Шовінізм і ксенофобія. У мережі жорстко розкритикували допис співачки Каті Chilly через нетерпимість
Категорія
Культура
Дата публікації

Шовінізм і ксенофобія. У мережі жорстко розкритикували допис співачки Каті Chilly через нетерпимість

Ханукія у центрі Києва
Джерело:  online.ua

Відома українська співачка Катя Chilly нарвалась на критику у мережі через власний допис із засудженням встановлення менори у Києві з нагоди свята Хануки. 

Головні тези:

  • Допис співачки Каті Chilly із критикою встановлення символів Хануки у Києві викликав обурення користувачів соціальних мереж.
  • Користувачі звинуватили співачку у шовінізмі та ксенофобії через її позицію щодо святкування та символіки.

Що відомо про скандальний допис Каті Chilly і реакцію користувачів мережі

В центрі української держави в столиці України , в час війни за Україну, має бути встановлений символ українського Різдва. Не інші символи. І не символи інших народів. При всій толерантності, повазі та шані. Шана вперше має бути своїй землі, своєму народові та своїм традиціям, які охороняють цю державу і народ, — йдеться у дописі співачки на сторінці у Facebook.

Катя Chilly нарвалась на критику у мережі через засудженя встановлення Ханукії у центрі Києва
Катю Chilly розкритикували у мережі за допис із засудженням встановлення Ханукії у центрі Києва

Користувачі мережі обурено відреагували на допис співачки, звинувативши її у шовінізмі та ксенофобії.

Катя Chilly нарвалась на критику у мережі через засудженя встановлення Ханукії у центрі Києва
Катю Chilly розкритикували у мережі за допис із засудженням встановлення Ханукії у центрі Києва

Коментатори зауважують співачці, що Україна бачила багато культур і традицій, зокрема іудаїзм, “яки має значно глибше і давнє коріння, ніж християнство”. А пост Каті Chilly “є класичним шовінізмом і нетерпимістю, що дуже характерно північно-східному ворогу”.

Скрин коментарів під постом Каті Chilly

Що відомо про реакцію користувачів на допис Каті Chilly

Нещодавно мій друг вітав мене з Різдвом. Я його — з Ханукою. А в Хайфі поставили різдвяну ялинку разом з з ханукією та півмісяцем, а в нас усе ще йдуть розмови про християнські цінності серед людей, які про них, як виявилося, нічого не знають, — зазначає користувач Нікіта Тітов.

Категорія
Україна
Дата публікації

Кабмін розширив можливості для бронювання — що змінилося

Міністерство економіки України
Деталі нового рішення Кабміну

Український уряд офіційно розширив можливості бронювання військовозобов'язаних працівників для підприємств критичної інфраструктури та оборонного сектору. Нові правила націлені на забезпечення стабільної роботи ключових галузей економіки та оборони країни.

Головні тези:

  • Підтверджене бронювання буде відображатися у застосунку Резерв+. 
  • Якщо бронювання надано після оновлення статусу критично важливого підприємства, воно діятиме на період дії критичності - до 1 року.

Деталі нового рішення Кабміну

Відповідно до рішення уряду, квоту бронювання для підприємств, що забезпечують водопостачання, водовідведення, управління відходами та обслуговують критичну інфраструктуру, збільшено з 50% до 75%.

Окрім того, було скасовано вимоги до енергетичних компаній, які постраждали від війни, насамперед щодо середньомісячної зарплати не менше 20 тис. грн та відсутності податкової заборгованості.

До переліку підприємств, що можуть бронювати працівників, додали Агенцію оборонних закупівель (АОЗ) та Державного оператора тилу (ДОТ).

Подати заяву на бронювання працівників можна виключно через портал "Дія", — зазначають у Міністерстві економіки.

Що важливо розуміти, бронювання відображатиметься у застосунку "Резерв+" і діятиме до одного року.

Як уже згадувалося раніше, з 1 квітня продовжити бронювання своїх фахівців зможуть лише компанії, які вже оновили статус критичності відповідно до нових вимог.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?