Вірменія планує провести спільні військові навчання зі США
Категорія
Світ
Дата публікації

Вірменія планує провести спільні військові навчання зі США

Армія Вірменії
Джерело:  СНБ Вірменії

Вірменія, яка все ще входить до підконтрольної Росії організації ОДКБ, планує провести спільні військові навчання зі США. 

Головні тези:

  • Спільні військові навчання Eagle Partner 2024 між Вірменією та США спрямовані на підвищення рівня злагодження військових підрозділів і обмін досвідом у галузі управління.
  • Навчання передбачають операції зі стабілізації відносин між конфліктуючими сторонами та підвищення боєздатності військових підрозділів.
  • Експерт прогнозує можливість виходу Вірменії з ОДКБ та підкреслює необхідність готуватися до боротьби за свої інтереси.
  • Росія може намагатися перешкодити виходу Вірменії з ОДКБ, проте експерт вважає, що це не завадить країні реалізувати свої плани.
  • Важливо, щоб Вірменія мала підтримку адекватних партнерів для успішного руху вперед та збереження своєї незалежності і суверенітету.

Що відомо про спільні військові навчання Вірменії та США

У межах підготовки до участі у міжнародних миротворчих місіях з 15 до 24 липня у Вірменії відбудуться спільні вірмено-американські навчання Eagle Partner 2024, - зазначили в Міноборони країни.

Підкреслюється, що у навчаннях візьмуть участь військові миротворчих бригад ЗС Вірменії , сухопутних військ США у Європі та Африці та Національної гвардії Канзасу.

У Міноборони зазначили, що навчання передбачають операції зі стабілізації відносин між сторонами, що конфліктують, під час виконання миротворчих завдань.

Мета навчань – підвищення рівня злагодження підрозділів, що беруть участь у міжнародних місіях у межах миротворчих операцій, обмін досвідом у галузі управління та тактичної комунікації, а також підвищення боєздатності вірменського підрозділу.

Чи вийде Вірменія з ОДКБ

Боєць Nemesis Group Фелікс "Джанич" в інтерв'ю Online.UA розповів про те, чи може Вірменія вийти з Організації договору про колективну безпеку.

За словами Фелікса "Джанича", Вірменія зможе вийти з ОДКБ.

Звичайно росія буде намагатися максимально все переламати, щоб не було цього. Насилу, звичайно, але вона вийде. Як ми бачимо по даній ситуації, Пашинян же виступав з цими словами і з приводу Білорусі теж нова новина з'явилася, - прогнозує "Джанич”.

Боєць додав, що Вірменії треба готуватися тільки до того, “що треба буде боротися, боротися боротися і боротися”. Цій нації не звикати.

Перше — це пропаганда. Типу ви не зможете без нас або погрожувати в якихось моментах, що пропустить через свою територію там і всіляко десь частиною економіки, десь, може, братимуть участь у якихось там радах, вона буде постійно робити так, щоб Вірменія нікуди не пішла вперед, — зазначив "Джанич".

Військовий сподівається на те, що всі з головою і адекватні підтримають, а “неадекватні підуть звідси”.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Індія готова відмовитися від російської нафти після погроз Трампа

танкер
Джерело:  Bloomberg

Як вдалося дізнатися інформаційній агенції Bloomberg, державні індійські нафтопереробні компанії Bharat Petroleum Corp. і Hindustan Petroleum Corp почали поспіхом шукати альтернативних постачальників нафти замість країни-агресорки Росії.

Головні тези:

  • Потенційні вторинні санкції проти країн, що купують російську нафту, можуть суттєво підкосити економіку Росії.
  • Російські поставки стали важливим джерелом імпорту нафти для Індії, проте ситуація може різко змінитися уже незабаром.

Трампу вдалося налякати Індію

Згідно з даними журналістів, Індія поквапом шукає альтернативні джерела нафти в регіонах Близького Сходу, Північного моря та Середземномор'я.

Влада країни ухвалила таке рішення після гучних погроз американського лідера Дональда Трампа у бік країни-агресорки Росії.

Як відомо, очільник Білого дому нещодавно офіційно підтвердив, що готовий запровадити потужні вторинні санкцій проти країн, що купують російську нафту, якщо Москва не погодиться на перемир'я в Україні.

Після слів президента США ф'ючерси на нафту зросли, зокрема американський сорт West Texas Intermediate подорожчав на 3,1%.

Що важливо розуміти, Індія до 2022 року майже не купувала російську нафту, але після початку війни стала другим за величиною імпортером після Китаю.

Минулого року російські поставки забезпечили майже 40% її імпорту, переважно нафтою Urals із західних портів.

Дешеві російські ресурси дозволили Індії скоротити закупівлі з Близького Сходу та Африки.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?