Російські окупанти "заховали" Кримський міст у димову завісу. Що відбувається
Категорія
Україна
Дата публікації

Російські окупанти "заховали" Кримський міст у димову завісу. Що відбувається

Кримський міст
Джерело:  online.ua

Російські загарбники вдень 17 жовтня перекрили рух по Кримському мосту та заявили про роботу ППО у Криму. Вони також "заховали" Кримський міст у спеціальну димову завісу.

Головні тези:

  • Російські окупанти затримали рух по Кримському мосту та оголосили ракетну небезпеку у регіоні.
  • Кримський міст був закритий димовою завісою, викликаючи паніку серед місцевого населення.
  • Підрив та попередні атаки на міст свідчать про напружену ситуацію у Криму.

Рух Кримським мостом перекрито: що відбувається

Близько 15.00 росіяни заявили про нібито ракетну небезпеку на півострові Крим. Зокрема там лунала сирена, а потім окупанти сказали про роботу ППО у Севастополі.

Також відомо, що через тривогу окупанти перекрили рух по Кримському мосту. Сам міст вони "заховали" у спеціальну димову завісу.

Традиційно росіяни заявили про ракетну атаку по мосту — неподалік нього було чути вибухи.

І похвалилися, нібито відбили першу хвилю ракет на Крим, хоча місцеві пабліки пишуть про вибухи у Джанкої.

А близько 16.00 росіяни заявили, що відбулася друга ракетна атака на Схід та Південь Криму.

Підрив Кримського мосту

8 жовтня 2022 року на Кримському мосту підірвали вантажівку, що спричинило вибух і пожежу. Путін назвав це "терактом" і створив урядову комісію.

Росія заявила про можливу причетність СБУ до підриву.

У липні 2023 року міст знову атакували, зруйнувавши два прольоти, а голова СБУ Малюк підтвердив, що операцію виконали за допомогою дронів Sea Baby.

Зокрема нещодавно у мережі заявляли, що росіяни готуються до безпрецедентної атаки на Кримський міст. Тому у район Керчі зігнали додаткові системи протиповітряної оборони.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Євросоюз завдав потужного санкційного удару по Росії

Що відомо про нові санкції ЄС проти Росії
Джерело:  Financial Times

19 лютого члени Європейського союзу узгодили новий пакет санкцій проти країни-агресорки Росії. Згідно з останніми даними, вони націлені на алюміній, нафту, а також банківський сектор ворога.

Головні тези:

  • Під ударом також опинилися фізичні і юридичні особи, що підтримують війну Росії проти України.
  • Євросоюз планує остаточно затвердити нові санкції проти Росії наступного тижня.

Нові санкції ЄС проти Росії — перші подробиці

Що важливо розуміти, це вже 16-й пакет санкцій офіційного Брюссель із моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року.

Цього разу під удар Європейського союзу потрапить російська алюмінієва промисловість. Окрім того, будуть посилюватися обмеження на експорт нафти.

До санкційного списку додано 13 нових банків, 73 танкери так званого "тіньового флоту", які Росія використовує для експорту нафти, а також поступову заборону для країн ЄС на закупівлю окремих видів російської алюмінієвої продукції, повідомляють джерела, знайомі зі змістом пакету.

Згідно з даними журналістів, новий пакет підтримали посли всіх 27 країн блоку.

Він також передбачає санкції проти додаткових фізичних і юридичних осіб, які допомагають Росії вести війну проти України.

За словами уповноваженого президента з санкційної політики Владислава Власюак, "остаточно затвердять" нові санкції проти РФ наступного тижня.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?