Померла активістка Катерина Гандзюк, яку облили кислотою: названа причина
Категорія
Події
Дата публікації

Померла активістка Катерина Гандзюк, яку облили кислотою: названа причина

Померла активістка Катерина Гандзюк, яку облили кислотою: названа причина
Джерело:  online.ua

У неділю, 4 листопада, в одній з лікарень Києва померла відома громадська активістка і речниця мера Херсона Катерина Ганздзюк, яку в кінці липня невідомі облили сірчаною кислотою. На момент смерті жінці було 33 роки.

Про смерть Катерини Гандзюк повідомили в групі "Хто замовив Катю Гандзюк" в соцмережі, повідомляє ONLINE.UA.

Смерть Каті Гандзюк підтвердив адвокат Масі Найєм. Він не уточнив подробиці смерті активістки і закликав громадськість бути максимально стриманими в обговоренні цієї теми.

За попередніми даними, причиною смерті Каті Гандзюк став обрив тромбу.

У соцмережі масово сумують через смерть активістки. Українці не можуть повірити, що життя Каті Гандзюк раптово обірвалося.

Нагадаємо, Катю Гандзюк облили сірчаною кислотою 31 липня. В результаті нападу на тілі жінки було 40% опіків і їй довелося перенести 11 операцій.

Напад на Гандзюк правоохоронці розслідують як замах на вбивство. По справі вже затримано кілька підозрюваних, які зізналися в причетності до злочину.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що вдалося встановити слідству за рік після вбивства Аміни Окуєвої.

Категорія
Політика
Дата публікації

Команда Трампа влаштувала розбірки з Євросоюзом через Україну

Трамп
Джерело:  The Economist

Згідно з даними видання The Economist, члени команди американського лідера Дональда Трампа висловили невдоволення зусиллями членів ЄС щодо зміцнення України на тлі її війни з країною-агресоркою Росією.

Головні тези:

  • Білий дім демонструє різкий розворот у питаннях підтримки України.
  • На цьому тлі Штати посилили тиск навіть на Євросоюз.

Чим невдоволена команда Трампа

Журналісти звертають увагу на низку кроків Білого дому, які фактично вказують на відхід від підтримки України.

Що важливо розуміти, йдеться не лише про виведення військових з ключової бази у Жешуві, а й про зменшення присутності у Контактній групі з питань оборони України.

Не можна також ігнорувати той факт, що саме адміністрація обклала Україну базовим 10-відсотковим тарифом, однак Росію такі обмеження не торкнулися.

Ще однією ознакою часу є те, що представники Пентагону нещодавно поставили запитання одному із союзників про те, чому він продовжує постачати зброю в Україну.

Ба більше, вказано, що деякі помічники Трампа в приватних бесідах навіть скаржилися, що вони "ситі по горло" зусиллями Європи зі зміцнення України.

Як завжди у випадку з такою хаотичною адміністрацією, важко відрізнити справжній сигнал від шуму, — наголошують журналісти.

Категорія
Україна
Дата публікації

МЗС України назвало кількість порушень Росії під час "енергетичного перемирʼя"

Енергосистема
Джерело:  Укрінформ

За час дії "енергетичного перемирʼя", від 25 березня, Росія понад 30 разів завдала пошкоджень обʼєктам енергетики в Україні.

Головні тези:

  • За час “енергетичного перемирʼя” Росія систематично порушує угоду, завдаючи понад 30 разів пошкоджень обʼєктам енергетики в Україні.
  • Українське МЗС активно співпрацює з партнерами, надсилаючи детальну інформацію про порушення режиму енергетичного перемирʼя від Росії.

Росія систематично порушує “енергетичне перемир’я” — МЗС України

Про це заявив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий на брифінгу.

Всього за час цього "енергетичного перемирʼя" Росія порушила (його) — те, що стосується саме обʼєктів енергетики, — понад 30 разів. Ми передаємо детальні факти про всі ці порушення, направляємо регулярно до столиць держав-партнерів і штаб-квартир міжнародних організацій.

За його словами, лише за останню добу зафіксовано три порушення енергетичного перемирʼя з боку Росії. Зокрема, у Миколаївській області і ну передмістях Херсона внаслідок російських обстрілів пошкоджено трансформатори, у Полтавській області — лінію електропередачі.

Дипломат наголосив, що українська сторона доносить інформацію про порушення до своїх партнерів, зокрема до Сполучених Штатів.

Речник МЗС нагадав, що режим припинення вогню по енергетичних об'єктах діє з 25 березня.

Під час переговорів американської та української делегацій в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) США й Україна домовилися розробити заходи щодо реалізації домовленостей між президентами Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським про заборону ударів по енергетичних об'єктах Росії та України.

28 березня Президент Володимир Зеленський доручив міністру оборони Рустему Умєрову представити американським партнерам факти пошкоджень української енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?