Українські дрони завдають значних втрат штурмовикам КНДР на Курщині
Категорія
Україна
Дата публікації

Українські дрони завдають значних втрат штурмовикам КНДР на Курщині

Українські дрони завдають значних втрат штурмовикам КНДР на Курщині
Джерело:  ISW

Використання великих штурмових груп військових КНДР у бойових діях на боці Росії, попри часті атаки українських безпілотників спричиняє високий рівень втрат серед військовослужбовців КНДР.

Головні тези:

  • Великі втрати штурмовиків КНДР на Курщині через часті атаки українських безпілотників.
  • Північнокорейські війська зазнають значних втрат у бою, не вміючи ефективно протидіяти дронам.
  • Неуспішний штурм під Курщині з браком боєприпасів та втратами 500 осіб.
  • Захоплення в полон військових з Північної Кореї українськими військовими в Курській області.
  • Погіршення здатності КНДР засвоювати бойовий досвід та військову стратегію у разі безуспішного використання штурмовиків та нездатності протистояти дронам.

Аналітики проаналізували втрати солдатів КНДР на Курщині

Як зазначають в ISW, північнокорейські сили, ймовірно, зазнають значних втрат через часті атаки українських безпілотників, що вплине на здатність військового командування КНДР засвоїти уроки цієї війни".

Видання The Washington Post повідомило, що північнокорейські військові, які діють у Курській області, використовують тактику атак великими групами за підтримки російської артилерії та безпілотників.

Вони, на відміну від російських сил, ігнорують удари дронів і продовжують рухатися вперед, зазнаючи значних втрат.

Українські військові відзначають труднощі зі зв’язком між російськими та північнокорейськими підрозділами, що ускладнює координацію дій.

Наприкінці 2024 року північнокорейські війська здійснили штурм силами до 500 осіб, перевищуючи чисельність українських сил у шість разів. Через брак боєприпасів українські військові змушені були відступити після восьмигодинного бою.

Якщо російське командування продовжить використовувати північнокорейські війська в атаках з великими втратами, це значно погіршить їхню здатність засвоювати бойовий досвід. Нездатність ефективно протидіяти дронам також знизить користь, яку КНДР зможе отримати з цієї війни.

Зеленський розповів про нове досягнення бійців ЗСУ

Як повідомив глава держави Володимир Зеленський 11 січня, Силам оборони України вдалося захопити в полон військових з Північної Кореї. Це сталося на території Курської області РФ.

За словами глави держави, йдеться про двох солдатів КНДР, які хоч і були поранені, але вижили, були доставлені в Київ, а зараз спілкуються зі слідчими СБУ.

Це завдання було непросте: зазвичай росіяни й інші військові з Північної Кореї добивають своїх поранених і роблять усе, щоб не збереглося доказів участі ще однієї держави — Північної Кореї — у війні проти України.

Категорія
Політика
Дата публікації

Угорці отримують від влади брехливу інформацію щодо вступу України до ЄС

Угорщина

Угорський уряд разом із бюлетенями для "опитування" угорців про членство України в ЄС поширив свої контраргументи, які ґрунтуються на маніпуляції та відвертій брехні.

Головні тези:

  • Угорський уряд використовує брехливі аргументи та маніпуляції, щоб заподіяти негативне уявлення про вступ України до ЄС угорцям.
  • Контраргументи, поширювані Будапештом, не мають під собою наукової підтримки та є відвертою неправдою.
  • Ухвалення європейських норм є необхідністю для вступу України до ЄС, тому ствердження про загрозу від української мафії є необґрунтованим.

У Орбана маніпулюють питанням вступу України до ЄС

Речник угорського уряду Золтан Ковач 29 березня анонсував, що угорцям почали розсилати бюлетені для "опитування" разом із інформаційним листком, де викладені сім "ризиків" вступу України в ЄС з позиції Будапешта.

Перший ризик полягає в тому, що в разі членства України Угорщина нібито втратить фінансування ЄС, "а всі гроші підуть в Україну" (чому "всі", не пояснюється).

Крім того, Брюссель закликає до величезних спільних запозичень, що зазначає, що ми всі разом станемо боржниками через вступ України, — йдеться у відео угорського уряду (де так само не пояснюють, про які запозичення йдеться і як вони повʼязані з Україною).

Інші "ризики", на думку Угорщини, повʼязані з тим, що Україна — величезний виробник сільськогосподарської продукції, тож після вступу "всі фонди ЄС підуть українським фермерам", а європейський ринок буде "відкритий для низькоякісних, генетично модифікованих українських товарів".

При цьому уряд Угорщини ігнорує той факт, що вступ у Євросоюз вимагає від України ухвалення всіх європейських норм, зокрема й у сфері сільського господарства, тому ця заява є відвертою неправдою.

Також речник угорського уряду бездоказово стверджує, що Україна ще "до війни" була "центром наркотрафіку і організованої злочинності у Східній Європі", тому "вступ у ЄС відкриє для української мафії вʼїзд до Європи, а отже, й Угорщини".

Інші аргументи Будапешта полягають у тому, що після вступу України в ЄС українці як дешева робоча сила "загрожуватимуть робочим місцям і пенсіям" у Євросоюзі.

Також українці загрожуватимуть громадському здоровʼю, бо "в Україні відсутня обов'язкова вакцинація" (насправді обовʼязкова вакцинація в Україні є), а ще "поспішний вступ України до ЄС" поставить під загрозу виплату так званої 13-ої пенсії урядом Орбана.

Такі опитування насправді не мають юридичної сили, а в них фактично бере участь незначна (до 30%) частка угорських виборців. Водночас уряд Орбана часто посилається на результати таких опитувань як на доказ, що його політика має підтримку громадян.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?