Реальний прожитковий мінімум - в уряді розкрили приголомшливі дані
Категорія
Економіка
Дата публікації

Реальний прожитковий мінімум - в уряді розкрили приголомшливі дані

Реальний прожитковий мінімум - в уряді розкрили приголомшливі дані
Джерело:  ua.interfax.com.ua

Показник реального прожиткового мінімуму в Україні потребує нового підходу для визначення, вважають в Уряді. Міністерстка соціальної політики Марина Лазебна оголосила, що він сягає наразі від 4,2 до 4,3 тисячі гривень. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За її словами, українці повинні знати реальний рівень прожиткового мінімуму, який є "рівнем виживання" насправді.

"Іноді диву даєшся, коли дивишся, який набір продуктів і товарів туди входить, і як це можна прив'язати до вимірювання гідного життя людини. Тому, перш за все, потрібно змінити підходи і сферу його застосування", - пояснила Лазебна.

Вона додала, прожитковий мінімум прив'язаний до 40 законах, які стосуються виплат, штрафів, надбавок. Штучно створений показник не дозволяє владі ефективно регулювати соціальні стандарти.

"Тому спільно з профільним комітетом Верховної Ради працюємо над тим, щоб змінити методологію. Ми дискутуємо, наприклад, по формулі визначення: чи буде він становити 40% від середньої заробітної плати по країні, або буде визначатися нормативно-структурним методом", - підкреслила очільниця міністерства.

Водночас вона припустила, що у бюджеті на наступний рік показник у 4,2 тисячі може й не бути зафіксований, оскільки перш за все необхідно визначити реальні кроки для його досягнення.

Як повідомляв ONLINE.UA, глобальна криза, яку спровокувала пандемія коронавірусу, завдала нищівного удару по українській економіці. Так, нещодавно стало відомо, що Міжнародний валютний фонд погіршив прогноз курсу гривні до долара на період до 2025 року. Варто звернути увагу на те, що на 2020 рік МВФ закладає у свої розрахунки курс на рівні 30 гривень за долар.

Категорія
Політика
Дата публікації

Складна робота. Новий глава Держдепу виступив з заявою щодо України

Рубіо
Джерело:  ABC News

Шеф американської дипломатії Марко Рубіо відверто зізнався, що завершити війну Росії проти України буде не так просто, як здавалося спочатку.

Головні тези:

  • Марко Рубіо заявив про складність та трагічність війни РФ проти України.
  • За словами американського дипломата, США мають відіграти ключову роль у процесі мирних перемовин між Києвом та Москвою.

Рубіо оцінив потенційні мирні перемовини

За його словами, переговори щодо припинення війни між Росією та Україною не будуть проходити публічно.

Окрім того, американський дипломат офіційно підтвердив, що США повинні відіграти роль у цьому процесі.

Журналісти попросили Марка Рубіо прокоментувати обіцянку президента США Дональда Трампа зупинити війну Росії проти України в перший день,.

Як зазначив політик, це дійсно “складна робота".

Дивіться, це складний, трагічний конфлікт, який розпочав Володимир Путін (російський диктатор, — ред.), який завдав величезної шкоди Україні та Росії, я б стверджував, а також і стабільності Європи.

Марк Рубіо

Марк Рубіо

Глава Держдепу США

Як вважає американський дипломат, єдиний спосіб вирішити ці проблеми — "повернутися до прагматизму", а також "до серйозності".

США мають тут зіграти свою роль. Ми підтримували України, але ця війна має закінчитися.

Трамп виступив з новою заявою про війну РФ проти України

20 січня новий очільник Білого дому повідомив, що президент України Володимир Зеленський дійсно хоче укласти домовленість щодо завершення війни.

Дональд Трамп плекає надію, що російський диктатор Володимир Путін також отямиться й погодитися на мирні перемовини.

Гадаю, Росія має великі проблеми. Подивіться лише на інфляцію в Росії... Я би сподівався, що він (Путін — ред.) хоче укласти угоду. Він не може бути в захваті від того, що у нього не все так добре.

Як вважає Дональд Трамп, Путін власноруч руйнує Росію, продовжуючи вести загарбницьку війну проти України.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?