопосадовця, як Ілон Маск.
Очікується, що штрафи стануть першими в рамках нового закону ЄС, призначеного для контролю відношень соціальних медіакомпаній.
Соцмережа Х потрапить під штрафні санкції ЄС
Зазначається, що покарання одного з найближчих радників президента США Дональда Трампа, ймовірно, посилить напруженість між ЄС і Вашингтоном.
За словами співрозмовників видання, покарання включатимуть штраф, що може перевищити 1 млрд дол і вимогу внести зміни до платформи.
Очікується, що вони будуть оголошені влітку цього року і стануть першими в рамках нового закону ЄС, покликаного змусити соціальні медіакомпанії контролювати свої сервіси.
Європейські органи зважують, наскільки великий штраф накласти на компанію X, враховуючи ризики подальшого протистояння з Трампом на тлі ширших трансатлантичних суперечок про торгівлю, тарифи та війну в Україні.
Повідомляється, що після вступу на посаду Трампа європейські регулятори уповільнили розслідування щодо X, щоб оцінити потенційні наслідки. Однак нещодавно, коли торгова напруженість із Сполученими Штатами посилилася, ЄС вирішив не зволікати.
На тлі введення Трампом нових тарифів, офіційні особи ЄС заявили, що їхнє розслідування щодо X просувається незалежно від переговорів щодо мит.
Розслідування почалося у 2023 році, і регулятори минулого року винесли попереднє рішення про те, що соцмережа X порушила закон.
Офіційні особи в Брюсселі очікують, що Маск, який критикував європейську політику як форму цензури, боротиметься з будь-яким регулюванням соцмережі.
Видання припускає, що європейське технологічне регулювання могло зіграти певну роль у розмірі мит, які Трамп оголосив цього тижня проти Європейського Союзу. У лютому Білий дім опублікував меморандум із попередженням про те, що Закон про цифрові ринки та Закон про цифрові послуги ретельно перевіряються на предмет несправедливого націлювання на американські компанії.
Європейська комісія 17 січня заявила, що розширює розслідування з питання, чи порушила соціальна мережа Х на чолі з Ілоном Маском правила ЄС щодо модерації контенту.
Президент США Дональд Трамп 2 квітня офіційно оголосив про запровадження масштабних митних тарифів проти торгівельних партнерів Сполучених Штатів, які він назвав «Днем визволення» Америки.