Стало відомо, як українці ставляться до продажу землі
Категорія
Україна
Дата публікації

Стало відомо, як українці ставляться до продажу землі

Стало відомо, як українці ставляться до продажу землі

Приблизно половина українців (49%) не підтримують закон про лібералізацію ринку землі та скасування мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова у вересні 2019 року, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на « Українську правду ».

Чисельність тих, хто підтримує продаж землі, становить 31% від усіх опитаних. Ще 7,1% респондентів заявили, що їм байдуже. Не змогли або відмовились відповісти на питання 12,8% опитаних громадян.

Усього було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком анексованого Криму та частини територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Як відомо, президент Володимир Зеленський нещодавно доручив новому уряду до 1 жовтня розробити законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення, а Верховній Раді – скасувати земельний мораторій до 1 грудня 2019 року.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення планується на літо наступного року. Перед цим уряд разом з Нацбанком хочуть зробити кредитування в гривні значно дешевшим, ніж зараз. Це дозволить взяти кредит під 14-15% річних.

Нагадаємо, що проект закону про ринок землі передбачає запровадження деяких обмежень на купівлю сільськогосподарських земель в одному регіоні.

Категорія
Україна
Дата публікації

Між ЗСУ та армією РФ відбулося понад 70 бойових зіткнень від початку доби

Генштаб ЗСУ
ЗСУ

Загалом від початку доби 7 квітня відбулося 77 бойових зіткнень.

Головні тези:

  • Підсумкова інформація про 77 бойових зіткнень між ЗСУ та російською армією.
  • Детальний звіт про активність ворожих сил на різних напрямках та успішну оборону українських захисників.
  • Огляд втручань ворожих авіаударів та артилерійських обстрілів по позиціях ЗСУ та цивільних населених пунктах.

Актуальна ситуація на фронті 7 квітня

Оперативна інформація станом на 16:00 07.04.2025 щодо російського вторгнення надана Генеральним штабом ЗСУ.

  • На Куп’янському напрямку ворог сьогодні один раз штурмував позиції наших захисників неподалік Загризового.

  • На Лиманському напрямку загарбницька армія атакувала 13 разів — поблизу Надії та в бік Новоплатонівки, Новомихайлівки, Греківки, Рідкодуба та Нового. Шість боєзіткнень досі тривають.

  • На Краматорському напрямку українські захисники наразі відбивають одну спробу окупантів просунутися вперед у районі Курдюмівки. Два боєзіткнення поблизу Часового Яру наші оборонці успішно зупинили.

  • На Торецькому напрямку противник вісім разів атакував неподалік Дачного, Щербинівки та Торецька. Одне боєзіткнення триває досі.

  • На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 30 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Калинове, Олександропіль, Тарасівка, Єлизаветівка, Удачне, Успенівка, Преображенка, Андріївка, а також у напрямках Котлярівки й Сергіївки. Сили оборони стримують натиск противника та відбили 25 атак, п’ять боєзіткнень — досі тривають.

  • Сьогодні на Новопавлівському напрямку наші воїни відбили п’ять ворожих атак поблизу Костянтинополя та Скудного. Одне боєзіткнення триває досі.

  • На Гуляйпільському напрямку загарбники завдали авіаударів по Воскресенці, Зеленому Полю, Новополю, Малинівці та Гуляйполю.

  • Наші війська зупинили три ворожі штурми на Оріхівському напрямку поблизу населеного пункту Малі Щербаки.

  • На Харківському, Сіверському та Придніпровському напрямках ворог наступальних дій не проводив.

  • У Курській області українські оборонці відбили шість атак росіян, ще три зіткнення досі тривають. Противник від початку доби завдав трьох авіаційних ударів, загалом скинув по позиціях наших військ та населених пунктах три керовані авіаційні бомби та здійснив 162 артилерійські обстріли.

Категорія
Світ
Дата публікації

Росія припустилася фатальної помилки щодо Китаю — ворент-офіцер

Росія недооцінила Китай та його плани
Джерело:  online.ua

 Ворент-офіцер американського спецназу Стів Балестрієрі нагадав про те, що 10 років тому Китай придбав у Росії 24 винищувачі Су-35. Лише згодом Москва усвідомила, що для КНР не проблема скопіювати чийсь винахід та використовувати його у власних цілях. 

Головні тези:

  • Пекін використовував винищувачі Су-35 як проміжній варіант до готовності свого власного літака J-20.
  • Існує припущення, що Китай купив Су-35 для утримання його на ринку від потенційних конкурентів, таких як Індія.

Росія недооцінила Китай та його плани

Що важливо розуміти, ще 35 років тому Пекін почав закуповувати винищувач дальнього радіуса дії Су-27.

Росія була шокована та обурена, коли Китай представив літак власного виробництва J-11, який нагадував Су-27 — літак, на виробництво якого КНР не мала ліцензії.

Російські ЗМІ виступили проти продажу через побоювання, що китайці скопіюють літак і продаватимуть його як свій власний. Саме так і сталося, — наголосив Балестрієрі.

Ворент-офіцер звертає увагу на те, що вперше цей винищувач був залучений до бойових дій ще 10 років тому в Сирії.

Минуло не так багато часу і Росія погодилася продати Китаю 20 Су-25 за 2 млрд доларів.

Фото: wikipedia.org

Експерт озвучив припущення, що Пекін, цілком можливо, використовував цей винищувач як проміжний варіант, поки їхній літак J-20 не буде повністю готовий.

Одна з інтригуючих теорій полягала в тому, що Китай купив Су-35, щоб утримати його на ринку від таких супротивників, як Індія, яка купує російську і європейську зброю і техніку. Я сумніваюся, що це причина, але це сильна думка, — додав Балестрієрі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?