Від якого свята відмовилися: в мережі їдко висміяли святкування 23 лютого в Росії
Категорія
Культура
Дата публікації

Від якого свята відмовилися: в мережі їдко висміяли святкування 23 лютого в Росії

Від якого свята відмовилися: в мережі їдко висміяли святкування 23 лютого в Росії
Джерело:  online.ua

У мережі висміяли святкування скасованого в Україні свята 23 лютого.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Facebook блогера Антона Ходзи.

Читайте також: В окупованому Криму дітям привезли військову техніку: з'явилося відео
Блогер опублікував скрін-шот фото з соцмереж, яке розмістив один з користувачів з Росії. На фото дівчина похвалилася, який подарунок вона зробила своєму "коханому" до 23 лютого.
"Ех, яке свято втратили", - підписав свій пост Антон Ходза.


Фото викликало бурхливу реакцію в Facebook.
Michael Kurbal: Німецьке пиво))) от *** затроллила
Elena Predkova: які бутери шикарні. тут без кулінарних курсів не обійшлося.
Ольчик Есипчук: заздрість
Vadim Carp А в південному Бутово горілка і оселедець
Roman Kushch *** ... навіть серветку з телевізора на честь свята на стіл постелили. Х *** ... все для Захисника!


Леся Босенко Економно так вирізала циферки з варьонки. Креатив + економія.


Як повідомляв ONLINE.UA, напередодні в Одесі поліція запобігла провокації на Алеї Слави, де група любителів Росії намагалася провести акцію з нагоди 23 лютого.

Категорія
Світ
Дата публікації

Росія погрожує країнам НАТО через можливе розміщення миротворців в Україні

Захарова
Джерело:  online.ua

Розміщення збройних сил країн Заходу в Україні стане приводом для прямого зіткнення з Росією та НАТО, цинічно заявила офіційна представниця МЗС РФ Марія Захарова.

Головні тези:

  • Офіційна представниця МЗС РФ Марія Захарова стверджує, що розміщення миротворців НАТО в Україні загрожує прямим зіткненням з Росією.
  • Ініціатива Лондона та Парижа про створення “коаліції охочих” для гарантій миру в Україні викликала категоричний протест країни-агресорки.
  • Британія та Франція мають намір розмістити 30 тис військових в Україні після досягнення мирної угоди, що викликає напругу в регіоні.

Британія хоче розв’язати бійню у Європі — Захарова

Росія категорично проти такого сценарію, який загрожує прямим зіткненням Росії та НАТО", — сказала вона на брифінгу 27 березня, коментуючи ініціативу Лондона та Парижа про створення "коаліції охочих" для гарантій миру в Україні.

За словами Захарової, "насправді йдеться про військову інтервенцію в Україні під виглядом миротворчої операції".

Лондон та Париж продовжують виношувати задум військової інтервенції на Україну, все це маскується під якусь "миротворчу місію, — брехливо зазначила вона.

Як підкреслила Захарова, "британці чудово розуміють небезпеку геополітичної партії, що розігрується, саме тому прокидають ідею "знеособлення" форми миротворців, маючи на увазі відсутність шевронів або відмітних знаків, які б дозволили їх ідентифікувати".

Ми розуміємо, навіщо вони це роблять. Їм потрібно спровокувати Європу на бійню, — переконана одіозна дипломатка.

Раніше агентство Bloomberg повідомляло, що прем'єр-міністр Великобританії Кір Стармер та президент Франції Еммануель Макрон очолили дискусії між 37 країнами на тему створення "коаліції охочих" для захисту умов угоди та гарантій миру в Україні.

Газета The Wall Street Journal інформувала з посиланням на джерела, що Велика Британія та Франція розробляють плани розмістити 30 тис. військових в Україні після досягнення мирної угоди. Однак реалізація цієї ініціативи буде дуже утруднена без можливої ​​підтримки США. Лідери низки європейських країн поставилися до цього проєкту стримано.

Категорія
Світ
Дата публікації

КНДР значно посилила військову допомогу Росії — що відомо

Ин
Джерело:  AP News

За даними Південної Кореї, у січні та лютому КНДР направила до Росії ще близько 3 тис солдатів. Північна Корея також відправляє більше ракет, артилерійського обладнання та боєприпасів, щоб допомогти Росії. 

Головні тези:

  • КНДР направила до Росії близько 11 тис солдатів, різноманітну військову техніку та боєприпаси.
  • Північна Корея взяла активну участь у війні проти України, надсилаючи великі сили в битву в Курській області.
  • Північнокорейський диктатор Кім Чен Ін виразив підтримку війні Росії проти України під час зустрічі з російським військовим чиновником.

КНДР збільшила постачання зброї Росії

Кім Чен Ин посилює військову допомогу Росії, відправляючи солдатів, ракети та артилерію. Північнокорейські війська зазнають важких втрат, але Кремль вимагає ще більше.

Військова техніка, відправлена Північною Кореєю в Росію, включає "значну кількість" балістичних ракет малої дальності, 170-міліметрові самохідні гаубиці і близько 220 одиниць 240-міліметрових реактивних систем залпового вогню.

Північна Корея направила близько 11 тис військових для участі у війні проти України, що стало її першою участю у великомасштабному конфлікті після Корейської війни 1950-1953 років.

За оцінками Об'єднаного комітету начальників штабів Сеула, близько 4 тис з них були вбиті або поранені.

Раніше Національна розвідувальна служба Південної Кореї пов'язувала високі втрати Північної Кореї з труднощами військ в адаптації до безпілотників та інших елементів сучасної війни. Північнокорейські війська ще більше ущемлені грубою тактикою їхніх російських командирів, які відправляли їх у штурми без підтримки вогнем.

Проте представники українських військових і розвідувальних служб підрахували, що північнокорейці набувають важливого бойового досвіду і відіграють ключову роль у стратегії Росії для війни проти України, кидаючи великі сили в битву в Курській області.

Південнокорейський військовий звіт з'явився після того, як північнокорейський диктатор Кім Чен Ин висловив свою непохитну підтримку війні Росії проти України під час зустрічі з російським військовим чиновником Сергієм Шойгу минулого тижня в Пхеньяні.

Державні медіа повідомили, що Кім і Шойгу підтвердили свою прихильність дотриманню великого договору про взаємну оборону, підписаного минулого року.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?