Резерв+. У Міноборони назвали терміни запуску сервісу рекрутингу
Категорія
Україна
Дата публікації

Резерв+. У Міноборони назвали терміни запуску сервісу рекрутингу

Міноборони України
Резерв+

У жовтні 2024 року Міністерство оборони України запустить сервіс рекрутингу в застосунку Резерв+.

Головні тези:

  • У жовтні 2024 року Міністерство оборони України планує запустити сервіс рекрутингу в застосунку Резерв+ для військовозобов'язаних.
  • Сервіс допоможе користувачам обрати найбільш прийнятні посади відповідно до їхнього досвіду, вмінь та вподобань.
  • Резерв+ надасть доступ до бойових та небойових позицій, дозволить оперативно оновлювати дані та отримувати інформацію з реєстру “Оберіг”.

Сервіс рекрутингу запустять у Резерв+ вже у жовтні

Як зазначають у відомстві, новий сервіс рекрутингу в Резерв+ допоможе користувачам обрати посади, які найбільше відповідають їхньому досвіду, вмінням і вподобанням.

Доступними будуть як бойові, так і небойові позиції.

Спершу користувачам необхідно буде заповнити анкету, на основі якої система запропонує найбільш відповідні варіанти. Застосунок міститиме детальний опис вакансій, включно з інформацією про бригади, їхнє командування, досягнення та публікації у ЗМІ.

Особливістю сервісу в Міноборони називають зручний процес вибору вакансій та алгоритми системи — інтуїтивний інтерфейс дозволить швидко приймати рішення: натиснути "плюс", щоб зберегти пропозицію для подальшого ознайомлення, або "мінус" для її відхилення.

Ми ставили перед собою амбітну мету, щоб застосунок Резерв+, крім базової функції оновлення даних став інструментом, де військовозобов'язаний, призовник чи резервіст міг розв'язати свої питання у кілька кліків. І відкриття можливості обрати собі місце служби — один з важливих кроків, які ми робимо для цього.

Катерина Черногоренко

Катерина Черногоренко

Заступниця міністра оборони України з питань цифровізації

Що відомо про застосунок Резерв+

17 травня в Україні запустили електронний кабінет військовозобов'язаного, який став доступний через застосунок Резерв+.

Він необхідний для того, щоб чоловіки від 18 до 60 років, які підлягають мобілізації, змогли оновити свої данні згідно нових норм закону про мобілізацію.

У Міноборони пояснюють, що оновити дані можна в будь-який із наступних способів:

Онлайн — через застосунок "Резерв+" (так званий електронний кабінет — ред.). Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

Пояснюється, що Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі "Оберіг". Після оновлення даних у застосунку можна буде побачити інформацію з реєстру "Оберіг" щодо себе.

Категорія
Політика
Дата публікації

Хто може спровокувати війну між США та Китаєм — прогноз експерта

Трамп
Джерело:  online.ua

Тарифна війна, яку розпочав американський лідер Дональд Трамп, може призвести до повномасштабної війни між США та КНР. Про це попередив позаштатний науковий співробітник Defense Priorities і професор міжнародних відносин у коледжі Макалестера в Сент-Полі Ендрю Летем.

Головні тези:

  • Експерт нагадав, як економічний тиск на Японію призвів до Перл-Гарбор.
  • Повільне технологічне удушення Китаю може виявитися як ефективним, так і провокаційним.

Ризик війни між США та Китаєм цілком реальний

Як зазначив Сент-Полі Ендрю Летем, в історії людства уже були ідентичні випадки.

До прикладу, можна згадати про ситуацію 1941 року, коли Штати здійснювали потужний економічний тиск на Японію, пише 19FortyFive.

Позбавлення Америкою доступу Японії до ключових стратегічних товарів стало останнім ударом, який Токіо сприйняв не як відстрочку, а як смертний вирок своїм імперським амбіціям. Результатом став Перл-Гарбор, — нагадав експерт.

Летем звертає увагу на те, що команди Байдена і Трампа постійно посилювали тиск на Китай за допомогою торгових обмежень, експортного контролю і заборон на технології.

Що важливо розуміти, це дійсно може мати жахливі наслідки для США ти Китаю.

Це не означає, що війна є неминучою — або навіть імовірна в найближчому майбутньому — але це означає, що ми більше не перебуваємо у світі абсолютної економічної взаємозалежності та поміркованості раціонального вибору, — додав експерт.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?