У Петербурзі впав у річку та затонув автобус с пасажирами — відео
Категорія
Події
Дата публікації

У Петербурзі впав у річку та затонув автобус с пасажирами — відео

НП у Санкт-Петербурзі
Джерело:  online.ua

10 травня в російському Санкт-Петербурзі у річку Мойка впав автобус, в якому знаходилось близько 20 пасажирів. Згідно з останніми даними, загинули 6 людей.

Що відомо про НП у Санкт-Петербурзі

Варто зазначити, що ця подія сталася на тлі суттєвого погіршення погодних умов.

За словами очевидців, автобус на набережній врізався у два автомобілі, пробив огорожу, впав у воду та повністю пішов під воду.

На місце аварії одразу прибули водолази і швидка. З машини відкачують воду, людей дістають із вікон.

Спочатку місцева влада заявляла про те, що загинула одна людина, а з автобуса дістали 8 пасажирів й уже надають їм допомогу.

Окрім того, вказано, що правоохоронці затримали водія транспортного засобу та завели на нього справу.

Згідно з інформацією видання "Фонтанка", попередньо внаслідок аварії з автобусом вже відомо про 6 загиблих.

Росіян налякали “труни” в озері

Нещодавно також з’явилася інформація про те, що мешканців російського Саранська злякали “труни”, які винесло на берег місцевого озера.

Місцева влада почала запевняти людей, що причин для паніки немає.

Подія сталася на Лісовому озері, де місцеві виявили дві дерев'яні ящики, які вважають трунами через їхню форму та зовнішній вигляд.

Ці “труни“ знайшли у водах біля самого берега.

Російська поліція оглянула знахідки і заявила, що вони виявилися порожніми і не становлять жодної небезпеки. Після цього їх утилізували — розслідування вважається завершеним.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Україна втратила 40% видобутку газу — відома причина

газ
Джерело:  Reuters

Українська влада має намір імпортувати до 800 млн кубометрів газу з Європи в лютому та березні. Таким чином Київ хоче компенсувати падіння виробництва приблизно на 40% через регулярні атаки Росії.

Головні тези:

  • Україна має намір компенсувати втрати газу шляхом імпортування в лютому та березні.
  • Україні важливо розпочати закачування газу для зимового сезону 2025/26 та накопичити близько 13 млрд кубометрів.

Росія створила для України нову серйозну проблему

Що важливо розуміти, раніше щоденно Україна видобувала близько 52 млн кубометрів газу, а взимку споживала від 110 до 140 млн кубометрів на добу.

Протягом поточного опалювального сезону українці могли б обійтися без імпорту, однак країна-агресорка Росія посилила свої атаки.

На цьому тлі Київ просто вимушений імпортувати газ, щоб компенсувати це скорочення внутрішнього видобутку.

За словами інсайдерів, ключові газовидобувні потужності України є вразливими до атак Росії, оскільки вони розташовані в прифронтовій Харківській області та сусідній Полтавщині.

Україна має низькі запаси газу в сховищах, але з запланованим імпортом і власним видобутком газу вона зможе пройти опалювальний сезон, який зазвичай триває з жовтня по квітень, без обмеження подачі газу для промисловості та населення.

Окрім того, наголошується, що навесні Україні вкрай важливо розпочати закачування газу для зимового сезону 2025/26 та необхідно накопичити близько 13 млрд кубометрів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?