Укроборонпром розкрив подробиці виробництва зброї разом з Rheinmetall
Категорія
Україна
Дата публікації

Укроборонпром розкрив подробиці виробництва зброї разом з Rheinmetall

Снаряди

Україна разом з німецьким збройовим концерном Rheinmetall виробляють зброю для Сил оборони. Німеччина постачає комплектуючі, а кінцеві підприємства знаходяться в Україні.

Виробництво Rheinmetall та Укроборонпрому

Директор "Укроборонпрому" Герман Сметанін в ефірі телемарафону розповів, що було створене спільне виробництво з Rheinmetall.

Це підприємство, яке на сьогодні зареєстроване у Німеччині, але воно має виробничі потужності у багатьох країнах світу. Йде виробництво великої номенклатури озброєння і військової техніки. Але без створення спільних підприємств, використовуючи комплектуючі, які постачаються нам з-за кордону, кінцеве виробництво знаходиться в Україні.

Герман Сметанін

Герман Сметанін

Директор "Укроборонпрому"

Він зазначив, що низка продуктів ОПК виробляється на території країн-партнерів, але за допомогою українських комплектуючих.

За його словами, за кордоном складають найбільш критичне озброєння, щоб убезпечити виробництво.

Скільки підприємств ОПК зараз працюють в Україні

Напередодні Зеленський у День працівника оборонно-промислового комплексу України розповів, що в Україні зараз працює 500 підприємств оборонно-промислового комплексу.

За словами президента, у цьому пріоритетному виробництві задіяні майже 300 тисяч людей.

Зокрема, вони виробляють вітчизняні снаряди, гармати, міномети, бронетехніку, протитанкові комплекси, системи РЕБ та багато іншого.

Категорія
Політика
Дата публікації

Чим повинна поступитися Росія для закінчення війни проти України — відповідь Келлога

Келлог
Джерело:  Суспільне

Спецпредставник Трампа з питань України та Росії Кіт Келлог назвав поступки, на які має піти російський диктатор Володимир Путін задля завершення війни. Зокрема ці поступки мають стосуватися територій, а також зменшення або відмова від використання військ в майбутньому.

Головні тези:

  • Росія повинна погодитися на територіальні поступки для врегулювання війни проти України.
  • Зменшення кількості особового складу та відмова від використання військ у майбутньому є необхідними кроками у процесі миру.
  • Келлог зазначив про небезпеку формування альянсів Росії з іншими країнами і закликав до їх уникнення.

Росія має піти на поступки для врегулювання війни проти України

Про це він сказав під час обговорення плану щодо миру в Україні на Мюнхенської конференції з безпеки.

Як на мене, це мають бути і територіальні поступки. І не тільки територіальні, може бути відмова використання збройних сил у майбутньому, і, можливо, зменшення кількості особового складу.

Кіт Келлог

Кіт Келлог

Спецпредставник президента США з питань України та Росії

Він також підкреслив, що зараз з'явилися альянси Росії з Іраном, з КНДР, Китаєм, чого не було раніше, ще кілька років тому. І важливо, щоб вони не формувалися.

Я вважаю, що дуже важливо, щоб ці альянси не формувалися.

Нагадаємо, сьогодні Кіт Келлог узяв на себе публічне зобов'язання. Зокрема за 180 днів залучити всі сторони для завершення війни Росії проти України.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?