План Путіна по завершенню війни на Донбасі воскресили - що відбувається
Категорія
Україна
Дата публікації

План Путіна по завершенню війни на Донбасі воскресили - що відбувається

План Путіна по завершенню війни на Донбасі воскресили - що відбувається
Джерело:  online.ua

Нещодавно міжнародна спільнота активно обговорювал скандальний план примирення України та Росії за авторства трьох західних аналітичних центрів та Російської ради міжнародних справ. Однак дискусії тривали недовго, адже після різкої крити багатьох впливових міжнародніх гравців даний план був видалений з сайт Мюнхенської безпекової конференції. Проте, неочікувано для всіх, резонансний план вирішили "воскресити" та відновили на сайті заходу. На дане рішення звернув увагу ONLINE.UA.

Варто зазначити, що план із 12 пунктів був опублікований на сайті конференції 14 лютого і спровокував різку критику через його антиукраїнськість. За кілька годин текст плану зник, але наразі він знову опублікований у відкритому доступі. Окрім того, зазначається, що серед підписантів - очільник Мюнхенської безпекової конференції Вольфганг Ішингер.

Нагадаємо, що 3 неурядові організації із ЄС, включаючи авторитетну Мюнхенську безпекову конференцію, у співпраці з Російською радою міжнародних справ, опублікували документ за назвою "12 кроків для більшої безпеки України та євроатлантичного регіону".

Важливо розуміти, що даний документ має на меті відновлення співпраці Заходу з РФ без деокупації Криму та без виконання вимог Києва щодо Донбасу. У плані пропонується поступове зняття санкцій з Москви, зближення між РФ із Євросоюзом. Окрім того, планом пропонується запуск всеукраїнського загальнонаціонального діалогу щодо визначення нової ідентичності України, який врахує погляд сусідів України, включаючи Росію.

Неважко здогадатися, що в Білому домі назвали неприйнятним "мюнхенський план". Україна також повідомила  про незгоду із ідеями щодо врегулювання конфлікту між РФ та Україною.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що експерт розповів, як Зеленський може здолати Путіна.

Категорія
Україна
Дата публікації

Зеленський закликав партнерів серйозно відреагувати на масштабні російські обстріли України

Володимир Зеленський
Зеленський

Президент України Володимир Зеленський закликає партнерів до серйозної реакції на постійні російські обстріли, які підривають міжнародні зусилля щодо завершення війни.

Головні тези:

  • Російські обстріли в Україні потрібно терміново припинити, оскільки вони загрожують міжнародній стабільності та дипломатичним угодам.
  • Президент Зеленський наголошує на необхідності серйозної реакції партнерів на неперервні удари та обстріли, які несе Росія.
  • Україна розраховує на підтримку Америки, Європи та всього світу у примусові до Росії щодо миру на власній території.

Неможливо ігнорувати сотні "Шахедів" щоночі — Зеленський

Про це президент казав у вечірньому зверненні.

За минулу ніч було 172 ударних дрони, більше сотні — це "Шахеди". Фактично щодобово зараз такі масштабні удари безпілотників, ще ракетні загрози, балістика. Партнерам має бути зрозуміло, що ці російські удари б'ють не тільки по наших людях, але й по всіх міжнародних зусиллях, по дипломатії, якою ми намагаємося завершити цю війну. Росія завдає цих ударів по позиціях всіх, хто хоче закінчення війни.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України

Президент зауважив, що неможливо ігнорувати сотні "Шахедів" щоночі.

Ми очікуємо серйозної реакції. Ми працюємо на реакцію. Сильна реакція дуже потрібна, і передусім Америки, Європи, всіх у світі, хто зробив ставку на дипломатію. Росію треба примусити до миру, і тільки примус спрацює.

Зеленський впевнений, що надто довго на столі пропозиція Америки про безумовне припинення вогню, без адекватної відповіді з Росії.

Це багато говорить. Вже могло би бути припинення вогню, якби на Росію був справжній тиск.

Зеленський подякував партнерам, які просувають нові санкційні рішення щодо РФ.

Він також повідомив, що говорив із головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським про ситуацію на фронті, а також у тих районах, де українські сили діють на території Росії.

Ми зберігаємо активність, яка не дає окупанту заходити на територію Сумщини, а також нашої Харківщини. Я дякую за стійкість усім нашим підрозділам — усім, від Курщини до південних напрямків.

Категорія
Україна
Дата публікації

У Харкові різко збільшилася кількість постраждалих внаслідок атаки РФ

Олег Синєгубов / Харківська ОВА
шахед

Близько 21.00 29 березня Росія ударила по Харкову дронами шахед. Станом на 22.15 відомо про загиблого і 15 постраждалих.

Головні тези:

  • Унаслідок атаки Росії дронами у Харкові загинула людина, а ще 15 постраждали. Дрони влучили в будинки та інфраструктуру міста, спричиняючи серйозні пошкодження.
  • Мер Харкова попередив про можливість нових ударів дронами по місту.
  • За попередньою інформацією, обстріли дронами зафіксовані за шістьма адресами у Харкові. 

Росія вбила харків’янина дроном

О 21:31 голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив про першого загиблого.

У Шевченківському районі — влучання ворожого БпЛА в приватний будинок. Одна людина загинула, один — поранений.

О 21:34 у Харкові було чути ще один вибух. Мер міста Ігор Терехов попередив, що на місто ще заходять дрони.

Кількість постраждалих внаслідок масованої ворожої атаки збільшилась до десяти людей. Серед них — 16-річні хлопець і дівчина. Також є один загиблий, — уточнив глава Харківської ОВА.

На одному з місць прильотів пожежа, також є поранені, щонайменше один у важкому стані — попередня інформація, — інформуємо Терехов.

Також він уточнив, що за попередньою інформацією, влучання ворожих дронів сталися за шістьма адресами.

Крім того, мер Харкова написав, що в місті зазнали пошкоджень торговий центр, багатоповерхові житлові будинки, медичний заклад і офісна будівля.

О 22.04 стало відомо, що кількість постраждалих зросла.

Кількість постраждалих внаслідок обстрілу Харкова зросла до 14. Десятеро людей шпиталізовані, серед них — двоє дітей. Пораненим надається необхідна медична допомога.

Терехов повідомив про 15 постраждалих від ударів російськими дронами.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?