Пік епідемії коронавірусу: в МВС пояснили, коли чекати в Україні
Категорія
Україна
Дата публікації

Пік епідемії коронавірусу: в МВС пояснили, коли чекати в Україні

Пік епідемії коронавірусу: в МВС пояснили, коли чекати в Україні
Джерело:  online.ua

Епідемія коронавірусу COVID-19 в Україні може досягти пікових значень вже у середині квітня. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на публікацію заступника голови МВС Антона Геращенка у Facebook.

За його словами, це може спричинити продовження карантину, бо він чинний лише до 24 квітня.

"Пік епідемії в Україні очікується між 15 і 25 квітня. Ось чому карантин в Україні може бути продовжений до 15 травня. На сьогоднішній ранок в Україні підтверджено 669 випадків інфікування коронавірусів... Кожна смерть людини — це особиста трагедія і трагедія його рідних і близьких", - зазначив Геращенко.

Він додав, що країну обмежили карантином ще 11 березня, коли зареєстрували на офіційному рівні ще менше десяти хворих. Така жорстка реакція була рішенням на випередження.

"Порівняйте динаміку виявлення інфіковані в Україні та в Іспанії. 28 лютого в Іспанії було виявлено всього лише 33 інфікованих. А всього через 21 день серед інфікованих було вже 25 496 жертв вірусу. В Україні на 21 березня було виявлено 47 хворих, а вже через 11 днів — 669 інфікованих. Ми очікуємо пік епідемії приблизно на дати 15-25 квітня", - зазначив посадовець.

Як повідомляв ONLINE.UA, суд постановив оштрафувати сум’янина, який пішов у магазин без захисної медичної маски. Чоловік напередодні, 30 квітня, відвідав місцевий супермаркет мережі "АТБ".

Категорія
Світ
Дата публікації

Полонений солдат КНДР підтвердив значні втрати армії РФ — розвідка Південної Кореї

Полонений солдат КНДР підтвердив значні втрати армії РФ — розвідка Південної Кореї
Джерело:  Yonhap

Розвідувальне агентство Південної Кореї підтвердило, що українські військові взяли в полон двох північнокорейських солдатів у Курській області. Раніше про це офіційно заявила українська сторона.

Головні тези:

  • Розвідка Південної Кореї підтвердила, що військовослужбовці КНДР, які перебували в Росії, мають значні втрати.
  • Два північнокорейських солдата були взяті у полон українськими військовими в Курській області.
  • Українські офіційні представники заявили, що поранення солдатів КНДР не є критичними.
  • Солдати з Північної Кореї були доставлені в Київ та спілкуються зі слідчими СБУ.
  • Глава держави подякував українським військовим за успішно проведену операцію з захоплення в полон двох північнокорейських солдатів.

Зʼявилися нові деталі допиту полонених Україною солдатів КНДР

Як зазначається, 12 січня південнокорейське інформагентство з посиланням на розвідку країни підтвердило факт полону двох військовослужбовців КНДР українськими силами.

Один із полонених зізнався, що серед північнокорейських солдатів, які перебувають у Росії, зафіксовані "значні" втрати.

Ми продовжимо обмінюватися інформацією, що стосується північнокорейських полонених, у тісній співпраці з українськими розвідувальними органами, — заявили в Раді національної безпеки Південної Кореї.

Українські офіційні представники зазначили, що поранення, отримані північнокорейськими військовими, не є критичними.

Українські воїни взяли в полон солдатів КНДР

Як повідомив глава держави Володимир Зеленський 11 січня, Силам оборони України вдалося захопити в полон військових з Північної Кореї. Це сталося на території Курської області РФ.

За словами глави держави, йдеться про двох солдатів КНДР, які хоч і були поранені, але вижили, були доставлені в Київ, а зараз спілкуються зі слідчими СБУ.

Український лідер висловив вдячність бійцям тактичної групи № 84 Сил спеціальних операцій ЗСУ та нашим воїнам-десантникам, які захопили в полон цих двох осіб.

Категорія
Світ
Дата публікації

Це серйозний напад. Міністр оборони Польщі звернувся до Росії

Владислав Косіняк-Камиш
Джерело:  RMF FM

На переконання очільника польського Міністерства оборони Владислава Косіняк-Камиша, Росія дійсно може розпочати вторгнення в його країну. Також він закликав не ігнорувати той факт, що РФ уже веде гібридну війну проти Польщі.

Головні тези:

  • Росія може розпочати вторгнення в Польщу, попереджає міністр оборони країни.
  • Сіяння брехні в інтернеті, акти саботажу та диверсій – частина гібридної війни, яку веде Путін.
  • Польща посилює оборонні зусилля, закуповуючи нові кораблі для ВМС та підтримуючи стратегічний альянс зі скандинавськими країнами.

Росія може розпочати нову війну

Як зазначив польський міністр, Європа повинна зберігати пильність, адже раніше ніхто не вірив у можливість нападу Росії на Україну.

Владислав Косіняк-Камиш звертає увагу на те, що напади в межах гібридної війни вже відбуваються не тільки в Польщі, а й у ЄС.

Це частина війни, дуже небезпечна. Давайте не будемо її недооцінювати. Сіяння брехні в інтернеті, перекручування фактів, маніпуляції, послаблення соціальної стійкості — це руйнування одного зі стовпів безпеки. Це серйозний напад на Польщу.

Владислав Косіняк-Камиш

Владислав Косіняк-Камиш

Глава Міноборони Польщі

За його словам, не можна ігнорувати акти саботажу і диверсій, а також те, що відбувається в Балтійському морі.

Треба бути готовим до будь-якого сценарію. Всім здавалося, що Росія не нападе на Україну. Будьмо розумнішими, будьмо готовими, — попередив він.

Як Польща буде захищати Балтійське море

Владислав Косіняк-Камиш офіційно підтвердив, що на озброєння ВМС надійдуть нові кораблі, їх будівництво уже розпочалося.

Я оголосив про закупівлю нових кораблів. Попереду нас чекає програма "Орка", тобто підписання контракту на купівлю підводних човнів. Я сподіваюся, що ми укладемо цей контракт цього року, — додав польський міністр.

Як зазначив глава оборонного відомства, він підтримує ідею тривалого стратегічного альянсу зі скандинавськими країнами.

Ми маємо схоже відчуття щодо загрози з боку Росії та допомоги Україні. Ми інвестуємо в цей напрямок, країни Балтії, країни Північної Європи, для нас це дуже важливо.

Владислав Косіняк-Камиш

Владислав Косіняк-Камиш

Міністр оборони Польщі

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?