Сотні мільярдів доларів: скільки втратили найбагатші люди планети через коронавірус
Категорія
Економіка
Дата публікації

Сотні мільярдів доларів: скільки втратили найбагатші люди планети через коронавірус

Сотні мільярдів доларів: скільки втратили найбагатші люди планети через коронавірус
Джерело:  online.ua

Епідемія коронавірусу потужно вдарила по світовій економіці - світові фондові біржі зіткнулися з найбільшим за дев'ять років обвалом. В результаті зниження біржових індексів найбагатші люди планети несуть колосальні втрати. Через падіння котирувань акцій на світових ринках на тлі новин про коронавірус вони вже втратили в цілому 444 млрд доларів. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на на Bloomberg.

Більше всіх пішли в "мінус" три найбагатших людини в світі - засновник Amazon Джефф Безос, засновник Microsoft Білл Гейтс і голова LVMH Бернар Арно. Їхні втрати склали 11,9 млрд доларів, 10 млрд доларів і 9 млрд доларів відповідно. Також, за оцінками агентства, майже на 9 мільярдів долларів скоротився статок глави Tesla Ілона Маска, який займає 25 місце в рейтингу найбагатших людей планети. Зазнав втрат і керівник Carnival Corp. Мікі Арісон, компанії якого належить круїзний лайнер Diamond Princess, на борту якого жертвами коронавірусу стали п'ятеро людей. За останній тиждень його статок зменшився на 1 млрд доларів.

Аналітики, констатуючи масштабну економічну кризу через коронавірус, уточнили, що тільки за останній тиждень фондовий індекс S&P 500, що враховує капіталізацію 500 найбільших американських компаній, обвалився на 12,5%. Втрати досягли 3,5 трильйона доларів.

"Так швидко S&P 500 не падав ніколи з часів Великої депресії в 1928 році. Після Другої світової війни ринок пережив 27 відчутних падінь, в яких індекс втрачав в середньому 13,4% - але як мінімум за чотири місяці. Тепер же вистачило тижня", - шоковані експерти.

За оцінкою аналітичного центру Oxford Economics, епідемія обійдеться світовій економіці в 1,1 трильйона доларів. Економісти припускають, що найгірше ще попереду.

Слід зазначити, що напередодні на тлі побоювань через поширення коронавірусу у світі вартість нафти Brent на біржі ICE в Лондоні вперше за майже 1,5 року опустилася нижче 50 доларів. Також останні кілька днів знижувалися основні біржові індекси в Європі і США. Це максимальне падіння з 2011 року.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що станом на 24 лютого найбагатші люди планети зазнали збитків в розмірі 139 млрд доларів через коронавірус. Всього лише за тиждень їх втрати зросли більш ніж на 300 млрд доларів.

Категорія
Україна
Дата публікації

Сікорський назвав найкращу гарантію безпеки для України

Сікорський
Джерело:  TVN24

Шеф польської дипломатії Радослав Сікорський, розмірковуючи про захист України у разі припинення вогню з Росією, заявив, що найкращою гарантією безпеки для країни є українська армія.

Головні тези:

  • Польща відмовляється вводити свої війська в Україну для стримування РФ.
  • Французький лідер Еммануель Макрон обмірковує розгортання європейського контингенту вздовж лінії Дніпра.

Сікорський озвучив свою позицію

Польський дипломат відреагував на зустріч лідерів "коаліції рішучих", що відбулася 27 березня у Парижі.

Що важливо розуміти, коаліція обмірковує можливе розгортання "сил стримування" в Україні у майбутньому.

За словами Сікорського, його країна буде в цій коаліції, але не фізично в самій Україні.

Існують різні відгомони цих переговорів, як на рівні представників штабів у Великій Британії, так і на політичному рівні в Парижі. Ці концепції поки що перебувають на стадії узгодження… Найбільшою, найкращою гарантією безпеки України є хоробра і добре оснащена українська армія.

Радослав Сікорський

Радослав Сікорський

Глава МЗС Польщі

Шеф польської дипломатії вкотре нагадав, що саме ЗСУ — це найбільша армія в Європі, яка має досвід ведення цього нового типу війни із залученням мільйонів безпілотників.

Що важливо розуміти, французький лідер Еммануель Макрон обмірковує розміщення європейського контингенту в Україні на відстані від лінії фронту, одним з варіантів є розгортання вздовж лінії Дніпра.

Категорія
Україна
Дата публікації

Український пілот F-16 вперше розкрив особливості бойової роботи — відео

Повітряні Сили ЗСУ
F-16

Повітряні сили 26 березня оприлюднили перше інтерв’ю українського пілота винищувача F-16, який розповідає про бойові завдання, тактику застосування та потужний колектив, який успішно опанував західну техніку та нові підходи до її застосування.

Головні тези:

  • Український пілот F-16 вперше розкрив особливості бойової діяльності у відеоінтерв'ю.
  • Сучасні пілоти винищувачів F-16 щодня виконують успішні удари на території противника та тимчасово окупованих територіях.
  • Ефективність використання західної техніки та висока точність ураження цілей підтверджують успішні операції українських військових.

Майже кожна ракета потрапляє у ціль — український пілот F-16

Льотчик, чия особистість наразі не розкривається, розповідає, що майже щодня пілоти винищувачів F-16 виконують не один і не два польоти на ураження противника за лінією бойового зіткнення, на території Російської Федерації, на тимчасово окупованій росіянами території. Також льотчики "Фальконів" виконують польоти на прикриття інших бойових побратимів (Міг-29, Су-27, Су-24, Су-25).

Пілот зазначає, що ефективність використання західної техніки українськими воїнами як наземної, так і повітряної дуже висока.

Майже кожна ракета приходить в ціль… Більш ніж 80% випущених нами ракет приходять у ціль. Знищують як "Шахеди", так і крилаті ракети морського, повітряного і наземного базування. Цілі нам завчасно відомі, розвідка наша працює досить непогано, навіть попри те, що в медіа розганяли, що ми не отримуємо дані розвідки…

Можна сказати, що наші сили розвідки дуже швидко адаптуються, ми отримуємо актуальні дані… Наразі ми можемо завдавати удари тільки в тактичну глибину, проте ефективність цих ударів дуже висока: якщо ми захочемо, то наша бомбочка залетить комусь у віконце.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?