Справа про корупцію. Суд обрав запобіжний захід колишньому топпосадовцю Держспецзв’язку
Категорія
Україна
Дата публікації

Справа про корупцію. Суд обрав запобіжний захід колишньому топпосадовцю Держспецзв’язку

САП
Віктор Жора

Заступник голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Віктор Жора 27 листопада отримав від суду запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 10 млн грн застави.

Суд відправив підозрюваного у корупції під арешт

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишньому заступнику голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Віктору Жору 27 листопада. Його спільно з іншими особами підозрюють у заволодінні державними коштами у сумі понад 62 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Так, суд задовольнив клопотання детективів НАБУ, погоджене прокурором САП, та застосував до колишнього заступника запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 10 млн грн застави та покладенням процесуальних обов’язків у разі її внесення.

Справа глави Держспецзв'язку та його заступника

НАБУ викрило масштабну злочинну схему, до якої було причетне керівництво Державної служби спеціального зв'язку.

Колишнього голову Держспецзв'язку Юрія Щиголя та його заступника Віктора Жору підозрюють у тому, що вони могли незаконно заволодіти державними коштами на суму понад 62 млн грн. Гроші були виділені на закупівлю обладнання та програмного забезпечення.

Правоохоронці вважають, що чиновники розробили схему з власником групи компаній. Для цього вони залучили дві підконтрольні фірми, а закупівлю засекретили, щоб забезпечити їх перемогу.

Спочатку Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишньому голові Держспецзв'язку Юрію Щиголю у вигляді тримання під вартою.

Пізніше Щиголь вийшов під заставу у 25 млн грн.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Санкції проти РФ. США висунули вимогу Євросоюзу

Рубіо

За словами шефа американської дипломатії Марко Рубіо, всі сторони повинні бути згодні з умовами мирного врегулювання між РФ і Україною. Йдеться навіть про те, щоб Євросоюз скасував свої санкції проти Росії.

Головні тези:

  • Роль Євросоюзу в процесі мирного врегулювання набуває все більшої актуальності у контексті питань санкцій.
  • Мета США полягає в забезпеченні стійкого й прийнятного для всіх сторін миру в регіоні.

У США заговорили про зняття санкцій з Росії

Глава Держдепу стверджує, що "для того, щоб покласти край будь-якому конфлікту, всі сторони повинні піти на поступки".

Попри це, він додав, що було б хибно "визначати їх наперед".

За словами Марко Рубіо, усі сторони повинні бути згодні з умовами майбутнього врегулювання.

Важливо зрозуміти дві речі. Перше — це те, що єдиним лідером у світі, який може це зробити, який може навіть зібрати людей разом, щоб почати говорити про це серйозно, є президент Трамп. Друга річ, яку я б сказав, — це те, що для того, щоб конфлікт закінчився, всі учасники конфлікту повинні бути згодні з його вирішенням, воно має бути прийнятним для них.

Марко Рубіо

Марко Рубіо

Глава Держдепу США

Також американський лідер заговорив про подальшу роль офіційного Брюсселю.

Як зазначив Марко Рубіо, Європейському Союзу в якийсь момент доведеться сісти за стіл переговорів, тому що у них також є накладені санкції.

Шеф американської дипломатії додав, що головна ціль полягає в тому, щоб покласти край цій війні таким чином, щоб мир був справедливим, довготривалим, стійким і прийнятним для всіх залучених сторін.

Як це виглядає? Ну, це те, заради чого ми будемо продовжувати взаємодіяти, — наголосив Рубіо.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?