Російського репера спіймали на плагіаті гучного українського хіта: з'явилося аудіо
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Російського репера спіймали на плагіаті гучного українського хіта: з'явилося аудіо

Російського репера спіймали на плагіаті гучного українського хіта: з'явилося аудіо
Джерело:  YouTube

Російський реп-виконавець Джиган презентував новий сингл "Дні і ночі", ритм і мелодія якого дуже збігається з  гучним хітом українського гурту "Грибы" - "Тает лед".
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на YouTube-канал репера.
Користувачі мережі, прослухавши нову композицію Джигана, розгорнули неабияку дискусію. На їхню думку, репер "злизав" мелодію з пісні української групи, яка вже стала вірусної в мережі.
"Ну чому хтось бере і придумує кльову концепцію треку, яка підриває, і понеслося. А хтось просто сидить, заздрячи, що ніколи не придумає нічого подібного, бере і робить те ж саме", - відзначають слухачі.
Читайте також: Полякова викрила російську співачку в плагіаті: опубліковано фото
John Kramer: опа, гриби і тут проросли)))))
Roman Belokurov: Тане льооооооооод !!!


У свою чергу, Джиган розповів російському "Лайфу", що це чистий збіг.
"Ні, я так не вважаю, схожий стиль deep house з речитативом, можливо. Але мій трек "Дни и ночи" був написаний ще до пісні "Грибов". Це чистий збіг. У мене вже готово багато треків у схожій стилістиці, і записані вони були ще минулої осені", - прокоментував скандал репер Джиган.


Пропонуємо порівняти дві композиції:
Джиган - "Дні і ночі".


"Гриби" - "Тане лід".


Як повідомляв ONLINE.UA, недавно  російський співак Філіп Кіркоров станцював під хіт "Тает лед" модної української групи "Грибы", чим обурив соцмережі.

Категорія
Україна
Дата публікації

Нищівні "Сичі" карають окупантів. ГУР показало роботу українських дронів — відео

ГУР
Нищівні "Сичі" карають окупантів. ГУР показало роботу українських дронів — відео

Українська розвідка продемонструвала ефективність безпілотника "Сич". Цей дрон успішно виявляє та знищує ворожі цілі.

Головні тези:

  • У безпілотників Сич висока ефективність у виявленні та знищенні ворожих цілей, що дозволяє українським військовим оперативно діяти проти окупантів.
  • Завдяки ударно-розвідувальним можливостям безпілотника Сич, українські воїни успішно атакують склади боєприпасів, командні пункти та інші важливі об'єкти ворога.
  • Україна завдяла значних втрат російським військам завдяки високоточним ударам безпілотників, підтверджуючи свою технологічну перевагу та готовність до захисту незалежності.
  • Головними підрозділами, які успішно використовують безпілотники-камікадзе та забезпечують враження багатьох цілей, є 46-та аеромобільна бригада, 57-ма мотопіхотна бригада та інші.
  • Українські безпілотники нещадно атакують ворожі об’єкти, зокрема нафтобази і заводи, демонструючи готовність захищати свої кордони та боротися за свободу від окупантів.

Як працює дрон "Сич"

На оприлюднених кадрах зафіксована робота бійців групи "Партизана" 9 департаменту ГУР Міноборони України. Завдяки ударно-розвідувальним можливостям безпілотника "Сич", українські воїни оперативно виявляють цілі противника та знищують їх.

Об’єкти, які знищують "Сичі":

  • склади боєприпасів та пального;

  • командні пункти;

  • місця скупчення та проживання окупантів;

  • обладнання для зв’язку та спостереження;

  • автомобільну техніку;

  • електропідстанції.

Ці високоточні удари завдають значних втрат російським військам, підтверджуючи ефективність українських технологій у боротьбі за незалежність.

Сили оборони України атакували дронами понад 54 тис цілей РФ у грудні

За словами головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, показники результативності та живучості українських безпілотників значно зросли. У лідерах — полк БпС під командуванням майора Роберта Бровді.

  • Уражено понад 54 тисячі цілей противника.

  • 49% цілей знищені дронами-камікадзе.

  • Найкращі результати показали підрозділи безпілотних систем 46-ї аеромобільної, 57-ї мотопіхотної, 28-ї механізованої, 35-ї бригади морської піхоти та 3-ї штурмової.

До слова, Сили оборони України також бомбардували заводи з виробництва боєприпасів, використовуючи безпілотники-камікадзе, стріляли ракетами та здійснювали диверсії на російських залізницях, які перевозять паливо.

22 грудня десятки українських безпілотників атакували нафтобазу в Орловській області Росії, що стало другим великим ударом по об’єкту за цей місяць. У той час як Росія заявила про збиття 20 безпілотників, кадри в соцмережах показали, що сховище «Сталевий кінь» горить.

Минулого року Україна завдала шкоди заводам у Татарстані, які розташовані за понад 750 миль від кордону, та Санкт-Петербурзі.

Категорія
Політика
Дата публікації

Чи зможе Трампа зупинити війну протягом 24 годин — прогноз WP

Трамп
Джерело:  The Washington Post

Як зазначає видання The Washington Post, Дональд Трамп повертається до влади у період, коли ситуація на міжнародній арені стала ще небезпечнішою. На цьому тлі реалізувати його амбітні плани, зокрема й щодо України, буде майже неможливо.

Головні тези:

  • Вкрай малоймовірно, що Трамп зупинить війну Росії проти України протягом 24 годин.
  • Новий президент США може переглянути відносини з НАТО.
  • Спроби Трампа стримати Росію шляхом відновлення особистої дипломатії можуть стати складним завданням через довгострокові цілі Путіна.

Журналісти звертають увагу на те, що Дональд Трамп зіткнеться з багатьма викликами.

Війна Росії проти України

На переконання редакції видання, цілком ймовірно майбутній президент США одразу опиниться під тиском в процесі пошуку оперативного рішення.

Його обіцянки "укласти мир за один день" викликають скептицизм, особливо на тлі максималістських вимог Росії.

Журналісти припускають, що славнозвісна обіцянка Трампа щодо завершення війни РФ проти України протягом 24 годин не є реалістичною.

Відносини з НАТО

Лідер республіканців, який критикував європейських членів НАТО за брак фінансування, тепер зіткнеться з більш обережним ставленням союзників.

За словами редакції видання, його друга каденція викликає занепокоєння щодо можливих змін у політиці США щодо альянсу.

Стримування Росії

Існує висока ймовірність того, що новий президент США може спробувати відновити особисту дипломатію з російським диктатором Володимиром Путіним.

Однак це завдання буде не надто простим, оскільки нелегітимний глава Кремля наразі сконцентрований на довгострокових цілях відновлення позицій Росії.

Ба більше, ні для кого не секрет, що Путін став менш поступливим на тлі локальних успіхів армії РФ у війні проти України.

Відносини з Китаєм і КНДР

На переконання журналістів, Сі Цзіньпін і Кім Чен Ин, які вже мають досвід взаємодії з Трампом, можуть створювати нові виклики, зважаючи на геополітичну напруженість.

Серед зовнішньополітичних аналітиків існує відчуття, що Трамп підходить до свого другого терміну краще підготовленим для виконання своїх зовнішньополітичних позицій, щоб покращити свою здатність формувати події в світі, але, мабуть, з меншим простором для пихатості.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?