Сили оборони України вперше вдарили ракетами ATACMS по РФ
Категорія
Україна
Дата публікації

Сили оборони України вперше вдарили ракетами ATACMS по РФ

Сили оборони України вперше вдарили ракетами ATACMS по РФ
Джерело:  Forbes Україна

У ніч на 19 листопада Сили оборони України вперше завдали удару по території Росії за допомогою американських далекобійних ракет ATACMS.

Головні тези:

  • Сили оборони України вдарили по території РФ ракетами ATACMS вперше, нанісши удар по 67-му арсеналу ГРАУ в місті Карачев Брянської області.
  • Згідно з повідомленнями, підрозділи Збройних сил України завдали вогневого ураження по арсеналу ГРАУ РФ, спровокувавши 12 вторинних вибухів.
  • Метою ураження було припинення збройної агресії РФ проти України, внаслідок чого постраждав склад боєприпасів для армії російських окупантів.
  • Інформацію про цю подію поки що не коментувала влада чи військове керівництво України, але дія була підтверджена представниками Генштабу.

Що відомо про перший удар України ракетами ATACMS вглиб РФ

Як повідомляє видання з посиланням на джерело в Силах оборони, удар було завдано по 67-му арсеналу ГРАУ в місті Карачев Брянської області РФ за допомогою балістичної ракети ATACMS.

Офіційні представники влади чи військового керівництва України поки що не коментували цю інформацію.

Сили оборони України уразили арсенал ГРАУ РФ у Брянській області

Як повідомляє Генштаб, у ніч на 19 листопада підрозділи Збройних сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, завдали вогневого ураження по арсеналу 1046 центру матеріально-технічного забезпечення у районі міста Карачев Брянської області РФ.

За даними Генштабу, станом на 02.30 цієї ночі зафіксовано 12 вторинних вибухів та детонація в районі цілі.

Ураження складів з боєприпасами для армії російських окупантів з метою припинення збройної агресії РФ проти України триватиме, — додали у Генштабі.

Як зазначив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко, по арсеналу було здійснено удар. Після цього відбулася сильна пожежа.

За словами Коваленка, там зберігалися артилерійські боєприпаси, включно з північнокорейськими снарядами "до їх систем". Крім того, там присутні керовані авіаційні бомби (КАБи), зенітні ракети та боєприпаси до реактивних систем залпового вогню (РСЗВ).

Категорія
Світ
Дата публікації

Військовий вертоліт РФ порушив повітряний простір Польщі на Балтиці

вертоліт
Джерело:  online.ua

Польські військові повідомили, що російський військовий вертоліт Балтійського флоту порушив повітряний простір Польщі ввечері 25 квітня.

Головні тези:

  • 25 квітня ввечері російський військовий вертоліт Балтійського флоту порушив повітряний простір над територіальними водами Польщі над Балтійським морем.
  • Характер інциденту вказує на те, що Росія перевіряє готовність систем протиповітряної оборони Польщі.

Російський військовий вертоліт залетів у повітряний простір Польщі

Про це повідомило Оперативне командування Збройних сил Польщі в Х.

Оперативний штаб Командування Збройних сил повідомив у суботу вранці, що вчора ввечері російський військовий вертоліт порушив повітряний простір Польщі

25.04 ввечері російський військовий вертоліт Балтійського флоту порушив повітряний простір над територіальними водами Польщі над Балтійським морем.

У війську запевнили, що за польотом російської машини спостерігали військові системи радіолокації польських збройних сил і цивільні системи Польського агентства аеронавігації.

Чергові сили і засоби протиповітряної оборони залишалися в постійній бойовій готовності для забезпечення безпеки польського повітряного простору.

Військові заявили, що характер інциденту вказує на те, що "Росія перевіряє готовність наших систем протиповітряної оборони".

Нагадаємо, шведські винищувачі Gripen, які з квітня заступили на патрулювання повітряного простору НАТО з території Польщі, вперше підіймали через присутність російського військового літака.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?